Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan idegesít fel, hogy...

Jogosan idegesít fel, hogy veszem a bátorságot és kb 10ből 11es csajokhoz odamegyek utcán, leszólítom és mégis mindig elküld?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 00:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
,, A legtöbb lány nem értékeli, ha eg vadidegen hapsi odamegy hozzá ismerkedni. Ami pedig a puhapôcsűséget illeti, az nálad abban nyilvánul meg, hogy itt, egy névtelen fórumon siránkozol, és próbálsz valami kevés önbizalmat összekaparni azzal, hogy azokat alázod (vagy próbálod alázni), akik nem értenek egyt veled és nem kezdik el mondogatni, hogy 'jajjj, szegény :'((( gonoszok a lányok'..." furcsa módon ezt a pár sorocskát átugrottad, vagy azért nem válaszoltál, mert nem tudtál?
2014. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
Beszólsz az egyik válaszolónak és lenézed őt,mert csak 14 éves, de közbe meg ahogy elnézem még az ő inteligenciaszintjét sem ütöd meg. Te pont egy jó példa vagy arra,hogy rohadtul nem számít ,hogy ki hányadik évét tapossa,ez is meg az is lehet síkhülye. Ezesetben ez a valaki te vagy.Azért bátorkodom neked ilyen szép gondolatokat írni,mert látom te ezt tényleg kiérdemelted. Persze én se vagyok egy vénember, szóval most nekem is jöhetnek a beszólások,hátha sikerül még jobban jülyét
2014. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Hülyét* csinálnod magadból. 18/l. És igen az elöbb elírtam,telefonról vagyok bocsánat.de legalább lesz megint mibe belekötnöd :D
2014. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
#42 köszi és igazad van :)
2014. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%

Értékelni?? Leszólítasz valami ócska dumával és már ugorjak is a nyakadba? :'D

Amúgy sokkal aranyosabbak a bátortalanabb srácok,akik nem szólítják le a világ összes nőnemű egyedét.

2014. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

folyton azzal jössz, hogy besz ari vagyok. ezt mégis mire alapozod? :D a semmire. azért lennék az, mert nem másokat hibáztatok a saját kudarcomért?

képzeld, az összes kapcsolatomért én tettem, én kezdeményeztem, én udvaroltam. csak szimplán irigy vagy, amiért nekem összejött, neked meg nem, és így soha az életben nem is fog, és senkit nem érdekel hogy mennyire vagy "bátor" nincs mit rajtad elismerni. nem is lehetsz egy matyóhímzés feltehetőleg, agyilag meg már kielemeztem, hogy mennyire brutálisan átlag szint alatt vagy. még egy 14 éves lány is százszorosan lepipál.

2014. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
@Cháron ladikja: vedd már észre ki aláz kit... ki kezdett el gyalázkodni, alázkodni a legundorítóbb, legprimitívebb, alpáribb módon, olyan szövegekkel minthogy "verjem inkább otthon a farkam ehelyett hogy lányoknál próbálkozom" te vak vagy, vagy csak trollkodsz csak simán, vagy olyan sötét lelkületed van, ami a gyk-n nem ritka, hogy épp az tetszik aki elkezdi alázni, gyalázni a másikat mert volt mersze megtenni valamit, amiben semmi rossz nincs, illedelmesen, udvariasan elmondani egy lánynak hogy tetszik és szimpatikus és hogy kölcsönös e a szimpátia és ha igen nincs e kedve eljönni moziba mert szívesen meghívnám, enni inni valamit, stb... tényleg kövezettek meg, undorító amit te és a haverjaid itt műveltek, szállj magadba amíg nem késő mert hihetetlenül eldeformált ember lesz belőled kislány...
2014. febr. 1. 11:13
 48/62 A kérdező kommentje:
42-es próbálj már meg te is érvekkel támadni miben nincs igazam indokold meg szívesen válaszolok és nem foglak egyből lehülyézni, lealázni ahogy te és az itteni trollok teszik akármennyire is szeretnéd...
2014. febr. 1. 11:15
 49/62 A kérdező kommentje:
@Ahol megállt az idő: 1. egyszer az a baj hogy nem szólt, nem megy oda senkihez én is ilyen voltam és senkim nem is volt, lett mert egy fiútól azt várja el a lányok többsége h kezdeményezzen, te nem ilyen vagy, tiszteletben tartom, csak te is tartsd tiszteletben hogy én meg igyekszem alkalmazkodni a lányok többségének elvárásaihoz, miszerint nem ők hanem a fiú kezdeményez. 2 nem megyek oda az összes nőnemű egyedhez ahogy te fogalmaztál, párhoz csak ha a helyzet úgy hozza...
2014. febr. 1. 11:17
 50/62 A kérdező kommentje:
@Freak On A Leash te azért vagy mérhetetlenül besz@ri mert a saját belső feszkóidat amik a saját gyávaságodból, elnyomott gátlásaidból erednek megpróbálod levezetni azokon akik tökösek és tesznek valamit ügyük érdekében, ez egyfajta lelki betegség bár nem tanultam soha pszichológiát vagy ilyen humán tudományterületeket de ez tisztán látszik.... próbáld meg összeszedni magad majd utána tárgyalunk, az hogy egy 14 éves lány lepipál egy vitában maximum a te egyszerű agyadban pipál engem le, ez inkább rád nézve szegénységi bizonyítvány, ha neked az érvek nélküli egyből gyalázkodás, alázás lepipálás akkor gratulálok büszke lehetsz magadra
2014. febr. 1. 11:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!