Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan idegesít fel, hogy...

Jogosan idegesít fel, hogy veszem a bátorságot és kb 10ből 11es csajokhoz odamegyek utcán, leszólítom és mégis mindig elküld?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 00:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
71%

ki a lótúrót érdekel, hogy tökös vagy-e mikor elküldenek a fenébe és a francnak sem kellesz? :D inkább te vagy irigy szerintem amiért nekem összejött már. kapj már a fejedhez öreg, te picsogsz meg dühöngsz egy ilyen oldalon hogy még egy nyamvadt esélyt sem kapsz, nem pedig én.. :D :D


P.S.: nem hiszem, hogy a BME-n végeztél volna. én oda járok és még nem találkoztam ott ennyire faragatlan, félig analfabéta és intelligenciahiányos emberekkel ott.

2014. febr. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, kérdező, de én most vagyok 8.-os (gimiben, de mindegy), és még nekem is kisüt, hogy mennyire irigy vagy és hogy mennyire (tettetetten? Valóban?) nehezen fogsz fel dolgokat. A legtöbb lány nem értékeli, ha eg vadidegen hapsi odamegy hozzá ismerkedni. Ami pedig a puhapôcsűséget illeti, az nálad abban nyilvánul meg, hogy itt, egy névtelen fórumon siránkozol, és próbálsz valami kevés önbizalmat összekaparni azzal, hogy azokat alázod (vagy próbálod alázni), akik nem értenek egyt veled és nem kezdik el mondogatni, hogy 'jajjj, szegény :'((( gonoszok a lányok'... Sweet Insanity-nek és Freak On A Leash-nek igaza van.

(Tudom, most meg fogom kapni, hogy ilyen kislányok miért szólnak bele a felnőttek dolgába, részben meg is értem, de nem érdekel különösebben, így az ezzel kapcsolatos megjegyzéseket, kérlek, hanyagoljuk. Köszi)

14/L

2014. febr. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
14L hajnali 4kor irogatsz gyk-ra ööö... nincs is több kérdésem
2014. febr. 1. 06:59
 34/62 A kérdező kommentje:
Freak On A Leash, a BME szégyene lehetsz ha annyi férfiasság nem szorult beléd hogy ha már betoji vagy próbálkozni legalább elismerd ha vki bátor, továbbá értékelem h állítólagos BME-s pályafutásod alatt ennyi időd van h az összes odajárót személyszerint megismerd és kijelentsd biztonsággal h ki lehet és ki nem BME-s. .. no comment magadat égeted fiam
2014. febr. 1. 07:03
 35/62 anonim ***** válasza:
Egészségügyi okokból fenn voltam (beteg vagyok), ha ez probléma, amúgy utána húztam aludni, most keltem. Ez a férfiasság téma pedig röhejes. Jobbal nem is tudsz tàmadni? A másik, a szánalmasság. Arról is el lehetne vitatkozni, hogy ki a szánalmasabb: te, vagy Freak On A Leash. Mindenesetre nekem erről is meg van a magam véleménye, akárcsak a legtöbb dologról.
2014. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
"Mindenesetre nekem erről is meg van a magam véleménye, akárcsak a legtöbb dologról." gratulálok hozzá... erre most pezsgőt bontsunk?
2014. febr. 1. 08:44
 37/62 anonim ***** válasza:
Látom ebből is felfogtad a lényeget.
2014. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
látom neked viszont nem sikerült :)
2014. febr. 1. 09:26
 39/62 anonim ***** válasza:
De, én úgy gondolom tökéletesen felfogtam, ellenben veled, aki úgy akar kitérni a válaszadás alól, hogy a leglényegtelenebb részletekbe (válasz időpontja...) köt bele, és figyelmen kívül hagyja a fontosabb dolgokat.
2014. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
fejtsd ki akkor mik a "fontos dolgok" hátha most sikerül...
2014. febr. 1. 09:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!