Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi igénytelen "szürke" lány Budapesten? Azokra gondolok, akik nem sminkelnek, de az arcápolással se törődnek, idejétmúlt igénytelen ruhákban és tornacipőben mászkálnak, a frizurájuk, a körmük elhanyagolva.

Figyelt kérdés

Ők vajon miért ilyenek? A legtöbb mogorva és befelé forduló, (gondolom mer nincs barátjuk - kinek kellene egy ilyen lány) és még csodálkoznak?

Vagy fő a természetesség? Még akkoris ha az ember nagyon sokat javíthat magán egy kis ügyességel, és igényességgel?


2014. okt. 31. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen fura - aki igénytelen a beszédére, az igénytelen a kinézetére. Valószínűleg a barátaidra és a környezetedre is, ha már személyeskedünk."


Abban igazad van, hogy a barátaim és a társaságom is igénytelen a kinézetére, te jó ég, a fél labor melegítőben dolgozik, meg bringázik, leizzad stb. Mifelénk teljesen mást jelent az igénytelenség.


Ha valaki szeret öltözködni és piperézni, akkor tegye, az ő dolga, más meg nem szeret. A gond ott van, kedves kérdező, hogy meg akarod mondani, hogy ha valaki melegítőben vagy suhogósjoggingban tipeg a munkahelyére, mert MEGTEHETI, az milyen igénytelen, szarfej és biztos sikertelen (ez már az itteni kommentek konklúziója volt). A mogorvaság és a viselkedés másodlagos volt, amit mint az "igénytelenség" következményeként írtál le eredetileg. És még rákérdezni is képes vagy egy anonim oldalon, annyira frusztrál ez téged.


Get a life, mondja az angol, és törődj a saját dolgoddal. Ha annyira nem tetszik mások igénytelen tornacipője vagy szakadt kabátja, akkor fordítsd el a fejed. Pont.

2014. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 A kérdező kommentje:

61: Nem frusztrál csak érdekel. Szerintem ugyannyi létjogosultsága van az oldalon mint bármi más kérdésnek. Nem lehet rá egzakt választ adni de az emberek véleménye érdekel. Az hogy valaki magára veszi és elkezd személyeskedni az már más tészta.


60: ezzel nagyon mellétrafáltál, mert nem vagyok szőke, de még festett sem. Ha viszont 5-10nél több ősz hajszálam lesz, rögtön befestem, nem úgy mint a nők egy része, akik 30 évesen úgy néznek ki miatta mint egy 50 éves, és az igénytelenségük ellensúlyozására mindenféle elméleteket gyártanak azokról akik befestik a hajukat....

2014. nov. 1. 19:44
 63/84 anonim ***** válasza:
100%

Most kajak zavar téged ha valaki 3 x után őszül és nem festi be a haját? Eskü, nem azzal van itt senkinek a baja, hogy sminkeled magad, hanem azzal, hogy egy tapló vagy a beképzelt megjegyzéseid alapján :D


OFF: akkor nekem férfiként majd festenem kell a hajamat ha őszülök vagy férfiaknál megengedett a szürkéllő haj? Kopaszodással mi a helyzet? Mi az igényes? Borotválás? Csak simán tüsi haj? Esetleg jól megnövesszem egyik oldalt és fésüljem a kopasz felületre? Paróka? Hordjon a delikvens folyton sapkát? Csak azért kérdezem, mert ha neked megfelel valamelyik megoldás, akkor biztos meg fog felelni mindenki másnak is és jobb előre felkészülni :D

2014. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A kérdező kommentje:

5x5rubikkocka


Mondd csak hány éves vagy? Szeretnél magadnak feleséget akinek 35 évesen már annyi ősz hajszála van, hogy 45nek néz ki? Miközben a barátaid a 25 évesnek kinéző szintén 35 éves csajukkal villognak?


És igen, képzeld a nők nincsenek oda a kopaszodó pasikért annyira... de most komolyan, szerinted az jól néz ki vagy mi? de nekem amúgy nincs velük bajom mert azellen nem tehetnek sokat. Ellenben a hajfestés nem egy bonyolult dolog...

2014. nov. 1. 20:39
 65/84 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudom hogy nincsenek oda értük, azért kérdezem tőled mint profitól, hogy ha majd gond lesz, akkor mi legyen. Ja meg akkor hány éves kor után is vállalható az ősz haj hímneműeknél? (Mellesleg: egy 35 éves nő ha fejre áll sem fog 25-nek kinézni.)
2014. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
0%
Hmm, 29 vagyok, és sokszor elkérik a személyimet a dohiboltban! :D Szóval 35 évesen simán 25-nek fogok kinézni! ;) :D
2014. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ha folytatod a dohiboltba (úristenmilyenszóeztejóég) járkálást, akkor kötve hiszem. Nagyon igényesen kisminkeled magad, közben meg szétrohasztod a tüdődet, tönkre vágod az ereidet, elsárgítod a fogaidat, bebüdösíted a hajadat és a leheletedet és öregíted a bőrödet, de te papolsz igényességről. Gratula.
2014. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
Ki mondta, h cigit veszek? :D Tudod, van ott innivaló is, és pont az irodaház mellett van, ahol dolgozom! ;)
2014. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 A kérdező kommentje:

férfiaknál tökmindegy hogy őszül-e mert nekik előnyükre válik a kicsit őszes haj (sajna ez így működik)

szóval ha kicsit őszül az még 30 éves kor után sztem ok. ha nagyon ősz akkor festesse be (hűűűha... hogy vetemedhet ilyenre egy pasi) ha meg 30 alatt őszül akkoris... dehát mondom, van akinek előnyére válik, szal még akkor sincs nagy gáz ha úgy hagyja

ha meg kopaszodik, akkor mit lehetne tenni? ez már az ő dolguk... de am nagy mázlijuk van ezzel is a pasiknak mert még kopaszodva és tudnak jól kinézni... sajna így működnek a két nem között a különbségek...

2014. nov. 2. 01:14
 70/84 anonim ***** válasza:
95%

ezen a kérdésen úgy felnyerítettem, hogy az nem igaz :D

1. nem tök mindegy neked? nem lehet felfogni, hogy valaki úgy érzi jól magát, hogy nem cicanaci meg csöcskidobós felső van rajta? :D

2. mi van, ha azt mondom, hogy az emberek különböznek? :D

3. miért kéne mindenkinek úgy öltözni, ahogyan azt a mai "norma" elvárja? :D

2014. nov. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!