Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai fiatal nők miért ítélik...

A mai fiatal nők miért ítélik el azokat a férfiakat, akik már voltak pszichiátriai kezelés alatt a kórházban?

Figyelt kérdés
Az állítják róluk, hogy bolondok, gyogyósok, szánalomra méltó kis k.cs.gök.
2013. júl. 7. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem elítélik szerintem, csak tartanak tőlük.

nekem volt egy barátom, akiről kiderült, hogy valamilyen gyógyszereket szed (vagy néha nem szed).

namost elég labilis volt az illető, komolyan kikészített sokszor.

nekem ez spec. mégegyszer nem hiányzik.

2013. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ hogy mitől volt ott...Ha csak pánikbetegséggel kezelték, akkor szerintem az még elítélendő ok. (Bár szerintem egyik betegség sem.) Viszont ha skizoval volt bent, akkor valószínű én is tartanék tőle...
2013. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Én nem ítélem el. Egy ilyen férfival járok.Ő egy különleges és fantasztikus ember,aki sajnos mentális betegségekkel kűzd. nem közveszélyes őrült. Bipoláris depressziós, pánikbeteg, kényszerbeteg, stb. Ezek betegségek. Nem tehet róluk.Gyógyszert szed és kezelésre jár. Nincs ezzel semmi baj. Olyannal sem jönnétek össze aki mondjuk asztmás vagy cukorbeteg? Vagy elhagynátok a párotok azért mert egyszer kap egy szívrohamot, rákos lesz, vagy valami baleset éri ami miatt esetleg hosszabb időre megváltozik? Úgy már nem lenne elég férfias?

Tudjátok, én meg úgy gondolom, hogy az a nő aki így gondolkodik, az nem elég nőies, hiszen a nők legfontosabb tulajdonságai hiányoznak belőle: a szeretet, gondoskodás, elfogadás, megértés, odaadás...

2013. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inkább tartanak töllük szerintemaz elején szerintem nem érdemes elmondani amikor komolyabbra fordul akkor érdemes elmondani.. de ha normálisan kezelteti magát szedi, amit kell..de van egy pszichiáter ismerősöm aki nem igazán biztos ebben az egészben ezt úgy értem/érti hogy 20 évvel ezelőtt még az ilyen jellegű problémákat teljesen máshogy kezelték ezek a gyógyszerek "újak" szóval ezeknek is lehetnek mellékhatásai és mindenki agyára másként hat.. és nem tartja jónak hogy például egész fiatalkórtól valaki gyógyszert szedjen olyan problémára,amit pszihológussal gyógyszerek nélkül is tudnának kezelni..
2013. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 16:58-as válaszolóval. Az, hogy valaki segítséget kér, nem lenézendő..legalábbis NORMÁLIS emberek körében. Nyugaton pl divat pszichológushoz járni, csak itt nézik le az embert, hogy ha még is rászorul. Akinek még nem volt olyan gondja, hogy szakemberhez forduljon, marha szerencsésnek mondhatja magát... de azért ne nézzen le emiatt másokat...
2014. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!