Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
 81/93 anonim ***** válasza:
95%

Te meg a férfiak szégyene vagy. ;)

78-assal egyet értek, és valóban, lehetnénk akár barátnők is, elvégre intelligens emberekkel jókat lehet beszélgetni.

Kérdező, ki az a hülye, aki csak a te pocskondiázásod miatt megváltoztatja a stílusát, amivel eddig tökéletesen elégedett volt? :D Prófétának hiszed magad, vagy mi? :D

2014. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
95%

#80, én szívesen megrugdosnám. :D

Beszereznék csak emaitt egy jó kis acélbetétés bakancsot és adnék neki elég rendesen. Akár egy BDSM szeánszot is tarthatnánk vele, lenne benne rugdosás, taposás, tűsarokkal a farkára lépnék. Szerintem a doktornő is szívesen beszállna. :)

2014. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
91%
Mikor lesz a szeánsz? -D
2014. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
88%
#83, nekem mindegy, bármikor tudok időt szakítani rá. :)
2014. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
80%
Oké, tényleg nem troll vagy, tényleg létezik ilyen suttyó mint te.
2014. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim válasza:
Engem sokan leszóltak, mert telitalpú deszkáscipőt hordok, sima feketét, és Imádom. Szoknyával szoktam felvenni és igazán vadócos. Lehet, hogy felnőttként nem leszek büszke erre, de most imádom. 14/L
2014. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
94%

A feltett kérdésedtől hogy tértünk el abba az irányba hogy minden balerinás egy trampli? És mégis miért lenne az? Nyilvánvaló hogy nagyon csinos tud lenni egy magassarkút viselő nő, viszont ugyanúgy egy balerinás is.

Az igényesség meg abszolút nem ebben mutatkozik meg.

És amin kiakadtam: szerinted a magassarkús emberkék a balerinások/sportcipősök stb felett vannak?? Normális vagy te? Nem tudom hogy hány éves vagy, de az értelmi szinted kb a béka segge alatt lehet. Szánalom.

2014. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
94%
Ja és a másik..Mi megértjük hogy neked csak és kizárólag a magassarkút viselő nő az IGAZI NŐ! De kérlek, ne akard már ráerőltetni senkire. Köszöntem! Nagyon sok oka lehet annak hogy valaki nem hordja. Pl nem is egészséges minden nap hordani, egyszerűen nem tesz jót a lábnak. És hidd el nekem, a te véleményed meg aztán egyáltalán nem mérvadó. Mindenki el tudja dönteni hogy miben érzi jól magát, csak miattad senki nem fog stílust váltani, ezt remélem nem is gondoltam komolyan. :D És most, hogy mindenkit letrampliztál, kritizáltál, nagyon remélem kielégültél! Isten adja meg neked mindig ezt a kis örömöt! ;)
2014. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
3%

Én végigolvastam a kérdés feltevő érveléseit, és elgondolkodtam rajta. (19.20.30-as kommentek)

Megkérdeztem a páromat, hogy tetszene-e neki, ha vennék egy magassarkú csizmát - és nagyon támogatta az ötletet.

Csinosan öltözködöm, de magassarkúm idáig egy sem volt.

Elmentünk a párommal csizmát venni, és találtam is egy csizmát, aminek 7cm magas a sarka. Meglepetésemre nagyon kényelmes, és szépen tudok benne járni. (a lépcsőzésre még oda kell figyelnem)

Nagyon csinosnak, vonzónak és magabiztosnak érzem magam benne.

Stílust nem kellett váltanom, mint korábban már írtam, csak picit finomítani az öltözködésemen. A páromnak is nagyon tetszik, édesanyám szerint pedig itt volt az ideje, hogy 21 évesen végre nőként öltözködjek.

Én hálás vagyok a kérdés feltevőjének az érveléseiért, engem elgondolkodtatott, és ennek hatására nem változtattam drasztikusan, de finomítottam az öltözködésemen.


Nikolett 21

2014. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is van magassarkú csizmám, hordtam is pár télen. Majd mikor frissen leesett a hó, a járdák persze sehol nem voltak letakarítva, mert az utakat próbálták rendbe tenni. Nekem meg a nagy hóban kellett bukdácsolnom oda egy órát, meg vissza egy órát. A lábfejem úgy lefagyott hogy nem is éreztem és legszívesebben bőgtem volna olyan rossz volt. Akkor megfogadtam hogy veszek egy rendes cipőt.

Azóta is imádom a kis bőrbakancsomat.


Előző, a cipődet pedig khm egészséggel viseld.

2014. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!