Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ismerkedést kapcsolatteremt...

Az ismerkedést kapcsolatteremtést lehet tanulni vagy kamu baromság az egész? Mert akármilyen tanácsot adhat akárki, akkor is nekem és nem másnak kell odamenni!

Figyelt kérdés

Szóval: eléggé gátlásos vagyok, soha életemben nem mentem még oda senkihez ismerkedni. El se tudom képzelni hogy odamenjek.

Kismillió tanácsot olvastam a neten, könyvben stb az ismerkedés trükkjeiről, de az egész úgy ahogy van nem ér sz**t se. És miért nem?

Mert a legelementárisabb problémám semmilyen tanács a világon se segít át: hogy NEKEM kell odamenni az X emberhez!

Na és itt meg is halt az egész. Adhat nekem akárki akármilyen tanácsot, ha meg se merek szólalni ha már a szemkontaktus felvétele is lehetetlen nekem, akkor ennyi.


Ezért kérdem: mi értelme van a tanácsoknak? Arra ki ad nekem tanácsot hogy bátorságot mégis honnan szedjek?

Olyan ez mint egy éhhalál szélén álló embernek azt mondanánk: menj be a boltba és veygél pár zsömlét! Nem sok, 100 ft az egész!

Na de nekem nincs még 100 ft-om se!


2014. máj. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:

Ember segíteni próbáltam te meg itt flegmázol?

Most már megértem h miért vagy egy ekkora kis p öcs!

Az ilyen embernek még segíteni sem lehet ha felszeded a csajt ne dugjuk meg helyetted?

2014. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

azt a csajt akit én felszedek azt nyugodtam megdughatod.

életem összes eddigi csaját megdughatod mind neked adom.

szerintem kitalálod hány csajod lett hirtelen.


felszeded a csajt ne dugjuk meg helyetted?

2014. máj. 25. 22:28
 13/54 anonim ***** válasza:
Szerencsére lehet élni egyedül is.
2014. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:

Az a baj, h tényleg csak az segíthet, ha kilépsz a komfortzónádból. Pl én ezt akkor éreztem, amikor golyatáborban voltam és rá voltam kényszerítve a hülyeségekre. (pia nélkül is).

Azóta se vagyok olyan laza, mint akkor. :/ Kell vmi közösség, vmi olyan helyzet, ahol először feszengsz, aztán megszokod.

2014. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült leküzdeni a gátlásaimat.Már kamasz koromban jóképű, szőke hajú, +190 cm magas fiú voltam, de sosem szólítottam meg lányokat, pedig tudom utólag is hogy sokuknak tetszettem. 20 évesen találkoztam egy amerikai blogger blogjával és könyveivel. Ő is olyan volt mint én, befelé forduló stb. De találkozott olyan művekkel, amik ráébresztették hogy az ember megváltozhat.


A legfontosabb megtanulni, hogy eddig egy álomvilágban éltél. A környezetedet máshogy kell látni.

Például ne akarj b-zi szerelmes lenni. Ne képzeld azt hogy öt leszólítás után megtalálod az igazit. Ne képzeld azt, hogy létezik igazi. Ne képzeld azt, hogy a nők ártatlan virágszálak.


Például régen én is ilyen (és még több), a fent említett fa-.szságokat gondoltam mindig. Aztán rájöttem, hogy a nők csak r-.ibancok. Persze nem mind az, de jobb így gondolni rájuk, hiszen így egyszerűbb az ismerkedés. Azután nem tudod komolyan venni a nőket, hogy veled is előfordult olyan, hogy a megszólítás után fél órával csókolóztál, vagy 3 órával már dugtál egy lánnyal, még aznap este. Persze nem ez a gyakori, hanem hogy pár randi után sikerül meghúzni, amelyiket sikerül. Onnantól kezdve pedig rajtam áll, hogy akarok-e tőle valami komolyat, vagy sem.


Röviden a kérdésedre válasz mégegyszer:

BÁTORSÁGOT ONNAN SZEDJ, HOGY MEGVÁLTOZTATOD A GONDOLKODÁSMÓDODAT A NŐKKEL ÉS A PÁRKAPCSOLATOKKAL KAPCSOLATBAN. Szállj ki abból a kibeqrt álomvilágból, amiben eddig éltél. Ne akard megtalálni a nagy őt (mert olyan nincs), ne akarj szerelmet és barátnőt 5 leszólítás alatt, stb.


Ha azt gondolod, hogy minden nő r-.banc, sokkal könnyebb lesz odamenni a r-.bancokhoz, mintha azt gondolod hogy minden nő egy angyal és úgy akarnál odamenni az angyalokhoz.

2014. máj. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

na épp ez az. láttam már osztálykiránduláson olyat hogy megérkeztünk, épp egy másik iskola is ott volt, totál vadidegen akárkik, és negyed óra múlva már a wc-ben szopta a csaj a fiút akit akkor látott életében először.

a szobámba nem tudtam bemenni mert hárman kamatyoltak benn.

szintén olyanok akik egy órája se ismerték egymást.

szóval úgy tűnik, nem kell még 5 leszólítás se.


ne akarj szerelmet és barátnőt 5 leszólítás alatt, stb.

2014. máj. 26. 11:06
 17/54 A kérdező kommentje:
ja és alkohol akkor még nem volt. később azt este folyamán már tele volt hányva a folyosó...
2014. máj. 26. 11:07
 18/54 A kérdező kommentje:

csak azért mesélem el ezt a sztorit mert a kirándulás orgiába piálásba fulladt és azt hinné az ember itt nekem is leesik valami. hát nem esett.

tán egyedüliként nekem nem.

olyan ronda lennék? ugyan dehogy. sőt. de valahogy hozzám a kutya se jön oda.

én meg oda nem megyek senkihez és itt a kör bezárult.

2014. máj. 26. 11:09
 19/54 anonim ***** válasza:

Hozzád jó, hogy nem mennek oda. Te vagy a férfi, ők meg a nők. Lányoktól, akikről megtudtam később, hogy kib--szott szerelmesek voltak belém, csak nagyon maximum egy bátortalan sziára telett, de a legtöbbnek még arra se. Természetesen a nők várják el hogy kezdeményezzünk és nekünk ehhez fel kell nőni.


Az 5 leszólítás nem úgy működik, ahogy gondolod. 1 héten mondjuk leszólítok 20 lányt. Hétfőn kettőt, szerdán négyet, csütörtök egyet, pénteken hetet, szombaton hetet. Csak szombaton jön össze egy lánnyal. Akkor hány leszólítás után jött össze? 7? Nem, mert nem csak aznaptól számoljuk, hanem a legutóbbi siker óta eltelt összeset. Te csak annyit láttál, hogy azt a fiút 15 perc után szopta a csaj, de azt nem láttad, hogy lehet az a fiú abban a hónapban már 20 lánynál próbálkozott, mire ezt összehozta.


Remélem érted az analógiát. Egy kib--szott kigyúrt embernél is csak azt látod, hogy milyen kigyúrt éppen. Azt nem, hogy hány ezer órát fektetett bele korábban az edzésbe, hogy úgy nézzen ki ahogy. Egy nőknél éppen sikert elérő embernél sem látod, hogy korábban mennyi munkát fektetett a sikerbe.

2014. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

ühüm.

mikor élsz te? 1950-ben?

most 2014 van.

van olyan nő aki kikérné magának hogy nála kezdeményezzenek.

majd ő kezdemény annál aki tetszik neki-a többi "barom" meg hagyja békén.

ez idézet volt egy lánytól saját fülemmel hallottam

meg az osztálykiránduláson se tűnt némely csajnál úgy hogy nagyon kezdeményezésre vágytak. nyomultak azok maguktól is.



Természetesen a nők várják el hogy kezdeményezzünk

2014. máj. 26. 11:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!