Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magasak az elvárásaim? 21N

Magasak az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Magas elvárás, ha azt szeretném, legyen művelt?

Engem érdekel a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika. 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni.

Nem kell, hogy diplomája legyen, nekem sincs. Csak lehessen vele beszélgetni a fent említett témákról, és ne az legyen a véleménye az idegennyelvekről, hogy "Olyat csak a hülye tanul".

Legyenek céljai az életben, ne csak a fotelben punnyadás munkanélküli segélyből.

Legyen nyitott az új dolgokra. Én ugyanannyira szeretek operába járni, mint metál koncertre, legalább az egyikre legyen rávehető.

Külsőre nincs külön elvárás, maximum annyi, legyen velem egymagasságú, vagy magasabb. (Nem nehéz, 170cm vagyok mindössze) Testalkat mindegy, csak ne kórosan elhízva.

Ha valami megfog benne, már jó. A férfias férfiak tetszenek leginkább, szóval borosta, szakáll, hosszú haj...

Belsőre jó humor, lehessen ugratni, ne legyen sértődős, emellett empatikus, hűséges, türelmes. Ugyanezt nyújtom én is.



Nem ismerkedek, csak érdeklődök.


Túl sok az elvárás?


21N


2014. dec. 18. 23:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 Kurtz Bickle ***** válasza:
93%
Az a helyzet, hogy egy "átlagos" férfi, hiába néz ki férfiasan és mondjuk sportol is mellé, nehezen fogja lenyelni, ha valaki ennyire élettel teli és művelt. Már abból is galiba van, ha a nőnek diplomája van - tudom, neked nincs, csak példa a státusz miatt - míg neki szakmunkásvizsgája. Egyszerűen a legtöbbnek szerintem bökné a férfiúi hiúságát, ez pedig keserűséggel és féltékenységgel párosulna, aminek az lenne a vége, hogy nagyképű vagy, és nem lehet neked megfelelni. Holott valójában nem neked nem tudna, hanem a fejében a hozzád rendelt "idilli pasi" képéhez. Nem egy vidám felvetés, elismerem, de annyira élesen látom...
2014. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

A műveltség a problem.

Nem ez a jó szó mit keresel.

Minnél több nyelven tudsz annál jobb sok szempontból is, nem tudom ki az az agyihulladék ki ily véleménnyle lenne erről...

Nem mindegyik téma érdekel( pl töri ha suliban tanultakra gondolsz főleg, hisz kamu nagyja, vagy vallástan én inkább fizikával magyaráznám) mit felsoroltál de mindenkit más témák érdekelnek.( Bár én élek halok a fizikáért s filozofálásért akárkivel is tegyek ki értelmes.)

Operát nem sok ember szereti/ érdeklődik iránta de ki ne akarna elmenni egy jó kis metál koncertre?!?!?! \m/

A férfi legyen férfi. Bár én pont az a típus vagyok amit leírtál átlag borotválkozik s főleg rendszeresen vágja haját, de am egyátalán nem nagy elvárás. Csak megnézve elfajzott semmirevaló mai embereket kevés normális embert találsz.

18F

2014. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem túl sok az elvárás, de így leírva ijesztően hat(hat). pedig az embereknek általában legalább ennyi elvárása szokott lenni, ha nem több. csak nem szedik sorba, mégis mi. ;)
2014. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
Hát, a 6+4 nyelv az azért rengeteg. Nem azt mondom, hogy ezt húzd ki a listáról...
2014. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

21# kommentelő szövegét else olvasd...

mekkora baromság.. MIért piszkálná a hiuságát egy normális embernek??

Kit érdekel kinek mily végzettsége van ha tudja hazsnálni agyát a másik s normális egyéniség.

2014. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Jézusom mennyi hülye van itt. :D
2014. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Amúgy mi az a 6 nyelv?
2014. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Dafuq 21 évesen 6 nyelven beszélsz?Ugyanakkor még nincs diplomád.Egyszerre szereted a metált és az operát. Szereted a fizikát és az irodalmat.Az ellentmondások embere vagy :) Egyébként nem hiszem,hogy magasak az elvárásaid,előbb-utóbb biztos találsz valakit.
2014. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ugyan már #25... Lehet, hogy téged nem zavarna (engem sem), de az átlag férfi már attól is ki van, ha a barátnője "túl jó nő" hozzá. És az még csak a külső...
2014. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé tág érdeklődési köröd van és ez jó.

Szerintem nem magasak az elvárásaid csak kevés ember van akiket ez érdekel.


Metált te is szereted? :)


Bár filozófiában és pszichológiában személy szerint nem vagyok otthon, de a többi téma engem is érdekelni szokott. Ellenben a legtöbb emberrel.

Emiatt kevés emberrel tudok jókat beszélgetni.


26/F

2014. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!