Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magasak az elvárásaim? 21N

Magasak az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Magas elvárás, ha azt szeretném, legyen művelt?

Engem érdekel a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika. 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni.

Nem kell, hogy diplomája legyen, nekem sincs. Csak lehessen vele beszélgetni a fent említett témákról, és ne az legyen a véleménye az idegennyelvekről, hogy "Olyat csak a hülye tanul".

Legyenek céljai az életben, ne csak a fotelben punnyadás munkanélküli segélyből.

Legyen nyitott az új dolgokra. Én ugyanannyira szeretek operába járni, mint metál koncertre, legalább az egyikre legyen rávehető.

Külsőre nincs külön elvárás, maximum annyi, legyen velem egymagasságú, vagy magasabb. (Nem nehéz, 170cm vagyok mindössze) Testalkat mindegy, csak ne kórosan elhízva.

Ha valami megfog benne, már jó. A férfias férfiak tetszenek leginkább, szóval borosta, szakáll, hosszú haj...

Belsőre jó humor, lehessen ugratni, ne legyen sértődős, emellett empatikus, hűséges, türelmes. Ugyanezt nyújtom én is.



Nem ismerkedek, csak érdeklődök.


Túl sok az elvárás?


21N


2014. dec. 18. 23:34
1 2 3 4 5 6
 11/55 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Poe?
2014. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
Atinek sikerült megérteni a szöveget, és úgy gondolja hogy magasak a kérdező elvárásai, az írja már le, hogy miért magasak ezek az elvárások, mert szerintem nem azok. Mondom ezt átlagos férfi létemre.
2014. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem azok, persze ezt neked kell tudnod. Megkérdezem, hány ilyen srácot találtál eddig aki megfelelt minden elvárásnak?

Amennyiben a válasz 0 akkor én kicsit kurtítanék a listán.

2014. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
64%
Hát ne haragudj, de qrvára nem növesztem meg a hajam a kedvedért. :D Többi stimmel. Ja, és csak 2 nyelven karattyolok, bocs. :(
2014. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Akkor magas, ha ezek kritériumok. Amikor valami előny az már elvárás, de viszont ha csak olyan lehet akkor az elvárás és amiket írtál az nagyok is.
2014. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
81%
Nem az elvárásaid magasak, csak rossz helyen próbálkozol.
2014. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

11, Igen a Poe rajongó csaj vagyok :D


Nem akarok vele nyelveken beszélni, csak szeretek utazni, és ne legyen az, hogy emiatt nem jön, vagy nem hagyhatom egyedül 5 percre külföldön.

2014. dec. 18. 23:40
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
#5 és #12 vagyok. "Engem érdekel a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika. 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni. " - Hol írja, hogy azt várja a másik féltől is hogy beszéljen ennyi nyleven???? Komolyan kérdezem!
2014. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Mi az, ami szerintetek kihúzható lenne a listáról?

Érdekelnek a vélemények

2014. dec. 18. 23:41
 20/55 opened paradise ***** válasza:
94%

Ha hasonló tudást el is várnál,az picit az lenne.

Viszont szerintem abban nincs semmi baj sem,ha azt szeretnéd,hogy legalább legyen vevő a dolgokra. Akkor alkothatunk bármiről is véleményt,ha azt tényleg meg is ismerjük.

2014. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!