Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi igénytelen "szürke" lány Budapesten? Azokra gondolok, akik nem sminkelnek, de az arcápolással se törődnek, idejétmúlt igénytelen ruhákban és tornacipőben mászkálnak, a frizurájuk, a körmük elhanyagolva.

Figyelt kérdés

Ők vajon miért ilyenek? A legtöbb mogorva és befelé forduló, (gondolom mer nincs barátjuk - kinek kellene egy ilyen lány) és még csodálkoznak?

Vagy fő a természetesség? Még akkoris ha az ember nagyon sokat javíthat magán egy kis ügyességel, és igényességgel?


2014. okt. 31. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
90%

"alpvető igényességről"


De a smink nem tartozik hozzá. Minek? Ha van egy teljesen átlagos arcom, ami nem vastagon ragyás, VAGY pont hogy nagyon érzékeny a bőröm, és az alapozótól rohad le a fejem, akkor miért kenjek rá bármit is?


A csinos cipőt és a kosztümöt meg ne keverd már ide, hétköznapi viseletről és emberekről beszélünk... Temetésre és esküvőre sem megyek pizsamagatyában ember!

2014. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
0%
Előző, az írásom nem neked szólt! Mint írtam, témánál maradtam a beszélgetéshez! Ember! Interjúról volt szó előtte! Olvass! :D
2014. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
88%

Nem tárgyalok, így is nagyon jól keresek. Nem cégvezető vagy helyettes, hanem kreatívos vagyok. Jó meló, jól fizet, ilyen végzettségem van, erre jelentkeztem. Nem másra, hanem erre.

Még mindig nem értem, miért van szükség alap sminkre, ha nem csúnya az arcom és nincsenek pattanásaim.

A ruháim tiszták, nem kinyúltak, a bakancsom is szépen ápolt, nem retkes. Hol a probléma akkor?

2014. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
11%
És igen, alapvető igényesség egy kis arcpír, egy szájfény és szempilla spirál! Üdévé teszi az arcot! De nem muszáj mindenkinek, persze! :)
2014. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
12%
Ok, kreatívos! :) Én reklámcéget vezetek. ;) Nem bakancsban! :)
2014. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
88%
Olvastam, és továbbra sem értem, hogy az állásinterjúról minek beszélgetni, amikor hétköznapi viseletről és kamaszlányokról van szó?
2014. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
89%
Én háztartást. Nyertem?
2014. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
90%

Jó vezess, engem nem zavar. Mondom, hogy nem cégvezetőnek, hanem másnak jelentkeztem. És szeretem, amit csinálok. Nem is akarok tárgyalásokra menni, én az a háttérban melózó fajta vagyok, sosem szerettem a középpontban lenni.


De vannak ám más fontos munkák is a világon, amik jól fizetnek. Például a magánfogorvosom is nő, aztán mégsem magassarkúban illegeti magát, hanem kényelmes gyógycipőben. Pedig fiatal. Nincs kosztümje, nem sminkel.

Vagy úgy általában a többi orvos.

A kereskedelmis üzletvezetők is nagyon jól keresnek, pedig csak az üzlet egyenruhájában vannak, nem kosztümben.

Szóval nem csak a cégvezetők és az üzleti tárgyalások léteznek ám...


És a #31-esnek maximálisan igaza van az érzékeny bőrrel kapcsolatban. Ha én felkenek bármit az arcomra, a bőröm kidobja és zsíros, undorító lesz. Ha nem kenek rá semmit, szép egységes. Akkor minek is kenjek magamra bármit is?


#37-es: Nyertél! (Y) :)

2014. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
35%

Elkanyarodott a téma rendesen! :) De mindegy is!


Én zárom a modnandómat: akiknek szürkék a hétköznapjai, és változtatni sem akarnak, azoktól ne várj mást kérdező. Ők is beszürkülnek!

2014. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
0%
38-as, mert nekik az a munkaruhájuk, vicces is lenne egy fogorvos magassarkúban! :D :D
2014. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!