Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
 51/93 anonim ***** válasza:
95%

Szutyok a te jó édes anyád, aki nem nevelt meg rendesen!!

Igen is számít az a két centi. Menjél és tipegjél benne, ha ennyire nagy a szád.


2

Te sem vagy azon a szinten, hogy bármit is megítélj, -férfiként-. Szóval, fogd be a szád (ahogy írtad), dugd a magassarkús nőd (már ha van), vagy toljad azt aki pénzért elvállalja; már ha van olyan hülye aki állást ad neked.

2014. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
87%

3.

"Persze nem hétköznap BKV-zni, hanem hétvégén,"


Jahh,

Arra még biztos nem gondoltál, hogy azok a nők akiket látsz; épp munkából jönnek, munkába mennek, munka előtt/után hozzák viszik a gyereket, bevásárolnak és cipelik a szatyrokat.

Mondjuk, épp most engedted meg nekik, hogy hétköznap hordhatják a balerinát. Akkor meg ????

Nyilván, ha étterembe/színházba stb viszed az asszonyt, akkor jó hogy elegáns/alkalmi ruhát vesz fel, amihez magassarkú illik.

De ha lementek a parkba, akkor hagy ne magassarkúban botladozzon már.


Szóval, nagyon nagy butaságokat írsz. De nem baj. Tudjuk, hogy soha nem fogod ezt megérteni, mivel szellemileg korlátolt vagy, valamint nagy valószínűséggel lábfétises is. Oké, oké, de erre más nem kíváncsi. Rendezd le hálószobán belül.

2014. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként te hány éves vagy, és milyen ruhákat hordasz?? Ha már ennyire nagy a szád....
2014. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 A kérdező kommentje:

76%-os vezértrampli, nagyon felpörögtél. Ha csak fele annyi energiát fordítanál arra, hogy megtanulj öltözködni, már nem éreznéd magad érintettnek ebben a kérdésben.

A szellemi képességekkel inkább nálad van gond: "vagy toljad azt aki pénzért elvállalja; már ha van olyan hülye aki állást ad neked.

" - ez meg mit jelent te idióta? Koncentrálj jobban és fuss ennek neki mégegyszer.

Van párom, rendszeresen hord magassarkút, de nem az ágyban. Nem vagyok beteg, csak rühellem a magad fajta nagypofájú tramplikat, akik fikázzák a csinos nőket, miközben ők egy rakás sza.t sem érnek. (mint te)

Minek írsz ilyen kérdésekhez? Mit tudsz hozzátenni a témához? 2 centin kötekszel? A páromnak van 6 és 13cm magas sarkú cipője is, mindkettőben szépen tud menni - te meg 2 centin szara.odsz? Nem 10 évente kéne magassarkút viselned tramplikám, és akkor nem lenne gond 1-2 centi.

Tudod mit: éld tovább a szánalmas kispolgári életed az igénytelen pároddal, örülj, hogy neki jó vagy balerinás trampliként is, és a NŐKNEK szóló kérdéseket inkább hagyagold, mivel nem vagy érintett a témában. (mielőtt azt hinnéd: nem vagyok mérges, csak őszinte)

2014. okt. 14. 11:29
 55/93 A kérdező kommentje:
hanyagold
2014. okt. 14. 11:32
 56/93 anonim ***** válasza:
95%

- én meg téged rühellek

- az embert nem külső alapján kéne megítélni. Ez a te szegénységi bizonyítványod.

- tartsd meg azt az egy barátnőt, mert több sem lesz.


Itt befejeztem. Kár rád pazarolni az időt.

2014. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 A kérdező kommentje:

Mindig népszerű voltam a nőknél, szóval a párom alapos válogatás után lett az élettársam, és nem szeretnék másikat. A magad fajtát már az első randiról hazazavartam.

Sok sikert a szánalmas életedhez, és figyelj a pasidra, nehogy lenyúlja egy IGAZI nő tőled.

2014. okt. 14. 12:08
 58/93 A kérdező kommentje:

Tudod, egy ilyen:

[link]

2014. okt. 14. 12:09
 59/93 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan már kicsikém, mit rinyálsz ennyit? :D Ki mondta, hogy fikázzuk a csajodat? :D Vagy egyáltalán a magassarkúkat? És igen, sportcipőt hordok, de érdekes, a te mércéd szerint trampli vagyok, mégis rengetegen megnéznek, és többen leszólítanak. :D

Te meg egy kis hülye vagy, aki egy cipő alapján ítéli meg az embereket. Kérdező, te milyen cipőt hordassz a munkahelyeden? Extraluxus bőrcipőt, ugye? :D

Ugyanmár! Ha csak a külső alapján ítélsz, akkor kétfajta élet vár rád: Boldogtalan, és szerelem nélküli, vagy marha boldog leszel, hogy van kit mutogatnod és fikáznod a többieket :D Ha vennéd a fáradságot, és rendesen megismernél másokat, lehet, hogy teljesen belezúgnál egy szutykos lapostalpút viselő nőbe. Csak az a kérdés, hogy te kellenél-e neki :D

2014. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
95%
Milyen kár, hogy a törvény bünteti a gyilkosságot, szivem szerint kivégeznélek. Undorító egy ember vagy.
2014. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!