Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika témában segíthetek?

Fülplasztika témában segíthetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármiben, akár priviben is szívesen állok rendelkezésre. Kérdezzetek bátran!

2011. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim válasza:

Szia!


Tudnál ajánlani nekem Plasztikai sebészt Budapesten, vagy Somogy megyében (inkább) , aki viszonylag olcsón dolgozik? Én Kaposvár mellett lakom, bár most külföldön vagyok, szóval Budapestre érkezik a repülő, így az is szóba jöhet. Olyan orvost keresek aki, felszívódó varrattal dolgozik, vagy egy héten belül kiveszi a varratot. Mivel előre láthatólag csak ennyi időre tudnék hazajönni.

Kaposváron már beszéltem 2 orvossal áraik: 260 és 360 ezer Forintok a két fülre. (kicsit sokallom)

Előre is köszönöm a válaszod!!!

2015. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 A kérdező kommentje:
Budapesten is vannak nagyon jó orvosok, mégsem kell ennyit fizetni náluk. Én Jósvay Jánost ajánlom, aki profin dolgozik és azt hiszem, olyan 160 ezer körül van nála a műtét két fül esetén. A neten fent vannak az adatai, elérhetősége. Elég elfoglalt orvos, nem tudom, mikorra tud időpontot adni, de érdemes kivárni.
2015. nov. 7. 15:09
 73/78 anonim válasza:

Köszönöm szépen!

Mindenképpen beszélek vele! :)

2015. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim válasza:
Én most estem át rajta, de nekem eléggé fáj a műtét helye (2.nap), aludni sem nagyon tudok. Ti hogy feküdtetek, hogy kényelmesebb legyen ?
2020. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:
Érdemes kipróbálni az U alakú nyakpárnát. De úgy is megpróbálhatsz oldalt fekve aludni, hogy behajtod könyéknél a karodat és az így keletkező lyukba teszed a füledet.
2020. márc. 28. 11:25
 76/78 A kérdező kommentje:
Ajánlom mindekinek a FÜLPLASZTIKA zárt Facebook-csoportot. Jelenleg már több, mint 300 tagunk van :)
2020. máj. 19. 15:33
 77/78 anonim ***** válasza:
Szia, nekem júliusban lesz a műtétem, nagyon izgulok. Szerinted van rá esély, hogy visszahajlik utána? A műtét után egyáltalán nem álltak már el a füleid, vagy inkább csak már nem annyira hogy zavarjon?
2021. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Szia, bocs, hogy csak ilyen későn válaszolok. Minden az orvosválasztáson múlik. Csak olyan orvoshoz menj, aki tahja a MPHEST-nek (neten utána tudsz nézni). Ha porcot is vesz ki a doki, akkor nem állhat vissza a füled. Nekem nagyon szép füleim lettek, pont olyan, amilyet szerettem volna. :)
2021. jún. 28. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!