Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet túllépni ezen a...

Hogyan lehet túllépni ezen a "soha senkinek nem vagyok elég jó" effektuson?

Figyelt kérdés

Sokadik kosarat kapom már. Kezd unalmassá válni, hogy pl neten hetekig teperek, talán elérem a talit, és ott meg beközli, hogy jah hét csak barátként, meg hülyülő partnernak számítok...

Folyamatosan dobom a témákat, egyfolytában szóval tartom, nincsenek kínos csendek, meg stb, tudom hogy kell viselkedni egy lánnyal, de valami mégis elszakadt az utolsó kapcsolatom óta. Képtelen vagyok vonzalmat kelteni bárkiben is. Mindig csak ez az "agyhúzás" téma megy, de az nagyon, oda vissza...Nem tartom magam ronda embernek, kb átlagos vagyok, sportolok (úszok, futok, edzek), de egyszerűen nem értem mi a baj velem.

Érdekes dolog azonban, hogy pl adott egy átlag alatti lány, ő pedig szinte válogathat a pasik közül, és sosincs egyedül...én meg itt vagyok káros szenvedélyektől mentes (nem iszok, nem cigizek), sportos, jófej, folyamatosan szóval tartó, beszédes srác, és 8 cseszett hónapja nem találok senkit, merthogy "barát" , vagy szimplán csak érdektelenség, és megszűnik az ismerkedés...

23/F



2014. ápr. 4. 22:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

éppen ez, amint írtál 21/L hogy senki nem hiszi el, hogy iylen vagyok. pont a rosz tapasztalatok miatt, hogy ilyen pasi nincs is, vagy ha van is tuti 10 lány áll sorba nála...sajnos ezt is megkaptam már, hogy "szoknyavadász vagyok" és mikor mondom a valodi számokat a kapcsolataimról, egyzserűen senki sem hiszi el.

nemhinném, hogy görcsölök, szeretném, persze, hizs vágyom nagyon valaki közelségére, nem érzem jól magam egyedül.

2014. ápr. 4. 23:00
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj tiszta lappal egy másik csajnál és vedd lazábbra a dolgokat.
2014. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Költőnő? ***** válasza:

Arany középútról hallottál már?

Na azt próbáld meg.

2014. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
kedem latni ahogy írotk a problémát...ott vana baj, hogy nemtudom felkelteni ténylegesen az érdeklődésüket...gondolom én...ezért lehet ez az egész. de pl te 52% os, mivel kelted fel egy csaj érdeklődését?! olyan témákat sorolsz fel ,vga yúgy vislekedsz? leszarom stílusba?!
2014. ápr. 4. 23:04
 15/23 anonim ***** válasza:
Két féle csaj létezik. Akikre fokozatosan baromi lassan kell nyomulni, a másik meg azok akiknek rögtön a szemébe kell mondani hogy ilyen meg olyan bombanő, és minél hamarabb bekell fűzni mielőtt rád un.
2014. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát pl nem beszélek arról, hogy milyen sűrűn edzek amikor tudom hogy baromira nem ez érdekli amikor megkérdezi hogy miújság. Mindig próbálom úgy terelni a témát hogy ő beszéljen. Hagy nyíljon meg ő először nekem. És arra törekszem, hogy ne érezze magát nyeregben, ne lássa rajtam hogy könnyű préda vagyok neki.
2014. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

vágesz.

fokozatosan baromi lassan, az mennyi idő kb? 2-3 hét vagy több?

2014. ápr. 4. 23:10
 18/23 anonim ***** válasza:
Nőfüggő. Amikor már látod hogy ő kezd nyomulósabb témát felhozni akkor már te is kezdhetsz "rástartolni". A lényeg olyankor az, hogy ne körülményeskedj hanem határozott stílusban kertelés (rizsa) nélkül kereken mondd ki amit szeretnél. Ugyanis ha már ő nyomul és te még mindig barátságosan próbálsz közeledni akkor hamar rád un.
2014. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja és egy jól sikerült beszélgetés után célszerű másnap (vagy harmadnap) megvárni, hogy ő írjon rád vagy kezdeményezze a beszélgetést. Ne te keresd mindig.
2014. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

oké.

miben nyilvánul meg, ha a csaj nyomul? sokat kérdez vissza? oylan témákat hoz fel? vagy szeméyles tali esetén, pl érintések, ilyesmi?

2014. ápr. 4. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!