Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ismerkedést kapcsolatteremt...

Az ismerkedést kapcsolatteremtést lehet tanulni vagy kamu baromság az egész? Mert akármilyen tanácsot adhat akárki, akkor is nekem és nem másnak kell odamenni!

Figyelt kérdés

Szóval: eléggé gátlásos vagyok, soha életemben nem mentem még oda senkihez ismerkedni. El se tudom képzelni hogy odamenjek.

Kismillió tanácsot olvastam a neten, könyvben stb az ismerkedés trükkjeiről, de az egész úgy ahogy van nem ér sz**t se. És miért nem?

Mert a legelementárisabb problémám semmilyen tanács a világon se segít át: hogy NEKEM kell odamenni az X emberhez!

Na és itt meg is halt az egész. Adhat nekem akárki akármilyen tanácsot, ha meg se merek szólalni ha már a szemkontaktus felvétele is lehetetlen nekem, akkor ennyi.


Ezért kérdem: mi értelme van a tanácsoknak? Arra ki ad nekem tanácsot hogy bátorságot mégis honnan szedjek?

Olyan ez mint egy éhhalál szélén álló embernek azt mondanánk: menj be a boltba és veygél pár zsömlét! Nem sok, 100 ft az egész!

Na de nekem nincs még 100 ft-om se!


2014. máj. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

hát ez mellément mert 20 alatt vagyok


h már nem vagy kis tizenéves.:)

2014. máj. 27. 09:51
 42/54 anonim ***** válasza:
:D neked ment, mert ezt a #39-es VÁLASZOLÓnak írtam. Rólad sejtettem, h biztosan 20 alatt vagy. Az egész jellemedből, véleményeidből sugárzik az éretlenség. De még fiatal vagy, ez változni fog.
2014. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

érdekes, h úgy érzem magam az osztálytársaim között mint az ápoló a szelemi fogyatékosok között


hogy egy embernek pl másból se álljon a napja mintreggeltől estig a mobilját a facebook meg snapchat suli után meg pláza és ennyi a napja. és ez neki elég.

inkább kötném fel magam minthogy így teljen a napom

én meg ülök a gép előtt java asp.net et tanulok és dinamikus weblapok html forráskódját készítem el, kész honlapokat javítok stb

egyetemre készülök de rájöttem lehet nem is kell szabadúszóként jobb leszek



Az egész jellemedből, véleményeidből sugárzik az éretlenség.

2014. máj. 27. 10:52
 44/54 anonim ***** válasza:

Menj valami egyetemre, bár az emberek ott se annyira értelmesek, sőt... Erre készülj.

Amúgy más ám a látszat. Sok ember felszínesnek tűnik, de nem érdemes őket mind lenézni, mert az ő szemükben meg lehet te tűnsz felszínesnek.

Úgy képzellek el, mint egy embert, aki nem tud nevetni.

2014. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

nem "valami" egyetemre megyek ha megyek, hanem csakis a BME-re.

máshova minek.


nevetni meg akkor fogok ha lesz min.



Menj valami egyetemre

2014. máj. 27. 11:09
 46/54 anonim ***** válasza:
Akkor jól gondoltam, h kocka vagy. Ha BME-re mész, 40 évig nem lesz csajod. Bár neked jobb is. (Mellesleg a BME-n is tele van minden fekvehányós bulikkal, szóval nem fogod jól érezni magad)
2014. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

hát nem is azért megyek oda h jól érezzem magam. az egyetem nem erről szól.

fogorvoshoz se hű de jó kedvében megy az ember.


szóval nem fogod jól érezni magad)

2014. máj. 27. 11:52
 48/54 anonim ***** válasza:
:DDDDDD úristen. ennyi elég volt belőled.
2014. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

semmi gond.


jelentkezzen az, aki azért ment tovább tanulni hogy "jól érezze megát" és nem azért h szerezzen egy lehetőleg piacképes képesítést amivel későb tán dolgozni is tud!

2014. máj. 27. 12:03
 50/54 anonim ***** válasza:

(tudod, nem csak végletek léteznek! lehet úgy is egyetemre járni, h jól érzed magad és kultúráltan, haverokkal szórakozol, barátkozol, amellett, h keményen tanulsz, pl. Bp. másik nagynevű egyetemére jársz, ami mellesleg ugyanúgy ad használható, elismert képesítést. én vagyok rá az élő példa.

az, h te keseregsz és ontod magadból a begyöpösödött, életutáló dolgokat, ezt nem hiszem, h van ember, aki kibírja. változz meg, mert ez így tragikus, és nulla ember fog így szeretni. ne haragudj, h ezt írom, de tényleg. a 80 éves nagypapák jobb fejebbek, mint te.)

és már tényleg befejezem, mert tudom, h a falnak beszélek. szia

2014. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!