Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika témában segíthetek?

Fülplasztika témában segíthetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármiben, akár priviben is szívesen állok rendelkezésre. Kérdezzetek bátran!

2011. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:
Kecskemét, Nyíri út 38. - K és K plasztika
2014. márc. 1. 14:25
 42/78 anonim válasza:

Nekem most lett műtve a fülem vasárnap, es szombaton kell vissza mennem, nem tudom hogy remenykedhetek e abban hogy mar ki is szei a varratokat de mar alig birok addig varni!:D

Azoknak uzenem akik vacilalnak: VAGJATOK BELE! En is feltem es telleg csak az injekciok fajtak kicsit de kilehet birni es a kotest elviselni tenyleg rosszabb de csak arra tudok gondolni hogy tulvagyok rajta es aligvarom h tukorbe nezhessek kotes nelkul!*_*

2014. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:
Gratulálok a műtéthez! Remélem, mielőbb lekerül a fejedről a kötés. Gyors gyógyulást! :)
2014. ápr. 18. 11:12
 44/78 anonim válasza:
Az elozo vagyok, azt szeretnem tudni hogy valakinek volt olyan h rosszul lessz ha a sebhez nyultak? Kiszedtek ma a varratot es utana elajultam de nem azert mert fajt es utana egesz nap hanytam meg szedultem, arra gondoltam hogy nem lehet amiatt hogy akupunkturas pont vagy valami olyan van ott ami e a hatast kelti, vagy csak egyszeri eset lehetett?:/
2014. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
Ilyen nem fordult elő velem, szerintem ez csak egyszeri eset. Lehet, hogy nincs is köze a fülplasztikához. A fülemet amúgy én is féltettem még nagyon sokáig... :)
2014. ápr. 20. 14:03
 46/78 anonim válasza:
Es egyebkent miutan eltelik sok ido es teljesen meggyogyul utana ugyanugy kell kezelni mint az eredeti fulet?:D pl ha bukfencezek vagy vizicsuzdan belecsapodok a vizbe nem kell felteni?
2014. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kérdés! Igen, teljesen úgy kell kezelni, mint az eredetit. Pl. fülmosáskor nyugodtan gyűrheted, nem lesz semmi baja. De csak ha már tényleg teljesen meggyógyult!
2014. ápr. 21. 13:12
 48/78 anonim válasza:
Koszonom a gyors valaszokat!:) ha lesz meg kerdesem, jovok:D
2014. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim válasza:
Lenne meg egy kerdesem:D meg kb 3-4 napig kell hordanom a pantot es utana csak estere es folyton nezem meg minden dehat meg sebes meg alvadt veres nehany helyen a fulem mogott es hogy neked mennyi ido utan estek ezek le vagy mikor tudom mar ugy megtisztitani h elore hajthatom a fulem? Ugy felek meg hizza erni vagy moge nyulni:D
2014. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:
Semmiképpen ne feszegesd, ne hajtsd előre a füledet. Én úgy csináltam, hogy fültisztító pálcikát megnedvesítttem, és azzal nagyon óvatosan megtisztítottam a fülem hátsó részét. Esetleg meg is kérhetsz valakit a családból.
2014. máj. 5. 17:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!