Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan idegesít fel, hogy...

Jogosan idegesít fel, hogy veszem a bátorságot és kb 10ből 11es csajokhoz odamegyek utcán, leszólítom és mégis mindig elküld?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 00:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

Egy biztos: nincs sötét lelkületem, én csak abban a stílusban írtam, amit tőled láttam az előző kommenteknél. Csak hogy érezd már. Egyébként te ilyen érv-mániás vagy, pedig te semmilyen érvet nem tettél le az asztalra. Mellesleg van egy pár ember, aki eldeformárólott lesz, de nem én. Nem ismersz, és már bántasz. És simán lehetsz x éves és egyetemet végzett, az írásstílusodból nem ez jön le.

TE nézz egy kicsit magadba, mert az nem éppen a te elméleted mellett áll az a tény, hogy több mint tízen nyugtázták, hogy hülyeséget beszélsz.

2014. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

1. számold össze ezt a több mint 10et először, továbbá ez nem érv, hogy nincs igazam mert X darab troll ezt nyögi be ide érvek nélkül primitív személyeskedéssel fűszerezve... bár elnézem neked mert még csak 14 vagy és talán ezért van az hogy ilyen könnyen meg lehet győzni pár durva kommenttel, hisz ugye mindig annak van igaza aki hangosabban ordibál meg aki egyből primitív módon személyeskedik... bár ha pl nem a korod miatt van akkor ott bajok lesznek mert a lelkeddel van gond ahogy írtam és később te és a körülötted élők isszák meg a levét ennek a deformitásnak...

2. mindig érvekkel védekezem, leírtam hogy miért nincs abban semmi rossz amit tettem de ha szerinted baj van vele akkor várom érveidet mert eddig nuku csak gyalázol, alázol egyből első kommented óta, amúgy meg nézd meg már hogy ki indított gyalázkodó és személyeskedő kommentekkel erre a kérdésre nem én...

2014. febr. 1. 11:51
 53/62 anonim ***** válasza:
88%

Na jó, kezd kurvãra elegem lenni. Milyen jogot formálsz arra, hogy pocskondiázd a lelkemet? Te talán adtál forró sütit egy hajléktalannak karácsonykor? Te megvigasztalod az ellenséged is? Te hány embert beszéltél le az öngyilkosságról? Nem mondom azt, hogy hófehér a lelkem, de nem mondhatsz semmit a lelkemre, mert semmit, az égvilágon semmit nem tudsz rólam. De egy biztos. Nem tagadom azt, amit írtam, mert az az, amit gondolok.

Ami azokat a kultúrált érveléseket illeti, mire gondolsz?

,, szerintem nem sok pasi mer random lányokhoz tök váratlan szitukba odamenni h jaj de szimpi vagy stb és megpróbálni befűzni őket ezt már önmagában értékelhetnék ezek a kis ****" erre?

,, Freak On A Leash beszari vagy??" ez aztán kultúrált.

,, Freak On A Leash látszik h egyszerű vagy mint egy ajtószög, én nem írtam sehol h ne tisztelném a lányokat, sőt, nagyon is... csak tudod ez oda vissza is elvárható h legalább ha már veszem a bátorságot amit kevesen mernek és odamegyek nem bunkóznak hanem kedvesen ahogy egyébként én is közeledem hozzájuk küldenek el..."

,, haha érdekes látni mennyi irigykedő önző p*cs van itt..." khm.khm.

,, Sweet Insanity: hát utóbbi válaszodban egy valami értékelhető, hogy az 1, 2, 3 számokat fel tudtad sorolni ennyi amúgy ezeket érveknek nem nevezném értékelhetetlenek, még maximum az lehetne érv h "elvárom hogy így vagy úgy válaszoljanak nekem" szerinted komolyan az intelligencia hiányának a jele ha elvárom, hogy ember módjára kezeljenek engem is mint ahogy én teszem velük? Hát érdekes gondolkodásod lehet..."

,, Sweet Insanity, wow intelligens válasz részedről, bár eddig tagadhatatlan h a legintelligensebb, azzal menteni ki magad a valós vita alól hogy "szinteden aluli vitapartner" lennék. :D szánalmas... ennyit tudok mondani de szerintem akinek 8 általánosnál több van a kezében az is látja ezt 


a lényeg, h igen azt fájlalom hogy egy esélyt sem adnak és sokszor igen bunkó módon küldenek el."

,, Freak On A Leash, a BME szégyene lehetsz ha annyi férfiasság nem szorult beléd hogy ha már betoji vagy próbálkozni legalább elismerd ha vki bátor, továbbá értékelem h állítólagos BME-s pályafutásod alatt ennyi időd van h az összes odajárót személyszerint megismerd és kijelentsd biztonsággal h ki lehet és ki nem BME-s. .. no comment magadat égeted fiam"

ezek közül melyik a kultúrált érvelés? Tudod van olyan, hogy más szemében a szálkát, saját szemében a gerendát se. Hánynom kell tőled. Sajnálom, de ez az igazság. Három dologra vagyok büszke magamban, arra, hogy tudom a rossz tulajdonságaimat, arra, hogy nagy az empátiám, és arra, hogy nem kertelek, kimondom amit gondolok.

2014. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

Cháron ladikja: pedig kommentről kommentre bizonyítod h igenis baj van a lelki világoddal, "sütit adtál karácsonykor a hajléktalannak" húúú ez aztán... attól biztos nem fagy halálra vagy jól lakik, tudod én pénzt szoktam adni nekik ja és ha mínusz van beengedem a lépcsőházba őket ahol van fűtés, sokat segítek közösségi munkát is végzek, ha utcán, boltban, buszon, villamoson valaki segítségre szorul mert idős pl ha tehetem ugrok és segítek, kedves és jó embernek ismertek ismernek azok akik közel állnak hozzám de azok is akik nem úgy nyitnak felém, hogy verjem a farkam csajozás helyett, meg sötét bunkó paraszt vagyok mert próbálok találni egy lányt magamnak bátrabb módszerekkel is... saját magad minősíted azzal hogy melléjük állsz (álltál) am ha meg ilyen kedves embernek tartod magad akkor egyből nem rontanál így neki valakinek első kommentben h még nem is beszéltetek .


2. Ami az idézett kommenteket illeti, kérlek olvasd el hogy mikre írtam őket válaszul, nem ok nélkül támadtam csak úgy vissza meg volt az oka ezeknek, nem tudom Newton III törvényéről hallottál e már, de tudod hatás-ellenhatás együtt jár...

2014. febr. 1. 12:32
 55/62 A kérdező kommentje:
mindegy befejeztem, ennek nincs tovább értelme hogy szét trollkodja a topikot pár sötét alak...
2014. febr. 1. 12:39
 56/62 anonim ***** válasza:

Én egy szóval nem álltam melléjük. Senki mellett nem állok,magamat képviselem. Mellesleg azok amiket elmondtál rám is igazok, és ha az embernek 300 forintja van, azt nem odaadja a hajléktalannak, mert azt lehet, hoy alkoholra költi, az alkoholt meg kb. úgy utálom mint a gyilkosságot, és én ennyit tudok tenni.


Feladom. Gondolj amit akarsz, híreszteld el mekkora egy segggfej vagyok,ha esetleg máshol válaszolsz, ahol én is, nekem tök mindegy. Nekem van egy elméletem, neled is. Nem épp úgy ismerem az embereket, hogy meg lehet őket győzni bármiről. Én azt mondom, legyen békesség, ez a vita már rég nem a kérdésről szól. Már csak rajtad múlik, hogy elfogadod-e a békejobbot.


Ui.: Bocsánat, ha megsértettelek. Mindketten védtük foggal-körömmel, a saját elméletünket, ha bántót mondtam azt csak a vita hevében tettem, én valójában senkit sem akarok bántani. Bocsánat.

2014. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
am bocsi azért hogy lekicsinyítettem a sütiosztást a hajléktalanoknak, mert korodhoz képest tényleg szép hogy ilyet csinálsz, ami a többit illeti én részemről mint írtam nem kívánom folytatni a vitát
2014. febr. 1. 13:25
 58/62 anonim ***** válasza:
Rendben. :) További szép napot!
2014. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Ti mind betegek vagytok!!! :( Küldöm nektek: http://www.youtube.com/watch?v=7z3TYXckO_o
2014. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Kérdező lusta vagyok végig olvasni de te gyalázatosan primitív bal*fas*z vagy. Számot tevő oka lehet amiért elküld téged a lány. Elsődleges ok hogy férje vagy barátja van. Másik ok ha nincs egyik sem hogy nem szereti ha a semmiből letámadják és kérdésekkel bókokkal bombázza egy vad idegen. Próbálj meg erről leszokni és ha tetszik is egy 11-es lány akkor ismerkedj meg vele normális ember módjára. Csak az útszéli prosti*k díjazzák ezt a viselkedést de azért meg fizetni kell.
2014. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!