Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magasak az elvárásaim? 21N

Magasak az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Magas elvárás, ha azt szeretném, legyen művelt?

Engem érdekel a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika. 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni.

Nem kell, hogy diplomája legyen, nekem sincs. Csak lehessen vele beszélgetni a fent említett témákról, és ne az legyen a véleménye az idegennyelvekről, hogy "Olyat csak a hülye tanul".

Legyenek céljai az életben, ne csak a fotelben punnyadás munkanélküli segélyből.

Legyen nyitott az új dolgokra. Én ugyanannyira szeretek operába járni, mint metál koncertre, legalább az egyikre legyen rávehető.

Külsőre nincs külön elvárás, maximum annyi, legyen velem egymagasságú, vagy magasabb. (Nem nehéz, 170cm vagyok mindössze) Testalkat mindegy, csak ne kórosan elhízva.

Ha valami megfog benne, már jó. A férfias férfiak tetszenek leginkább, szóval borosta, szakáll, hosszú haj...

Belsőre jó humor, lehessen ugratni, ne legyen sértődős, emellett empatikus, hűséges, türelmes. Ugyanezt nyújtom én is.



Nem ismerkedek, csak érdeklődök.


Túl sok az elvárás?


21N


2014. dec. 18. 23:34
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

nehezen fogsz találni olyan férfit aki nem sértődős manapság... (én is vagyok olykor az a kapcsolatomban)

Na a másik meg hogy az új dolgokra való nyitás szerintem a lányokból is szokott ám hiányozni :) Én kifejezettem nyitott vagyok új dolgokra, leginkább új helyszínekre, ahol még nem voltam, legyen az város vagy falu vagy vidék...

Azért a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika-t nem kell mindenkinek a nyakába varrni csak később... Kezdetnek a zenét javasolnám, meg esetleg az asztronómiát a többit később.

25/F

2014. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim válasza:
Nem soká vége......
2014. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%

a hosszú haj mióta férfias? rambón kívül.Ennek java meg nem nagyon érdekel,senkit...fizika pl.


az egyik nyelv helyett főzni tanulhatnál meg,az többet érne,de tolmácsnak már kiváló lennél.Főleg ha nem egy szavakat tudsz :D


egyébként nem magas elvárások,csak kérdés te kinek jössz be.

2014. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
20%
atom magasak (:
2014. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú hajat kellene kihúzni a listáról, vagy vársz fél évet, míg megnő neki.
2014. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

Tudok főzni és takarítani is, ne aggódj, utolsó :D



Igen, metált (is) hallgatok. Főleg goth/black/symphonic/folk/pagan/viking, de mostanában már néha doom/death-et is.

2014. dec. 19. 00:04
 37/55 A kérdező kommentje:

Vagyis 33-as


Nem tehetek róla, ha az tetszik, ha egy pasinak hosszú a haja. Nem kizáró ok, ha rövid se, csak a hosszú jobban bejön, ennyi.

2014. dec. 19. 00:05
 38/55 anonim ***** válasza:

Kicsit idősebb vagyok és fogalmam sincs mennyire művelt nincs erre mérőműszerem. Érdekel a pszihológia, zene, történelemben túl sok a ferdítés ezért hanyagolnám. Egyedül az angol nyelvet szeretném perfekten ismerni. Opera és metál teljesen rendben van. Pár centivel vagyok magassabb nem iszok, dohányzok, néha végzek testedzést. Borosta mindig van a belső tulajdonságok teljesen stimmelnek.

Reggel felkelek elintézem a tenni valóimat aztán dolgozni megyek, éjjel haza érek és ezt mindennap. Olyan vagyok mint a kifacsart rongy, ha akarnék se tudnék már nagyokat lépni az életben. :)

Azt hiszem én viszonylag jól állok az elvárásaidhoz képest. Szóval hozzám mérve szerintem ez a max ami elvárható ma Magyarországon egy átlagos férfitől.

(Vissza gondolva a múltra, elérhettem volna többet is, de utólag könnyű beszélni. :)

Sok sikert az élethez. Üdv!

2014. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az elvárások teljesen rendjén vannak. Ott szokott a baj lenni, amikor az elvárások így néznek ki:

- Legyen három BMW sportkocsija

- Bármikor elutazhassunk a Föld bármely pontjára

- Legyen minimum olyan kigyúrt, mint Arnold Swarzenegger

...

2014. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

írták, kezdetben zene. Hát... én szeretek fizikával kezdeni. Megtudakolni mit tud másik, s mily elképzelései, elméletei vannak stb stb stb.

https://www.youtube.com/watch?v=okDlFV6BfcU

2014. dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!