Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem feszélyez az, hogy...

Csak engem feszélyez az, hogy már szinte az összes haverom házasodik és gyereke születik, nekem meg még kilátásban sincs olyan, akivel el tudnám képzelni az életemet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet, nekem se volt soha barátnőm, pedig 30 vagyok. Igaz, részben az én "hibám" is, hogy így alakult, már ha pl. egy fel nem ismert betegséget annak lehet venni. Számomra is kezd egyre kínosabbá válni ez az egész, amikor pl. az érettségi találkozónk volt, majdnem mindenkinek volt barátja/barátnője, ha akkor éppen nem, akkor korábban, sőt volt olyan is, aki megházasodott, és gyerekük is lett. Én meg nem nagyon tudtam volna miről mesélni. És hát ez akkor még inkább frusztráló, amikor nálam fiatalabbak házasodnak össze vagy találnak kapcsolatot, én meg még ott se tartok, hogy egyáltalán az első kapcsolatot összehozhattam volna, pedig sokszor vért izzadtam, és gyakorlatilag bárkinek esélyt adtam volna. Úgy tűnik, hogy most lennének "önként jelentkezők", akikkel legalább némi tapasztalatot lehetne szerezni, de kissé félénkebb és gátlásosabb is vagyok, és a magány már szinte az életem részévé vált, még a csókot is nagyon nehezen tudom elképzelni valakivel. Közben meg ugye egyre szorítana az idő, ilyenkor lassan már illene családot alapítani, csak hát ugye az első partner nem biztos, hogy élethossziglan szólna, fejest ugrani meg nem akarok, de valahol meg el kellene kezdeni. A "sikeresebbek" már több kapcsolaton vannak túl, tapasztalatot szereztek minden téren, én meg még sehol sem tartok. Hát ez van, egyszer talán megváltozik a helyzet.
2014. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Légy boldog, csak ezt kívánom!
2014. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem sincs kilátásban senki olyan, de ha lenne is valami komolyabb akkor sem szeretnék még megnősülni! ebből következik, hogy a legkevésbé sem foglalkoztat a dolog és egyáltalán nem zavar, hogy az én korosztályomból már sokan alapítanak családot ennyi idősen.

26F

2014. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem most volt a 10 éves érettségi találkozóm.

Az 5 évesre nem mentem el, mert nemhogy barátnőm és munkám nem volt, de még a diplomám, sőt a jogosítványom se volt kész.

Azóta már van mind a 4, de inkább erre az osztálytalálkozóra se mentem el, mert már szinte minden jelenlevőnek komolyabb kapcsolata van, gyerekkel, házassággal. Nekem meg 60 km-es távkapcsolat.

2014. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es: Én még ezért is irigyellek, hidd el!
2014. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy off, de ebben semmi szégyellnivaló nincs.
2014. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!