Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magasak az elvárásaim? 21N

Magasak az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Magas elvárás, ha azt szeretném, legyen művelt?

Engem érdekel a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika. 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni.

Nem kell, hogy diplomája legyen, nekem sincs. Csak lehessen vele beszélgetni a fent említett témákról, és ne az legyen a véleménye az idegennyelvekről, hogy "Olyat csak a hülye tanul".

Legyenek céljai az életben, ne csak a fotelben punnyadás munkanélküli segélyből.

Legyen nyitott az új dolgokra. Én ugyanannyira szeretek operába járni, mint metál koncertre, legalább az egyikre legyen rávehető.

Külsőre nincs külön elvárás, maximum annyi, legyen velem egymagasságú, vagy magasabb. (Nem nehéz, 170cm vagyok mindössze) Testalkat mindegy, csak ne kórosan elhízva.

Ha valami megfog benne, már jó. A férfias férfiak tetszenek leginkább, szóval borosta, szakáll, hosszú haj...

Belsőre jó humor, lehessen ugratni, ne legyen sértődős, emellett empatikus, hűséges, türelmes. Ugyanezt nyújtom én is.



Nem ismerkedek, csak érdeklődök.


Túl sok az elvárás?


21N


2014. dec. 18. 23:34
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Akkor itt vagyok, 23 éves, Borosta, szakáll, hosszú haj..

Ez mind itt van. Tőled csak pár centivel vagyok magasabb. Én simán elmennék akár operába is, kipróbálnám milyen. :D

2014. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ide kéne járni hazudgálni.
2014. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

" 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni."


és olyan kell a aki támogat ebben anyagilag?

2014. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

Minek?

Megtanulok én magamtól ingyen

2014. dec. 19. 18:52
 55/55 anonim ***** válasza:

azt hiszem, van bennünk közös :)

22/F

2014. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!