Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ismerkedést kapcsolatteremt...

Az ismerkedést kapcsolatteremtést lehet tanulni vagy kamu baromság az egész? Mert akármilyen tanácsot adhat akárki, akkor is nekem és nem másnak kell odamenni!

Figyelt kérdés

Szóval: eléggé gátlásos vagyok, soha életemben nem mentem még oda senkihez ismerkedni. El se tudom képzelni hogy odamenjek.

Kismillió tanácsot olvastam a neten, könyvben stb az ismerkedés trükkjeiről, de az egész úgy ahogy van nem ér sz**t se. És miért nem?

Mert a legelementárisabb problémám semmilyen tanács a világon se segít át: hogy NEKEM kell odamenni az X emberhez!

Na és itt meg is halt az egész. Adhat nekem akárki akármilyen tanácsot, ha meg se merek szólalni ha már a szemkontaktus felvétele is lehetetlen nekem, akkor ennyi.


Ezért kérdem: mi értelme van a tanácsoknak? Arra ki ad nekem tanácsot hogy bátorságot mégis honnan szedjek?

Olyan ez mint egy éhhalál szélén álló embernek azt mondanánk: menj be a boltba és veygél pár zsömlét! Nem sok, 100 ft az egész!

Na de nekem nincs még 100 ft-om se!


2014. máj. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Na most leesett az állam. Mi az, hogy minden nőt nézzen r.ibancnak?? Tudom, h sok van a p.icsákból, de nekem ilyen "férfi" aki ezt gondolja, semennyiért nem kéne!! Nektek ennyire csak a kefélés számít?

Én sem látom gyönyörűnek a dolgokat, tudom, h a szex szinte mindenben hatalmas szerepet játszik, nem hiszek az "igazi" -ban, de ez akkor is gusztustalan és taszító vélekedés.

Engem ne nézzen r.ibancnak senki, bármennyire jóképű, 190 magas az illető, a szememben egy nulla lenne.


Fel kell nőni, és akarni kell. Ez az egész jellemfejlődés lassú folyamat, kis lépésekkel. Bár attól függ, mit keresel.

2014. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

hát meg lehetne nézni a szakirodalmat hogy mi az emberi viselkedés egyetlen valódi mozgatója. ld antroplológia, szexuálpszichológia

mit akar az ember? Hatalmat erőt biztonságot szeretet tiszteletet? ezek csak mese habbal dolgok.

egyet akarnak. kefélni. az összes többit utána.


Nektek ennyire csak a kefélés számít?

2014. máj. 26. 13:00
 23/54 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak kifogásokat keresel, mert itt kb mindenki segíteni próbált és mindenkit leoltasz. Mondjuk ilyen reakciók után azt mondom, hogy lehet jobb, hogy nincsen csajod, mert éretlen is vagy rá. Először magadban kéne rendet tenned, hogy mi gátol le ennyire. Helyetted tényleg senki nem fog odamenni az adott lányhoz, de ha közben azt hiszed, hogy minden embert csak a szex mozgat és más nem, akkor tévedsz és így tényleg nem jutsz semmire. A szex nagyon fontos, de nagyon nem mindegy hogy kivel, legalábbis a normális embereknek. Szóval szerintem kezd el élni és önbizalmat szerezni, meg valódi emberekkel érintkezni, mert a gyakori kérdések előtt ülve tuti nem lesz csajod.
2014. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
#23-as, ennél jobban nem lehetett volna megfogalmazni!
2014. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

és azt hol melyik boltban árulják?

megyek oda venni!

vagy ez nem így működik?

ja... hát akkor biza a büdös életben nem lesz önbizalmam, mert magamtól nincs, adni nem tud senki és ha még kapni se lehet akkor mégis honnan a jó büdös francból lenne?

olyan ez mint az alkoholostának azt mondani tegye le a poharat csak akaraterő kell hozzá. oké. és ha nincs akaraterő akkor mi van?



önbizalmat szerezni,

2014. máj. 26. 16:27
 26/54 anonim ***** válasza:
Szerintem erre születni kell.
2014. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

ja értem. aki meg nem erre született, az meg kösse föl magát.


Szerintem erre születni kell.

2014. máj. 26. 16:42
 28/54 anonim ***** válasza:

20:

1950-ben, 1850-ben, és i.e 10 000-ben is a férfiak kezdeményeztek, ahogy most is a férfiak kezdeményeznek igen nagy százalékban. Ráadásul ha egy férfi pl. ronda vagy átlagos kinézetű, akkor szinte nem is kezdeményeznek nála így magának kell kézbe venni az irányítást.

Biztos vagyok benne, hogy találkoztál már olyan lánnyal, aki kikérte magának hogy kezdeményezzenek nála. De minden ilyen lányra jutni fog 10 (vagy 9, 8, 7, 6) olyan, aki továbbra is azt szeretné hogy egy férfi szerezze meg őt magának.


Nálam is kezdeményeztek már, de egy olyanra meg jut több mint 100 olyan alkalom, amikor én kezdeményezek.


21:

FIGYELJ:

Minden nőt r.ibancnak kell nézni, de ezt nem kell elmondani nekik. Tehát nem fogod tudni ha r.ibancnak nézlek, mert nem mondom el. Azt is annak kell nézni, akivel később akár komoly is lehet. Sőt, az egy olyannál eddig nagyban megnövelte az esélyeimet. Jó ha a lány nem azt látja, hogy bele vagy b.uzulva (=szerelmesedve), hanem hogy átlagosan kezelem őt.

1. Régen a lányok felé kimutattam az érzéseimet. Erre nagyon hamar leléptek, eltávolodtak, nem akartak semmit.

2. Most nem mutatom ki olyan közvetlenül mint régen és ettől csak az ő vonzalmuk nő irántam.


22:

Ez nem tudatos, hanem tudat alatti. Minden élőlény (ember, majom, krokodil, fa, kaktusz, baktérium) célja a szaporodás, önmaga reprodukálása. Mivel az emberi faj kétnemű, ezért a szaporodáshoz nálunk kefélésen keresztül vezet az út. És mégegyszer: Ez nem tudatos, hanem tudat alatti dolog.


25: Változtass az életed minden területén. Én például egy unalmas ember voltam régen. Sokat kockultam a barátaimmal, meg ilyenek tették ki az időm nagy részét. Rájöttem, hogy ez az unalmasság nem vonzza a nőket. Úgyhogy új dolgokat próbáltam ki. Utazások (más városokba, országokba, kontinensekre), új szakmákat, munkákat próbáltam ki, új nyelveket tanultam meg, új sportokat és új hobbikat próbáltam ki. Elkezdtem gyúrni, mert régen rohadt vékony voltam, de most már elképesztő, de szívesen járkálok félmeztelenül ha kell, mert büszke vagyok az izomzatomra és tudom hogy sok nőnek tetszik.

Tudod, hogy gyakoroltam a beszélgetést a legelején nőkkel, amikor még full béna voltam? Úgy, hogy olyan nőkkel beszélgettem, akiktől nem akartam semmit. Dagadtakkal, rondákkal. Nem csináltam velük mást, csak megtanultam alap szinten, hogy hogyan kell beszélgetni a nőkkel.


26:

Nem, lehet tanulni is, csak a legtöbb emberben (mint pl. a kérdező)

1. Nincs meg hozzá az elhivatottság.

2. Nincsenek források, amikből tanulhatna. (Pl. erről szóló könyvek, blogok, barátok, családtagok)

3. Nem szánja rá az elég időt. Nem fogja fel, hogy lehet hogy 3-5 év is lesz, mire feljön egy számára is elfogadható szintre.

2014. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

#28as. Jó pár dologban igazad van. Igen, tényleg ezt gyakorolni kell és olyanokkal először, akik nem tetszenek. Így leszel egyre lazább.

A szexről meg csak annyit, h én bízom benne, h néha az ember felül tud emelkedni az csupasz ösztönön. Ha úgy viselkednénk másban is, mint az állatok, mi lenne...

Ja és akkor is szomorú vagyok, h r.ibancnak gondolsz, ha nem tudok róla. És majd ha szeretsz egy csajt, remélem egyszerűen nem leszel képes rá így gondolni. (És amúgy értem a dolgot, tudom miért mondtad)

2014. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

na ez az ember nagy önáltatásainak egyiek, főleg a keresztény kultúrkörben.

nem, nem tud felülemelkedni, soha nem is tudott.

minden próba csak hazugság magunknak.


olyan ez mint h a nyugati társadalmakban nem "illik" beszélni a halálról, mintha az vmi szégyellni való dolog lenne, nem a világ létező legtermészetesebb dolga.

mint mondunk idős anyánknak ha azt mondja: tán meg se érem a jövő nyarat? ugyan már, ne tessék ilyeneket beszélni.

miért ne? tán a halál vmi rossz dolog? nem az élet elemi tartozéka? tán szégyen? tán el lehet kerülni? nem. akkor...



h néha az ember felül tud emelkedni az csupasz ösztönön.

2014. máj. 26. 19:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!