Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet túllépni ezen a...

Hogyan lehet túllépni ezen a "soha senkinek nem vagyok elég jó" effektuson?

Figyelt kérdés

Sokadik kosarat kapom már. Kezd unalmassá válni, hogy pl neten hetekig teperek, talán elérem a talit, és ott meg beközli, hogy jah hét csak barátként, meg hülyülő partnernak számítok...

Folyamatosan dobom a témákat, egyfolytában szóval tartom, nincsenek kínos csendek, meg stb, tudom hogy kell viselkedni egy lánnyal, de valami mégis elszakadt az utolsó kapcsolatom óta. Képtelen vagyok vonzalmat kelteni bárkiben is. Mindig csak ez az "agyhúzás" téma megy, de az nagyon, oda vissza...Nem tartom magam ronda embernek, kb átlagos vagyok, sportolok (úszok, futok, edzek), de egyszerűen nem értem mi a baj velem.

Érdekes dolog azonban, hogy pl adott egy átlag alatti lány, ő pedig szinte válogathat a pasik közül, és sosincs egyedül...én meg itt vagyok káros szenvedélyektől mentes (nem iszok, nem cigizek), sportos, jófej, folyamatosan szóval tartó, beszédes srác, és 8 cseszett hónapja nem találok senkit, merthogy "barát" , vagy szimplán csak érdektelenség, és megszűnik az ismerkedés...

23/F



2014. ápr. 4. 22:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát igen ha pl ha kokettál veled. Csillogó szemmel mosolyogva néz rád miközben beszél, esetleg zavarba van ilyesmik.
2014. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon sok vagy nekik. Én kötekszek velük (persze nem taj paraszt módjára). Nálunk csend is szokott lenni, de ha már egymásra, egymás szemébe nézünk már mosolygunk vagy nevetünk. Nem csak én pofázok állandóan hanem a csaj is elmondja a titkait és figyelmesen végig hallgatom. Még ha nem is èrdekel. És ez kb az összes csaj ismerősömmel így van. Ami a szívemen az a számon.
2014. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csak általában az zavar hogy mindegyik a számat nézi állandóan. Pedig semmi gond a fogammal.:D
2014. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!