Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika témában segíthetek?

Fülplasztika témában segíthetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek, bármiben, akár priviben is szívesen állok rendelkezésre. Kérdezzetek bátran!

2011. okt. 9. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

Szeretném kérdezni hogy ez milyen korban érdemes megcsináltatni,mert most 16 éves vagyok és engem zavar a füleim h elálnak és nem tudom felkötni csak itthon..:)

Tudnál mondani szegeden vagy Bács k megyében jó orvost?

előre is köszi

2014. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
Szia! A fülplasztikát már 5 éves kortól el lehet végezni. Főleg iskolai szünetben érdemes. Szegeden dr. Bajusz Huba nagyon jó, és profi munkát végez: egyik ismerősömnek is ő csinálta és nagyon szuper lett.
2014. máj. 17. 10:45
 53/78 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete volt fülplasztikám és tegnap vették ki a varratokat, viszont ma észrevettem hogy egy hosszú kék damil lóg ki a fülem hátuljából. Mi lehet az? Benn maradhatott egy varrat?
2014. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg varrat maradt benne. Nem tudom, próbáltad-e kihúzni. Ha nem megy, inkább menj vissza a dokihoz.


Amúgy szépek lettek a füleid?

2014. júl. 12. 13:12
 55/78 anonim ***** válasza:
Köszönöm végül megoldódott. Igen nagyon szépek csak még kicsit érzékenyek :)
2014. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2014. júl. 15. 08:54
 57/78 anonim válasza:
Szia 14 éves vagyok és nekem is kiáll egy kicsit és az egyik az nagyobb mint a másik. Szóval akkor azt mondod/mondjátok hogy minnél elöbb annál jobb??? Még egy kérdés: Nekem csak egy úgy mond csücsök áll ki a fülemből nem tudom a helyes magyar szót de azt is meg lehet oldani hogy azt ott eltűnjön? "Levágják"?
2014. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:
Ha a füleid mérete kicsit különbözik, az nem feltűnő MÁSOKNAK. Ha egyik jobban eláll, mint a másik, akkor már feltűnhet. Az a csücsök, amit mondasz, valószínűleg a Darwin-gumó. Azzal is lehet valamit kezdeni, de le nem fogják vágni, esetleg alakítanak a füleden, hogy ne látszódjon.
2014. aug. 4. 21:05
 59/78 anonim válasza:
Jól van köszönöm de akkor, szerinted minnél elöbb annál jobb... belevágni? És nekem nagyon nagy az a bigyó amit mondtál + el is állnak a füleim.
2014. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 A kérdező kommentje:

Mindenképpen érdemes lenne még a nyári szünetben, mert szeptemberre lekerülne a kötés, és új fülekkel mehetnél suliba - kevésbé lenne feltűnő azoknak, akik régen láttak.


A leírásod alapján, látatlanban nagyon nehezen tudnék bármi is mondani. Valami kép kitakart arccal esetleg ...?

2014. aug. 5. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!