Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ismerkedést kapcsolatteremt...

Az ismerkedést kapcsolatteremtést lehet tanulni vagy kamu baromság az egész? Mert akármilyen tanácsot adhat akárki, akkor is nekem és nem másnak kell odamenni!

Figyelt kérdés

Szóval: eléggé gátlásos vagyok, soha életemben nem mentem még oda senkihez ismerkedni. El se tudom képzelni hogy odamenjek.

Kismillió tanácsot olvastam a neten, könyvben stb az ismerkedés trükkjeiről, de az egész úgy ahogy van nem ér sz**t se. És miért nem?

Mert a legelementárisabb problémám semmilyen tanács a világon se segít át: hogy NEKEM kell odamenni az X emberhez!

Na és itt meg is halt az egész. Adhat nekem akárki akármilyen tanácsot, ha meg se merek szólalni ha már a szemkontaktus felvétele is lehetetlen nekem, akkor ennyi.


Ezért kérdem: mi értelme van a tanácsoknak? Arra ki ad nekem tanácsot hogy bátorságot mégis honnan szedjek?

Olyan ez mint egy éhhalál szélén álló embernek azt mondanánk: menj be a boltba és veygél pár zsömlét! Nem sok, 100 ft az egész!

Na de nekem nincs még 100 ft-om se!


2014. máj. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

29:

Persze, az életnek rengeteg olyan területe van, ahol felülemelkedtünk az ösztönökön.

Ugye két fajta ösztön van. Az életbenmaradási ösztön (lélegzetvétel, ivás, evés) és a szaporodási ösztön (szex). Ezek valóban nagy részét teszik ki az életünknek és ezeken a területeken nem a logikus, nem a tudatos énünk dominál. Itt nem tudtunk, nem tudunk és nem is kell felülemelkedni az ösztöneinken.

És persze ezen kívül még van sok más területe is a világnak, ahol viszont nem az ösztönök dominálnak valóban. Sport, művészetek, kultúra, tudomány, politika, szórakozás, pénzügyek, vallás, millió ember által alkotott fogalom, stb-stb.


De azt, hogy milyen kinézetű kajára fut össze a nyál a szádban, vagy hogy milyen embert kívánsz meg a másik nemből, a tudatos éned nincs sok hatással. Főleg pont lányok szokták panaszolni, hogy tudják, hogy "azt a f@.szt" utálniuk kellene, mert minden logikus érv amellett szól, de mégis vonzódnak hozzá. Ösztönök, amikről nem tehetnek és senki nem tehet.

2014. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek annyit, h ha nem vinnyogna, meg nem hinné magát ennyire "faszaarcvagyok megmondomnak", talán közelednének felé. Így meg nem sokan fognak. Csak a csodát várod, és másokat hibáztatsz, ahelyett, h hoznál valami áldozatot, nem csak sajnálnád magad.... Sajnos az életben MINDENT neked kell kijárni. Kinek könnyebb, kinek nehezebb.

Nos, legszívesebben ezért lennék néha leszbikus, mert a férfiak így mentegetőznek, ha a f.aszukról van szó.

Apám is lazán elhagyott minket a szeretőjéért, mert nem tudott a lélek győzni a f.asz fölött. Anyám erre soha nem lett volna képes. Erről ennyit. Lehet rizsázni, de az embernek küzdenie kell azért, h ne legyen egy egyszerű ösztönállat. Aki meg az akar lenni, az is marad. De csak azért, mert úgy jó neki, nem azért, mert nem tudna más lenni.

2014. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Ja és meg annyit, h ha ennyire párhuzamot vonunk az élőlények fajfenntartási ösztöne és az emberek szex ösztöne között, akkor ez azt jeleti, h az ember csak fajfenntartásból szexel??

Pont ezért vagyunk mások az állatoknál, mert nem csak ezért szexelünk! Vagy ti igen?

2014. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

33:

Minden fajnál tudat alatt ez a cél.

De az ember képes más miatt is élvezni a szexet. Nem kell túlragozni. A célja, amiért van farkunk és puncink, az a természet által megadva az, hogy gyereket csináljunk vele. Mint minden élőlény, faj aminek két neme van. De ezen túl még másra is használjuk mellékesen, csak úgy.


Én sem csak fajfenntartásért szexelek. Aki férfi mondjuk 25 évesen 40 éves nővel kezd, biztos nem csak gyereket akar.

Csak azt nem felejtem el, hogy amikor meglátok egy vonzó nőt, akkor tudom, hogy az emberi és a férfi természetem, ösztöneim azért találják vonzónak, azért mondják nekem, hogy dugjam meg, mert azt akarák hogy gyereket csináljak.


Ha van 5 szabad perced, akkor olvasd el az itteni google keresésben a legelső találatot. Nekem sok mindenben felnyitotta a szemem és segített megérteni magam. Magyarázhatnék még sokat, de itt igazából le van írva elég jól és szerintem neked is segíteni, hogy új nézőpontból láthasd a dolgot. Sajnos az oldalt nem engedi közvetlenül belinkelni, csak így. A legelső az:

[link]

2014. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Értem, amit írsz, meg tudom, h evolúció stb. Így vagyunk kialakítva. Csak az ember egy iszonyatosan fejlett lény. Fejlett emocionális érzékkel. Szóval nem szabad magunkat lealacsonyítani, mert szerintem ez az.
2014. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Értem amit mondasz. Akkor ebben eltér a véleményünk. Szerinted én lealacsonyítom az embert. De szerintem te értékeled túl.
2014. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

ISZONYATOSAN fejlett hogyne!

apám, te 5 éves vagy vagy mi a franc?

ez az "iszonyatosan" fejlett lény hamarosan saját magára borítja az egész ökoszférát és ott leli a halálát a romok alatt.

ami nem lenne baj, csak magával ránt majd X teljesen vétlen élőlényt állatot növényt is.

ez az iszonyatosan fejlett lény saját meg nem született utódainak létét életterét teszi tönkre árulja ki fillérekért hogy neki jobb legyen a jelenben (a wc-re is kocsival járunk, havonta új mobiltelefon stb).


ez az iszonyatosan fejlett lény???


Csak az ember egy iszonyatosan fejlett lény.

2014. máj. 27. 08:57
 39/54 anonim ***** válasza:

37:


Persze. 31 éves vagyok.

2014. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Az iszonyatosan fejlett nem egyenlő a JÓ-val!!!!!!! [szövegértés]

Emocionálisán igenis az. Onnan is látszik, amit leírtál. Felfogod, h a vesztünkbe megyünk, és magunk alatt vágjuk a fát. Szerinted ha nem lenne ilyen hihetetlenül fejlett az agyad és a lelked, törődnél ezzel? Szerinted a labrador kutya a szomszédban foglalkozik az ökológiával?

De ez már teljesen más történet.

Nem tudom kérdező, miért gyűlölöd ennyire magad?


Sejtettem válaszoló, h már nem vagy kis tizenéves.:)

2014. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!