Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika témában segíthetek?

Fülplasztika témában segíthetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármiben, akár priviben is szívesen állok rendelkezésre. Kérdezzetek bátran!

2011. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
A műtét helye csak nagyon-nagyon minimálisan látszik, de csak az látja, aki tudja, hiszen a heg a fül hátsó részén van. Nekem semmivel nem kellett kezelnem a sebet, de van, aki 1-2 hétig naponta bekeni vékonyan körömvirág-krémmel, vagy kamillateával mossa át.
2011. okt. 21. 14:11
 12/78 A kérdező kommentje:
A kötéslevétel után 4-6 hétig éjszakára teniszpántot kell (ajánlatos) viselni, nappal már nem szükséges.
2011. okt. 21. 14:13
 13/78 anonim ***** válasza:
51%
13 vagyok. Ha csak érzéstelenítésben végzik, akk télleg nem érzel semmit? Mennyi a kockázat? Neked milyen lett utánna, fájdalom?
2012. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Karácsony előtt megcsinálták a kislányomnak, ő 11,5 éves.

Azt mondta, hogy az injekció amit beadtak neki az fájt, akkor sirt, utána már nem érzett semmit. Első nap volt a legrosszabb neki, mikor kiment az érzéstelenitő, aztán kb. még egy hét ami fájdalmasabb volt neki. De utána már nagyon örült neki. Minden jót neked! :)

2012. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:
Na igen, az érzéstelenítő beadása azért nem teljesen fájdalommentes, de ezután tényleg SEMMIT nem érzel.
2012. febr. 1. 16:22
 16/78 anonim ***** válasza:
DR KÁRÁSZ TAMÁS
2012. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 Theodor válasza:
100%

Helo, engem az erdekelne, hogy altalaban milyen elokeszuletek elozik meg a mutetet, gondolok itt vervizsgalatra peldaul, szerzodes, vagy valamilyen irasos megegyezest irt-e ala valaki, es tajokztatnak e az esetleges mellekhatasokrol,illetve mi tortenik olyankor ha valamelyik fenall a kesobbiekben,

A Valaszokat elore is koszonom!

2012. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:
Szia, Theodor! Minden orvosnál má és más, milyen vizsgálatokat kér. Általában vér-, vizeletvizsgálat kell, más nem nagyon. Ha valaki gyógyszert szed, azt tudnia kell a dokinak, és azt is, ha valamire érzékeny (pl. az érzéstelenítőre). Szerződést kellett aláírni és műtéti beleegyezést is. Ha valami gond adódna, az orvosnak is érdeke, hogy mielőbb megoldódjon. Nálam nem volt semmi baj.
2012. szept. 12. 21:39
 19/78 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Hát nálunk semmi sem kellett. :P
2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 Theodor válasza:
Na igen, én Szolnokon fekszem Dr Stuhl Sándor kése alá hamarosan.. Bementem pár hete a rendelőjébe, rámnézett, annyit mondott, hogy igen igen, kivágunk egy kicsit, ekkor meg ekkor jöjjek, majd szol telefonon h pontosan hánykor lesz a műtét, és viszont látásra. Állítólag jó szakember, de nem nagyon találok róla semmi véleményt neten. Ahogy közeledik a műtét napja egyre rosszabbul alszok. Pláne miután végignéztem pár fülplasztikai műtétet a youtube-on...
2012. szept. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!