Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez elég jó bemutat...

Szerintetek ez elég jó bemutatkozás lenne egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés

Nem túl nagyképű vagy unszimpatikus?

( Első pár mondatot az ott eltöltött fél év szülte és késztette ki! )


Kedves kóbor errejáró!


Nos! Ide most egy bemutatkozás kellene rittyentenem, de előbb feketssünk le pár alapszabályt:

1. Nem ítélkezem senki nemi hovatartozásáról, de én a fa**nak erre a végére születtem, és egy így is fog maradni! És nem, az sem érdekel, hogy milyen szívesen kényeztetnél férfi létedre orálisan!

2. Az adatlapomon elég sok információt megtalálsz arról, hogy mit és kit keresek! Igen, az ideál részt is kitöltöttem és bár megjegyezésben odaírtam, de úgy látom itt is meg kell tennem: NEM KŐBE VÉSETT SZABÁLY, CSUPÁN ÚTMUTATÓ!

3. "Célok: tartós kapcsolat" - ha nem tudod mit jelent, máris léphetsz tovább, nem foglak megsiratni! Azt akarom, hogy az ébredés is jól egyen veled, nem csak a szex! Nekem a szexnél több kell, pont!

4. Ha az adatlapomra kattintva egyből arra lennél kíváncsi, hogy mennyit keresek és hogy van-e házam meg kocsim, máris zárhatod be az oldalt a jobb felső sarokban megbújó csinos kis piros X-el! Nem prostikat keresek, hanem normális nőket! Most adhatnék egy tippet, hogy hol is kellene hirdetned, de nem süllyedek le a te szintedre!

5. Ha ezek után még van kedved tovább olvasni, akkor jó úton haladsz, hogy normális lánynak higgyelek első benyomásra! De majd kiderül minden ÉLŐBEN! Ha nem akarsz személyesen is találkozni, és/vagy Hudini leszármazottja vagy, aki pár levél után eltűnik, akkor már az első flörttel vagy levéllel se fáraszd magad és engem! Köszi!


Ha ezt olvasod, akkor az azt jelenti, hogy a profilképem alapján szimpatikusnak találsz, és a fenti pár feltétel sem szegte kedvedet.


Azért regisztráltam az oldalra, mert szeretnék új embereket megismerni, s közben lehet itt találom meg a szerelmet is. Első sorban a személyes ismerkedés híve vagyok, de amíg arra nem kerül sor, addig is szívesen válaszolok az üzenetedre.


Rólam néhány dolog:

Jelenleg gőzerővel állást keresek, tavaly határozott idejű szerződéssel egy középiskolában dolgozom, mint informatika tanár. Az elfoglaltságaim ellenére is és tavaly a munkám mellett is próbáltam időt szakítani a kedvenc elfoglaltságaimra, barátaimra, hozzátartozóimra. Imádom a filmeket, szeretek utazni, kirándulni! Imádom a Görög tengerpartot és a napsütést!

Állatbolond vagyok, imádom a kutyákat, van is egy, XY-nek hívják.


Ha idáig eljutottál, akkor valószínűleg te sem felszínes ismeretséget keresel, hogy ezt tudjam, légy szíves kezd az üzeneted vagy flörtödet az "Elolvastam " szóval.


További szép napot!



2014. dec. 13. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gondolt ezt át újra. Fogalmazd meg az elejét tömörebben és finomabb hangnemben.
2014. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

26 vagyok.


Általában nyugodt természetű vagyok, de amint már most két privát üzenetben is leírtam, mikor egy este alatt ír rád 3 pasi, hogy szívesen leszopna, kissé adrenalintúltengésed lesz! :D


A másik meg tényleg az, hogy egyszerűen felfogni nem tudom, hogy nincs olyan nő, aki ne a pénzre menne. WTF

2014. dec. 13. 22:11
 14/20 anonim válasza:
Nekem az jön le az egészből, hogy borzasztóan el vagy szállva magadtól és főnyereménynek tartod magad. Jóformán a szöveg 90%-a a feltételeiddel van tele, magadról pedig mindössze egy rövid bekezdést írtál.... nem írnék rád.
2014. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18 éves korig ok, de 26-nak már kicsit komolyabb szöveget kellene kirakni... nekem túl gyerekes, pedig én se vok öreg :D
2014. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Nekem még igyis bejösz és ha nek szeret ha más csinálja akkor hagyom h te kényesztes a száddal kis tejfeles bödönöm.27F na ha most jól fel ment a pumpa akkor troll off csak szivattalak de rem jót röhögtél :-D sajnos nem vagyok búza.fsmat a nőkbe..na sztem 1pont feles leges...rám még sosem írtak melegek mondjuk prostik sem..úristen ennyire gáz vagyok??nem h pénzért nem válalnak de még a melegek is kerülnek :-o :-D többi pontot is lőd ki...felesleges...a kedves nőknek nem fog tetszeni sztem és nem hiszem h ez te vagy max ahogy írtad ez a dühöd...viszont ezzel elriasztja simán a rendesseket aki meg be akar csapni azt elhiheted h nem fogod vele elriasztani.ha sok meleg ír rád lehet a képed kicsit szivárványosra sikerült érdemes lenne cserélni.kerüld a rózsa színt az sokat fog segíteni.elég a magadról rész meg szépen átfogalmazva h nincs kőbe vésve az ideál.max a végére írd oda h qrvák és bzik kiméljenek!így sokkal szebb lesz amit írtam meg kedvessen figyelem felkeltő de még nem frusztráló.
2014. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nem tudom,nekem bejössz:D
2014. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17-es: Azt azért nem ártana tisztázni, hogy vatrantyúval vagy pimpallóval áldott meg az Úr?!
2014. dec. 13. 23:34
 19/20 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok tovább olvasni a harmadik sornál, ez nagyon durva.
2014. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sikerült felszedned eg qrvát és ezzel még kérkedsz is :D röhejes!

De egy jó tanács : egy férfi aki ennyi szöveget ír az normális nem lehet...

Tök mind1 mekkora gyökerek vannak nem kell kiírni ki ne írjon... Mert így ez az egész teljesen szánalmas. :D

2015. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!