Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika témában segíthetek?

Fülplasztika témában segíthetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármiben, akár priviben is szívesen állok rendelkezésre. Kérdezzetek bátran!

2011. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
Egyébként fogalmam sincs, mi az a "bigyó", amire gondolsz. Így nagyon nehéz hozzászólni ...
2014. aug. 5. 18:27
 62/78 anonim ***** válasza:
Szia nekem július elején volt a fülműtétem és eddig teljesen egyformák voltak és szépek viszont mostanra így augusztus végére azt vettem észre hogy a bal fülem sokkal jobban eláll mint a másik. Kicsit félek hogy ez így marad. Fog még ez változni vagy törődjek bele? 17/L
2014. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
Változni változhaz, de őszintén szólva nem jó irányba... Remélem, jobban nem fog előbbre jönni. Plasztikai sebész műtött?
2014. aug. 26. 16:32
 64/78 anonim ***** válasza:
Igen plasztikai sebész műtött. A furcsa az hogy a műtét előtt is ez a fülem jobban elállt mint a másik de azt gondoltam ez nem marad így.
2014. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:
Ami aleti, nem is szabadna ilyennek lenni. Szerintem mutasd meg neki!
2014. aug. 27. 14:07
 66/78 anonim ***** válasza:

"Semmiképpen ne menj fül-orr-gége orvoshoz."


Ez NAGYON jó tanács, és 100%-ig igaz!


Nekem az orromat vágta tönkre egy orr-fül-gégész, és egy vagyonba került, hogy helyrehozassam plasztikai sebésszel.

2014. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
Egy jó tanács mindenkinek: csak olyan sebészhez menjen, aki tagja a MPHEST-nek, azaz a Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaságnak! Utánanézhet minndenki a választott orvosának: www.plasztika.org
2015. jan. 28. 21:33
 68/78 A kérdező kommentje:
Helyesbítés: plasztika.org.hu
2015. jan. 28. 21:37
 69/78 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is elálló füleim vannak és már gyerekkorom óta fontolgatom a fülplasztikát. Igaz engem nem csúfoltak, csupán engem zavar. Mind két fülemben van piercing az egyik helix ilyen: [link]

A másik: [link]

Kérdésem az hogy ezeket ki kell venni a műtét előtt szerinted?

2015. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, az egészen biztos, hogy műtét alatt nem lehetnek bent, hiszen a fülplasztika során a fülporcot alakítják. De ha meggyógyult, újra beteheted.
2015. febr. 2. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!