Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi igénytelen "szürke" lány Budapesten? Azokra gondolok, akik nem sminkelnek, de az arcápolással se törődnek, idejétmúlt igénytelen ruhákban és tornacipőben mászkálnak, a frizurájuk, a körmük elhanyagolva.

Figyelt kérdés

Ők vajon miért ilyenek? A legtöbb mogorva és befelé forduló, (gondolom mer nincs barátjuk - kinek kellene egy ilyen lány) és még csodálkoznak?

Vagy fő a természetesség? Még akkoris ha az ember nagyon sokat javíthat magán egy kis ügyességel, és igényességgel?


2014. okt. 31. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
85%

A tornacipő-fóbia gyógyítható betegség. Ne aggódj, van kiút!


Kár volt megszólalva, 61%-os még valahogy majdnem kidumált téged, de sajnos leromboltad, amit ő nagy nehezen összerakott a te általad idefosott szarkupacból.

2014. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
*megszólalnod
2014. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
0%

"Nyilván vannak olyanok is, akikről te írsz! De ugyanúgy vannak híresen üres fejű barna vagy fekete vagy akár vörös hajú lányok, vannak híresen üres fejű husibb lányok, sőt, vannak híresen üres fejű férfiak is."


Ez így igaz. De elsősorban a szőkeség szó alatt remélem mindenki azt érti mint én: az ilyen rikító szőkére festett hajú lányok (tehát nem az eredetileg is szőkék). Nekem az a tapasztalatom (előítéletem), hogy a buta emberek festetik ilyenre a hajukat. Persze ez sem százalékos, de elég kicsi szórása van :P

2014. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
100%

"Meg lehet ám kapni egy állást, csak meg is kell tartani... lehet h könnyen felvesznek aztán egy ideig jól el vagy kis munkákkal, de ha majd 30 évesen is tininek kezelnek mer úgy nézel ki, és nem küldenek tárgyalni vagy nem bíznak rád komolyabb projektet, embereket az a te hibád lesz csakis. "


Hidd el, nem a ruházatod alapján fognak jutalmazni meg előléptetni. Vannak olyan foglalkozások meg olyan szintek egy szakterületen, amikor elvárt a "szép ruha", tehát öltöny/kosztüm meg minden ilyen csicsás dolog, de ez a szint (az értékesítést kivéve) olyan, ami az emberek 99%-ának elérhetetlen, így tök fölösleges, hogy így öltözzenek. Én is elmegyek állásinterjúra szépen tip-top ingben meg öltönycipőben meg anyámkínjában, de irodai munkánál sem ez lesz a dresscode.

2014. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:

51-es sztem neked volt kár megszólalnod, mert nem voltál képes semmi témához kapcsolódó, normális érvet mondani csupán személyeskedni és trágárkodni.

Milyen fura - aki igénytelen a beszédére, az igénytelen a kinézetére. Valószínűleg a barátaidra és a környezetedre is, ha már személyeskedünk.

2014. nov. 1. 17:38
 56/84 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hihetetlen, és a mai társadalom azt sulykolja belénk, hogy folyamatosan törekedni kell, de én meg vagyok a kis munkámmal elégedve, nem óhajtok tárgyalásokra járni, üzletasszony, cégvezető meg az anyám kínja tudja, hogy mi más lenni. Én a hobbimban akarok kiteljesedni, a munka nekem semmi más, csak egy megélhetési lehetőség, plusz nem unom magam halálra, mikor dolgozom. Nyilván értéktelen ember vagyok a mai kor elvárásai szerint, de inkább veszek fel egy kényelmes cipőt és blúzt, mint szűk szoknyában és magassarkúban parádézzak. Szerencsére ezt a munkám sem követeli meg, a diákjaim pedig így is elégedettek velem.
2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:

5x5rubikkocka

Értsd már meg hogy van középút az öltöny meg a totál igénytelen, melegítőfelsős, övtasis, szakadtkabátos, szakadtkoszostornacipős trampli kinézet között!

A szőke nős általánosításod meg annyira sztereotip és szűklátókörű, hogy igazából magadat írtad le vele sajnos :/

2014. nov. 1. 17:46
 58/84 A kérdező kommentje:

56: én örülök hogy te így jól érzed magad és ha ez így bejött neked akkor továbbra se változtass ezen. A kérdés főleg azokról szólt, akik folyton rinyálnak hogy rossz az életük, a munkahelyükön és a pasik is semmibe veszik őket.

Én elhiszem hogy te jól érzed magad és a munkád is jó ezzel talán a magyar társadalom boldog 5-10%-ába tartozol de a többiek?

2014. nov. 1. 17:49
 59/84 anonim ***** válasza:

Így van, ha azt szereted, amit csinálsz, az jó! Csak sokan sírnak, hogy de rossz nekik, a változásért viszont nem tesznek semmit. Én is azért alapítottam céget, mert ezt szerettem volna csinálni! :) Nem értem be kevesebbel, a hobbim a munkám! ;) És szeretek tűsarkúban, szűk szoknyában "parádézni", tárgyalni, üzleti ebédekre, vacsorákra, rendezvényekre járni. De egy laza napon elmegyek fariban, bőrkabátban dolgozni! ;) Sőt, szeretem a kifejezetten kényelmes ruhákat, cipőket is, bevásárolni, moziba biztos nem mennék tűsarkúban! Ami fontos, mindig törekszem arra, hogy amit felveszek igényes legyen, a sminkem az adott alkalomhoz illő legyen.

A kisugárzás is nagyban függ attól, hogy jól érzi-e az ember magát a bőrében, abban a ruhában, amit visel. Egy magabiztos nőnek a kisugárzása is pozitív!

2014. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, festett atomszőke vagy, beletrafáltam ugye? :D
2014. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!