Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet túllépni ezen a...

Hogyan lehet túllépni ezen a "soha senkinek nem vagyok elég jó" effektuson?

Figyelt kérdés

Sokadik kosarat kapom már. Kezd unalmassá válni, hogy pl neten hetekig teperek, talán elérem a talit, és ott meg beközli, hogy jah hét csak barátként, meg hülyülő partnernak számítok...

Folyamatosan dobom a témákat, egyfolytában szóval tartom, nincsenek kínos csendek, meg stb, tudom hogy kell viselkedni egy lánnyal, de valami mégis elszakadt az utolsó kapcsolatom óta. Képtelen vagyok vonzalmat kelteni bárkiben is. Mindig csak ez az "agyhúzás" téma megy, de az nagyon, oda vissza...Nem tartom magam ronda embernek, kb átlagos vagyok, sportolok (úszok, futok, edzek), de egyszerűen nem értem mi a baj velem.

Érdekes dolog azonban, hogy pl adott egy átlag alatti lány, ő pedig szinte válogathat a pasik közül, és sosincs egyedül...én meg itt vagyok káros szenvedélyektől mentes (nem iszok, nem cigizek), sportos, jófej, folyamatosan szóval tartó, beszédes srác, és 8 cseszett hónapja nem találok senkit, merthogy "barát" , vagy szimplán csak érdektelenség, és megszűnik az ismerkedés...

23/F



2014. ápr. 4. 22:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan dobom a témákat, egyfolytában szóval tartom, nincsenek kínos csendek, meg stb, tudom hogy kell viselkedni egy lánnyal,"


Nem lehet, hogy ez az oka? Szerintem de.

2014. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

jobb, ha maradok kuka? sok lány meg egyfolytában azon panaszkodik, hogy nyulbélák a pasik, tele vannak a randik kínos csendekkel...

nehmond már hogy ezkell?

2014. ápr. 4. 22:46
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1-ső nem arra gondol hogy ne beszélj, csak hogy nem kell folyamatosan mert ez tud sok is lenni.
2014. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nincs igaza az egyesnek. A lányok azt szeretik, ha mesélhetnek a dolgaikról, ergo kérdéseket teszel fel és érdeklődsz feléjük. Én azonban egyet tanácsolnék. Ne direkt kérdéseket tegyél fel, hanem véleményalkotással, vicces megjegyzésekkel bombázd a lányt, mert azokra tud reagálni. Ha csak direktbe bekérdezel dolgokat, akkor az átmehet egy ilyen faggatózós játékba, és mint tudjuk, a bűnözőnek is jogában áll hallgatni....
2014. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

lehet hogy túl sok vagyok, és megilyednek? gyakorlatilag bármiről bármennyit tudok beszélni...kvázi dől belőlem, akár hülyeség, akár komoly dolgok, tényleg bármi.

El vagyok keseredve, egyszerűen senki, nincs egy lány se neten, se élőben, aki: nem jár senkivel, nem szerelmes reménytelenül snekibe, nincs a kavaró ex, és kapcsolatra vágyik, egy olyan emberrel, aki ha mindent nem is tudna, de megadná amit tud (természetesen csak annak aki megérdemli, és nem anyagi javakra gondolok, hanem kedvesség, stb) csupán azért, hogy egy picikét szeresse?

2014. ápr. 4. 22:52
 6/23 anonim ***** válasza:
Túlságosan rágörcsölsz. Próbálod adni a mintapasit ez a baj. Én mióta lesz*rom a lányok igényeit, tehát nem én dobálom fel állandóan a témákat, azóta sokkal másabb a helyzet. Ha kell direkt nem dumálok napokig egy lánnyal hanem hagyom hogy ő keressen, és keres is. Hagy érezzék csak ők is azt a bizonyos küzdőszellemet.
2014. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
azért annyit hozzáfűznék, hogy ne legyen oylan kövér hogy lefollyon a bárszékről, arcra legyen aranyos, külsőre csajos, ennyi. nincs különösebben nagy elvárás...
2014. ápr. 4. 22:54
 8/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, számomra sok már a szöveged, pedig nekem farkam van, és nem abból a fajtából vagyok, aki azt mondja, hogy a pasiknak nem szabad nyavalyogni. Szabad azt mindenkinek.


Szerintem túl sok a rizsa. Nincs bizalmad, bátorságod tisztán beszélgetni, ezért töltöd fel.

2014. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Én a leírtak alapján csak arra tudok gondolni, hogy sok vagy a csajoknak. Ne teperj túlzottan, keltsd fel az érdeklődését, ha ez megvan keresni fog, anélkül, hogy te tepernél.

Voltam úgy randin, hogy nem volt kínos csend, de ugyanakkor olyan témákat hozott fel egymás után, ami engem abszolút nem érdekelt, persze beszélgettem róla... de már a fenébe kívántam az egészet.

A leírtak alapján a külsőddel nem lehet probléma, természetesen a szenvedélymentesség is pozitívum, nagyon sok szép dolgot soroltál fel, ami nekem kicsit hihetetlen vagy csak sok a rossz személyes tapasztalat :D Még egy olyan elképzelésem van, hogy esetleg túlzottan akarod ezt, túl erőlteted, ezért nem jön össze.

L21

2014. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

oké, próbáltam...de engem nem keresett. senki.

és hidd el, hogy nemvagyok tenyérbemészó, ércelődő hangvételben odamondok dolgokat, természetesen viccesre véve. de ha én nem keresem őket, akkor ők beza nem írnak nekem...nyilván emrt van más, aki szórakoztassa

2014. ápr. 4. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!