Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha egy fiú időnként...

Gáz, ha egy fiú időnként elsírja magát, mert egy lánynak sem kell, senkinek sem tetszik?

Figyelt kérdés

Itt is, ha mutatok képet vagy rondának neveznek vagy eltűnnek örökre és nem is írnak többé a lányok. Miért büntet így az élet, más fiúnak csak, mert helyes jönnek a lányok maguktól is, én meg, ha próbálkozom is folyamatosan csak a szart kapom az élettől, már nagyon elegem van ebből! Nem bírok így élni, olyan igazságtalanság ez!

Nem bírom elfogadni, hogy ennyire ronndának tartanak a lányok,hog ymég olyanoknak sem kellek,a kikre rá sem néznek a fiúk. Nem rég egy kövér, csúnya lány rondázott le. Úgy beszélt velem, mintha ő valami álomnő lenne. Pedig csak azért próbálkoztam nála, mert mndneki azzal jött, hogy le kell adni a szintet és majd jön a csoda.


2013. szept. 10. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet! Eyg kalap sz@r!
2013. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi gáz. :)


Ne adj mások baromságaira, ez az én véleményem.

2013. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
küldesz képet? :)
2013. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha ezért bőgsz, az gáz.

Szerintem az a te fő bajod, hogy a szüleid nem büszkék rá, hogy ilyen gyerekük lehet.

Én is azt gondoltam tiniként, hogy ronda vagyok, mert nem kívánt gyerek voltam, és nem szerettek otthon.

És ezt is sugároztam magamról, persze, hogy nem tetszettem senkinek.

Pedig nem is voltam ronda, csak depis.

Keress inkább valami tartalmas hobbit, próbáld jól érezni magad a bőrödben, ha kiegyensúlyozott leszel, a lányok is jobban fognak hozzád vonzódni.

2013. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fiú sír, az elég cinkes. Nincs bajom az érzelem kifejezéssel, nem fogok lenézni senkit, ha elsírja magát, szíve joga, de én olyan spártai nevelésben részesültem, ahol nem tolerálták, ha egy fiú sír. Amúgy meg hát sajnállak, nem tudok mit mondani a kérdésre. Rossz lehet neked. :(
2013. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de küldj képet. Nem melegségből, csak nálam nem lehetsz csúnyább. :P
2013. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tükörbe nézek már sírok igaz néha a röhögéstől.Bár akkor meg a tükör sír.
2013. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ronda vagyok én is, ez van, már nem bosszankodok rajta, bosszankodtam eleget. Nem megy a csajozás, lefoglalom magam mással. Keress te is valami hobby-t!
2013. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Gáz. Egy férfi soha se sírjon, inkább nézzen animét.
2013. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

azért ne sírjál már ha férfi/fiú vagy

#7: örülj, hogy tudsz tükörbe nézni, ha én belenézek akkor elreped :/

2013. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!