Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha egy fiú időnként...

Gáz, ha egy fiú időnként elsírja magát, mert egy lánynak sem kell, senkinek sem tetszik?

Figyelt kérdés

Itt is, ha mutatok képet vagy rondának neveznek vagy eltűnnek örökre és nem is írnak többé a lányok. Miért büntet így az élet, más fiúnak csak, mert helyes jönnek a lányok maguktól is, én meg, ha próbálkozom is folyamatosan csak a szart kapom az élettől, már nagyon elegem van ebből! Nem bírok így élni, olyan igazságtalanság ez!

Nem bírom elfogadni, hogy ennyire ronndának tartanak a lányok,hog ymég olyanoknak sem kellek,a kikre rá sem néznek a fiúk. Nem rég egy kövér, csúnya lány rondázott le. Úgy beszélt velem, mintha ő valami álomnő lenne. Pedig csak azért próbálkoztam nála, mert mndneki azzal jött, hogy le kell adni a szintet és majd jön a csoda.


2013. szept. 10. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 egyre jobb
2013. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ilyenek a mai lányok. Nekik csak azkell akik néluk vagy 10-20 évvel idősebb vagy aki gazdag ,"jóképű" esetleg bunkó,nagyképű stb... Sajnos el kell fogadni. Régen a régi világban szerintem nem ez volt,d e mailányok többbsége el van "kényeztetve" stb és az is hozzátesz hogy sok ember van, sok fiú, és lehet válogatni. És ők pedig kihasználják. De úgyis nemsokára itt lesz valamilyen "háború" vagy valami mert a a mai világ amit most van nemsokáig fog szerintem fenn maradni. Tehát énazt teszem sz..d le a lányokat nem kellvelük törödni csinálj azt amit akarsz, jah és inkább építsed a karrirert hogy legyen pénzed stb.. Én is arra koncetrálok, és nem érdekel egyik lány ember sem. Meg senki sem. 20/f
2013. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Légy férfi!

A nők meg mindig is olyanok voltak, amilyennek az előző leírta őket, javarészt felületes bunkó semmirekellő szemétládák, akik azt képzelik, hogy tökéletesek. Ez a fajta nem is viszi sokra az életben, mert még ostobák is, az egyetlen kiugrási lehetőség a számukra egy gazdag fickó. Na de egy egy beképzelt ocsmány vizilovat ki akar otthonra? :)

Egy nagyon kis hányaduk a nőknek pedig olyan, amilyennek szerintünk lenniük kellene, kedvesek, megértőek, szerető szívűek. Ez nem is külsőtől függ, hisz látod, hogy egy viziló ocsmányozott le téged, de ezen ne is csodálkozz, a viziló ocsmány állat, nem kell senkinek, ezért frusztrált. A gazdag jóképű szőke hercegnek, akire vágyik, annak pláne nem fog kelleni, mert a herceg a szintén jómódú modell alkatú gyönyörű lányokat hajkurássza. Így kedves vízilovunk egyedül éli majd le nyamvadt kis életét.

De nem kell ehhez vizilónak lennie. A legtöbb nő, ha már vékony, azt hiszi, hogy ő fotómodell, egy jó nő és neki is jár egy extra jóképű sportmodell alkatú férfi, csak sajnos kedves jónőnknek olyan a feje, mint egy zombinak, lónak, tevének, vagy egyszerűen már semmihez sem hasonlítható. Aztán csodálkozik, hogy a teste miatt maximum csak megdugványozni akarják sokan, majd a feje és a hozzáállása miatt le is pattintják. Aztán az ilyen nő rinyál, hogy milyen szemetek a férfiak, egy sem hűséges. Pedig csak azt kapja, amit érdemel.


Engem is meg szoktak mosolyogni az utcán bandukoló lányok, észrevesznek, mert viszonylag feltűnő kocsival járok és amikor benéznek, akkor nevetnek rajtam, ha éppen a barátnőjükkel együtt sétálnak. De nem foglalkozok ezzel, én is nevetek rajtuk és miért? Mert először is lássuk csak, jól keresek, már gazdagnak számítok és mindezt a saját erőmből értem el, ők ezzel szemben a saját erejükből maradtak senkik, mert a színvonal látszik ám rajtuk, másodsorban pedig bármelyiküknél szebb barátnőim voltak, még abban az időben is, amikor még nem lehetett volna rámondani, hogy a pénzem miatt szeretnének. Szóval én inkább szánalmasnak tartom az ilyen nőket.


Látod, az számít, amit elértél és hogy észreveszed az ilyeneket, adsz-e a véleményükre, vagy te is megveted-e őket, ahogy ők is teszik. Idővel megtanulod majd, hogy melyikkel érdemes egyáltalán szóba állni. Mielőtt fotót küldenél magadról, szóban puhatolózz, hogy ki, mi az esete. Ha nem te, akkor ne is küldj képet, inkább keress tovább.


Ja és itt ne keress társat, mert arra más weboldalak valók.

2013. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 krisztii55 válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Haver, szarni bele! Én is sokszor érzem úgy, hogy egy csajnak se kellek, de úgy vagyok vele, ha nem lesz csajom, majd k*urvázok ;) Ennyi, élvezd az életet amíg lehet!
2013. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!