Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan idegesít fel, hogy...

Jogosan idegesít fel, hogy veszem a bátorságot és kb 10ből 11es csajokhoz odamegyek utcán, leszólítom és mégis mindig elküld?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 00:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
16os érvekkel támadj már ha támadsz te mindenkinél intelligensebb
2014. febr. 1. 01:27
 22/62 anonim ***** válasza:
89%

már miért lenne bárki is irigy? :DDD mire? hogy elküldenek a nők? kezdenek gyűlni a könnyeim a röhögéstől.

inkább verd ki a farkadat, töki! hátha akkor megnyugszol..

2014. febr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

1. Mégis milyen érveket kellene erre hozni? Megmondta kb. mindenki, hogy nem jogos. Egyáltalán nem tartoznak neked semmivel.

2. Arra is reagáltam, ahogy vitába szálltál mással, és te nevezted őt egyszerűnek, mikor már az írásodon és a gondolkodásodon látszik, hogy egy színvonaltalan bunkó lehetsz vszeg.

3. Bocs, a söpredéknél nem nagy dicsőség intelligensebbnek lenni, szóval ne aggódj, nem tartom azért magam nagyra, mert te szánalmas vagy. :D

2014. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Sweet Insanity: hát utóbbi válaszodban egy valami értékelhető, hogy az 1, 2, 3 számokat fel tudtad sorolni ennyi amúgy ezeket érveknek nem nevezném értékelhetetlenek, még maximum az lehetne érv h "elvárom hogy így vagy úgy válaszoljanak nekem" szerinted komolyan az intelligencia hiányának a jele ha elvárom, hogy ember módjára kezeljenek engem is mint ahogy én teszem velük? Hát érdekes gondolkodásod lehet...
2014. febr. 1. 01:48
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam, hogy nem célom érvelni. Szintemen aluli vitapartner vagy, és maga a vita tárgya sem olyan, ami mellett vagy épp ellen lehetne kardoskodva érvelni.


Viszont egy kérdés: Számodra az az "ember módjára kezelés", hpgy nem küldenek el? :D Ne ködösíts, hogy a bunkó elküldéssel van bajod, mert a kérdésedben nem ezt kifogásoltad, hanem magát a tényt, hogy elküldenek. Az első pár kommentedben még fokoztad is, aztán amikor már érezted, hogy gáz, akkor jöttél azzal, hogy az a bajod, hogy bunkón küldenek el. Ne hazudj tovább, ne mentegetőzz, hanem nyögd ki, hogy valójában mi a kínod, és miért járna neked azért bármi, mert önszántadból teszel ismeretleneknek "kedves" gesztusokat (?)!

2014. febr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

Sweet Insanity, wow intelligens válasz részedről, bár eddig tagadhatatlan h a legintelligensebb, azzal menteni ki magad a valós vita alól hogy "szinteden aluli vitapartner" lennék. :D szánalmas... ennyit tudok mondani de szerintem akinek 8 általánosnál több van a kezében az is látja ezt


a lényeg, h igen azt fájlalom hogy egy esélyt sem adnak és sokszor igen bunkó módon küldenek el.

2014. febr. 1. 02:02
 27/62 anonim ***** válasza:

valami képzavar van


most vagy sziámiiker a 10 ből egy

vagy nem megy 2 óra fele már a matek

2014. febr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
A10nől 11 a lányokra vonatkozik, magyarul h nagyon szépek, tudod van ilyen h 10-es skála
2014. febr. 1. 02:18
 29/62 anonim ***** válasza:
83%

<szerintem akinek 8 általánosnál több van a kezében az is látja ezt>


az ország egyik legnívósabb egyetemének szerény kis hallgatója vagyok, de sajnos azt látom, hogy tényleg olyan szinten alatta vagy annak a leányzónak, hogy nem tudom minek szól hozzád. :D


na de off vége: miért kellene esélyt adniuk ha nem akarnak? nem jár az neked alanyi jogon, ez a kapcsolatosdi 2 emberről szól.. de nem hiszem hogy vagy annyira intelligens hogy felfogd ezt, ha még a saját korlátaidat sem ismered fel sem a lányokkal és sem a netes vitával kapcsolatban

2014. febr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
Freak On A Leash Vicces h nem látod h magad járatod le beszolásaiddal mikor vita érvelés helyett gyalázkodsz es szemelyesledsz, én am meg már végeztem is a BME-n de ez nem lényeg, a lényeg h te 1 irigykedsz rám mert tokosebb vagyok e téren lehet h voltak van kapcsolatod de biztos legbelül elégedetlen vagy vele mert megelégedtél azzal amit a sors összehozott nem volt elég tököd magad kezedbe venni az irányítást sajnállak :((((
2014. febr. 1. 02:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!