Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika témában segíthetek?

Fülplasztika témában segíthetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármiben, akár priviben is szívesen állok rendelkezésre. Kérdezzetek bátran!

2011. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:
Az természetes, hogy egyre jobban izgulsz, de félned nem kell. Érezni az érzéstelenítő beadása után nem fogsz semmit. Én is végignéztem pár videót műtét előtt, és ez rám jó hatással volt: legalább tudtam, hogy mit fognak csinálni.
2012. szept. 14. 17:44
 22/78 Theodor válasza:
Helo, megvolt a műtét tegnap délelőtt... most már kezdek rájönni, h nem is maga a műtét itt a nagy szám, hanem ami utána jön, úgyértem a fájdalom elviselhető, legalábbis engem nagyon nem zavar (2 Cataflamot vettem be össz-vissz) viszont ez a kötés a fejemen már nagy idegesít, habár még csak 2 napja hogy fent van :( Na meg már kezd is viszketni, pedig még a fene tudja hány napig nem érheti víz... Számomra ez a leggázabb az egészben!
2012. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 Theodor válasza:

Eltelt egy hét a műtét óta, levették a kötést, már csak fejpántot kell hordani, ami közel sem olyan gáz mint a kötés volt. Ma végre megmostam a fejem, szinte újjá születtem, habár a varrat még benne van, már semmi fájdalmat nem érzek, csak enyhén viszket a seb, nyilván mert gyógyul :) Ja és a fülem is egész jól áll, mindenesetre nem áll ki úgy mint előtte, és állítólag még alakul a következő pár hétben, amikoris hordanom kell a fejpántot lehetőleg egész nap, később majd csak éjszakára.

Összességében jó buli volt, nekem tetszik az "új" fejem, nem mondom hogy szebb vagyok, de jóképűbb az talán :) és ami a legfontosabb, ha tükörbe nézek tetszik amit látok, szerintem ez egy nem elhanyagolható szempont. Persze vannak ennél fontosabb dolgok is az életben.

2012. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:
Azért ez is fontos dolog! Én pont úgy voltam, mint ahogyan te leírtad. Szóról szóra ugyanaz. Gratulálok, hogy túl vagy rajta, és még elégedett is vagy! :) Mielőbbi gyógyulást. Ja, igen, a füled még fog változni, kb 2-3 hét, mire beáll a végleges formára.
2012. szept. 23. 23:43
 25/78 anonim ***** válasza:
Hány évesen műtöttek? Nekem is el kellene menni lassan, én most vagyok 20 éves. Mindig nekikészülök de a dokiig sosem jutok el. Na de majd egyszer csak túlleszek rajta!
2012. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 A kérdező kommentje:
Ó, akkor te még nagyon fiatal vagy: két éve, 35 éves koromban műtöttek. De már 17 évesen szerettem volna...
2012. szept. 29. 13:49
 27/78 Theodor válasza:
100%
Helo! En 28 eves srac vagyok es azt gondolom nagyon jo dontes volt megcsinaltatni ezt a mutetet, annyira nem is allt el a fulem, es csak az egyik nem tetszett, a masikkal nem volt semmi baj. Sokan nem ertettek miert csinaltattam meg egyaltalan, mert nem is vettek eszre - megszoktak ilyennek - de miota kotes nelkul, ujra csupaszon hordom nagyon sok pozitiv visszajelzest kaptam, es en is meg vagyok elegedve magammal. Most mar tudom, hogy felesleges tulparazni ezt a mutetet, ezek az orvosok tudjak mit csinalnak, szamukra ez egy egyszeru rutin mutet amit csukott szemmel megcsinlanak. Boven megeri, mert magadra koltod a penzt, es eleted vegeig elkiser ez a pozitiv valtozas ami rengeteg onbizalmat ad hozzajarulva jovobeni sikeredhez azaltal, hogy pozitivabb, magabiztosabb vagy. Na ez ilyen reklamszovegnek sikerult, pedig egyszeruen igy gondolom :) Jo ladabozast mindenkinek aki raszanja magat végul :)
2012. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked mennyibe került a műtét? Egyébként gratulálok! Teljesen igaz amiket leírtál. Lassan-lassan de én is csak rászánom magamat.
2012. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 Theodor válasza:
Helo, nekem 130e + konzultacios dij 6e + kotozes es varratszedes 2 x 2e, plusz gyogyszer 5e, vagyis mindosszesen 145e volt
2012. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó ár! Nekem 2 éve volt 170 ezer... de a lényeg, hogy tök jók lettek a füleim!
2012. okt. 24. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!