Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi igénytelen "szürke" lány Budapesten? Azokra gondolok, akik nem sminkelnek, de az arcápolással se törődnek, idejétmúlt igénytelen ruhákban és tornacipőben mászkálnak, a frizurájuk, a körmük elhanyagolva.

Figyelt kérdés

Ők vajon miért ilyenek? A legtöbb mogorva és befelé forduló, (gondolom mer nincs barátjuk - kinek kellene egy ilyen lány) és még csodálkoznak?

Vagy fő a természetesség? Még akkoris ha az ember nagyon sokat javíthat magán egy kis ügyességel, és igényességgel?


2014. okt. 31. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
26%
Ahha... :D Te sem fogsz felelősségteljes, érdemi munkát végezni annál a cégnél! Tárgyalni biztos nem küldenélek el! Nem azért, mert agyilag nem menne (bár ezt így nem jelenthetem ki), hanem mert nem venne komolyan a másik fél! Bakancsban... Iratrendezésre megfelelsz, ennyi.
2014. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
16%
Jah, és pont csillogni-villogni nem kell! Az rosszabb, mint a bakancs! A kevesebb több!
2014. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
89%
Végülis reklámügynökségnél vagyok kreatívos, de biztos csak iratokat tologatok...
2014. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ezt itt a legtöbben félreértik, hogy miről is van szó valójában. én se festetem a hajam, nem is vasalom (maximum negyedévente egyszer, ha épp olyanom van), nem hordok magassarkút (csak ha valami nagyon különleges alkalom van) meg olyan nagyon feltűnő, tipikus 'csajos' ruhákat sem. nincs rajtam vakolat, csak természetes hatású smink, szóval nem arról van szó, hogy kikent macának kéne kinézni 24/24 és még a boltba is full sminkben menni.


ha ti így jól érzitek magatokat, akkor oké, nekem nem fáj, de szerintem akkor a kérdés nem is rátok vonatkozott igazából. 'a legtöbb mogorva és befelé forduló' .. akiken látszik, hogy nem is érzik jól magukat, azok miért nem változtatnak? miért kell csípőből mindent elítélni, ami a külsőségekkel kapcsolatos, miközben minimális változtatás csodákra lenne képes?

2014. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
86%
egyébként ha van két teljesen azonos(!) képességű, végzettségű, kisugárzású, korú, nemű stb. ember, akkor elég valószínű, hogy az állásinterjún nem azt fogják választani, aki kinyúlt melegítőfelsőben, zsíros, csapzott hajjal és bozontos szemöldökkel jelenik meg, hanem azt, akin látszik, hogy igényesebb magára. tetszik vagy nem tetszik, ez ilyen dolog.
2014. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
82%

Siralmas lehet annak az élete, akinek külön program mások szokásaival törődni. Hiába az "igényes" külső, a belső frusztráltság ott van?


Kérdező, a külsőségeken kívül találsz három különbséget ezen lányok és magad között? Ha igen, mit?

2014. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
100%

Ha így kell értelmezni, akkor azt modnom, hogy senki nem tudhatja, a befelé fordulás MIÉRTJÉT. Lehet, hogy olyan lelki vagy fizikai traumát éltek át (ami a mai világban nem ritka), ami miatt nincs erejük ilyesmivel foglalkozni. Néhány példát említsek? Elúszott devizahitel; családon belüli/baráti köben történt haláleset; katasztrófasúlytotta ház; munkahely megszűnése; leépítés; nemi erőszak; be nem tervezett terhesség utáni kirúgás; műtét, ami meddőséget okoz; olyan betegség, ami tönkreteszi az embert lelkileg is. Ez csak néhány. Egyik gimis osztálytársam néhány éve meghalt és a lány, aki a legjobb barátnője volt, hónapokig csak árnyéka volt önmagának, pedig előtte egy csinos, életvidám ember volt. Hónapokig olyan volt, mint aki be van folyamatosan tépve.

Amikor engem műtöttek, a kórház TELE volt szerencsétlen nőkkel/lányokkal, akiknek daganat/ciszta/mióma miatt ki kellett venni a méhét/petefészkét, ráadásul fiatalon. Ők hogy fognak gyereket nemzeni? Mert a legtöbb olyan huszonéves volt, akinek még nincs.

Ha ilyen problémái vannak az ember lányának, halál lényegtelen a külső. Az ilyesmit időbe telik feldolgozni. Kérdés, hogy kinek mennyi időbe. Valakinek elég egy hónap, valakinek egy év is kevés.

Vagy ha valaki csóró és nem tud új cipőt venni, akkor kénytelen lesz azt hordani, ami van. És lehet azt modnai, hogy "turkálóba is vannak jó cuccok", ha nincs a méretében.

Csak ebbe egy kicsit bele kéne gondolni. Hogy vannak olyan problémák, amik egy hangyányival fontosabbak, lényegesebbek...

2014. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
15%

Ahha, ok, tehát nem tárgyalsz! ;)


Ahogy az előző írja, itt nem a kikent csillivilliségröl van szó! Hanem alpvető igényességről! Ehhez egy nőnél egy alap smink hozzátartozik, plusz interjún egy csinos cipő és kosztüm. Csak hogy témánál maradjunk!

2014. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
0%
27-es, tinilányokról beszélünk! :D
2014. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, javaslom örülj ennek, te így ki tudsz tűnni, ha akarsz! :)
2014. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!