Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez elég jó bemutat...

Szerintetek ez elég jó bemutatkozás lenne egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés

Nem túl nagyképű vagy unszimpatikus?

( Első pár mondatot az ott eltöltött fél év szülte és késztette ki! )


Kedves kóbor errejáró!


Nos! Ide most egy bemutatkozás kellene rittyentenem, de előbb feketssünk le pár alapszabályt:

1. Nem ítélkezem senki nemi hovatartozásáról, de én a fa**nak erre a végére születtem, és egy így is fog maradni! És nem, az sem érdekel, hogy milyen szívesen kényeztetnél férfi létedre orálisan!

2. Az adatlapomon elég sok információt megtalálsz arról, hogy mit és kit keresek! Igen, az ideál részt is kitöltöttem és bár megjegyezésben odaírtam, de úgy látom itt is meg kell tennem: NEM KŐBE VÉSETT SZABÁLY, CSUPÁN ÚTMUTATÓ!

3. "Célok: tartós kapcsolat" - ha nem tudod mit jelent, máris léphetsz tovább, nem foglak megsiratni! Azt akarom, hogy az ébredés is jól egyen veled, nem csak a szex! Nekem a szexnél több kell, pont!

4. Ha az adatlapomra kattintva egyből arra lennél kíváncsi, hogy mennyit keresek és hogy van-e házam meg kocsim, máris zárhatod be az oldalt a jobb felső sarokban megbújó csinos kis piros X-el! Nem prostikat keresek, hanem normális nőket! Most adhatnék egy tippet, hogy hol is kellene hirdetned, de nem süllyedek le a te szintedre!

5. Ha ezek után még van kedved tovább olvasni, akkor jó úton haladsz, hogy normális lánynak higgyelek első benyomásra! De majd kiderül minden ÉLŐBEN! Ha nem akarsz személyesen is találkozni, és/vagy Hudini leszármazottja vagy, aki pár levél után eltűnik, akkor már az első flörttel vagy levéllel se fáraszd magad és engem! Köszi!


Ha ezt olvasod, akkor az azt jelenti, hogy a profilképem alapján szimpatikusnak találsz, és a fenti pár feltétel sem szegte kedvedet.


Azért regisztráltam az oldalra, mert szeretnék új embereket megismerni, s közben lehet itt találom meg a szerelmet is. Első sorban a személyes ismerkedés híve vagyok, de amíg arra nem kerül sor, addig is szívesen válaszolok az üzenetedre.


Rólam néhány dolog:

Jelenleg gőzerővel állást keresek, tavaly határozott idejű szerződéssel egy középiskolában dolgozom, mint informatika tanár. Az elfoglaltságaim ellenére is és tavaly a munkám mellett is próbáltam időt szakítani a kedvenc elfoglaltságaimra, barátaimra, hozzátartozóimra. Imádom a filmeket, szeretek utazni, kirándulni! Imádom a Görög tengerpartot és a napsütést!

Állatbolond vagyok, imádom a kutyákat, van is egy, XY-nek hívják.


Ha idáig eljutottál, akkor valószínűleg te sem felszínes ismeretséget keresel, hogy ezt tudjam, légy szíves kezd az üzeneted vagy flörtödet az "Elolvastam " szóval.


További szép napot!



2014. dec. 13. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 sor kib*szta a biztosítékot.
2014. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon negatív, megnézném azt a nőt aki ilyen adatlappal rendelkező pasival ismerkedni kezd.
2014. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem béna, sok a felesleges rizsa.
2014. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Túl sok a felkiáltójel.
2014. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 sort olvastam el és nő létemre mondom, hogy az írásból egy lenéző lekezelő stílusú egoista ember jutott eszembe akit legszívesebben 8 kilométerről elkerülnék nehogy belém kössön...
2014. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez rohadt gáz.
2014. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az elején elvetted a kedvem. Értem, h miért írtad oda, de kissé túl mogorva voltál.
2014. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves #2 válaszoló:


Akkor adj egy tippet, hogy hogyan kerülhetném el az olyan lányokat, akik mikor feljönnek hozzám, a második mondatuk ez:

"Na, akkor, nálam egy fél óra 7.000, óra 10.000 és ebben már benne van az anál is! A felét előre kérném!"


Lehidaltam, mikor kiköhögte ezt a csaj! o.O

2014. dec. 13. 22:00
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak azért nem mondom, hogy SZAR, mert akkor erősen túlértékelném, sokkal rosszabb.
2014. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Borzasztó.


Az egyetlen értékelhető pont a "Rólam néhány dolog" rész.

A többi iszonyatosan taszító. Ha valaki végigolvassa az nem azért van mert ő sem felszínes kapcsolatot keres, hanem azért mert kíváncsi, hogy mi sül még ki ebből a rémes rizsából.

2014. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!