Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan idegesít fel, hogy...

Jogosan idegesít fel, hogy veszem a bátorságot és kb 10ből 11es csajokhoz odamegyek utcán, leszólítom és mégis mindig elküld?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 00:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
ott a pont!
2014. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:

Na akkor emberek lássátok, íme amiről beszéltem főleg 14 éves kishölgy, amit 60as írt ennyi, ez a színvonal... te is csak irigykedsz? Mert bizony be szokott jönni nagyon sokaknak, az összes pszichológus aki ilyen csajozási tanácsokat szokott adogatni meg tréningeket tart javasolja ezt a helyzetet ennek a helyzetnek a használatát, úgyhogy inkább nekik hiszek akik szakemberek és ezzel foglalkoznak, továbbá honnan veszed hogy vadállatként támadok le bárkit is, olvasd már vissza amit írtam legalább akkor ha ilyen alpári nem emberi módon alázol valakit... írtam hogy kulturáltan megyek oda, sokan másoknak bejön láttam én is ilyet élőben ami nem megrendezett volt, mikor ismeretlen lány is szimpátiát érzett a próbálkozó illető iránt és összejött a dolog, legalább egy elérhetőséget sikerült elkérni ennyi kölcsönös tisztelet volt a lányban...


Az a gusztustalan személyeskedés amit itt levágtál 60as pedig hát téged minősít, nem fogok visszatámadni a stílusodban, belefáradtam, szállj inkább magadban mert szerintem súlyos problémáid állhatnak a hátterében annak, ha ilyen állati módra kikelsz magadból és gyalázkodsz azon ha valaki kicsit bátrabban is mer ismerkedni ami egyébként be szokott jönni sokszor, nekem eddig nem jött be de nem az ismerkedési módszerrel lehet a gond ha másoknál ez bejön maximum nem vagyok megnyerő megjelenésű, vonzó nem tudom, de mindenképp sürgősen nézz körül a saját házad táján mert ez az iszonyatos gyűlölet ami kisüvöltött belőled tényleg nagy problémákat jelez... hajrá

2014. febr. 1. 19:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!