Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magasak az elvárásaim? 21N

Magasak az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Magas elvárás, ha azt szeretném, legyen művelt?

Engem érdekel a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika. 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni.

Nem kell, hogy diplomája legyen, nekem sincs. Csak lehessen vele beszélgetni a fent említett témákról, és ne az legyen a véleménye az idegennyelvekről, hogy "Olyat csak a hülye tanul".

Legyenek céljai az életben, ne csak a fotelben punnyadás munkanélküli segélyből.

Legyen nyitott az új dolgokra. Én ugyanannyira szeretek operába járni, mint metál koncertre, legalább az egyikre legyen rávehető.

Külsőre nincs külön elvárás, maximum annyi, legyen velem egymagasságú, vagy magasabb. (Nem nehéz, 170cm vagyok mindössze) Testalkat mindegy, csak ne kórosan elhízva.

Ha valami megfog benne, már jó. A férfias férfiak tetszenek leginkább, szóval borosta, szakáll, hosszú haj...

Belsőre jó humor, lehessen ugratni, ne legyen sértődős, emellett empatikus, hűséges, türelmes. Ugyanezt nyújtom én is.



Nem ismerkedek, csak érdeklődök.


Túl sok az elvárás?


21N


2014. dec. 18. 23:34
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Még h fizika nem érdekel senkit( se-t kihagytad s így nem az értelme mondatnak mit akartál).... Mi lehet izgalmasabb fizikánál????

Oly dolgokat magyaráz meg amikről emberek 99%nak fogalma sincs, azok mellet amiket mindneki tud.

2014. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
10%
főzni, takarítani? helyes! azzal kellet volna kezdeni,nagyobb siker bárhol.
2014. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Ezek mind érdekelnek engem is, sajnos tanulmányi szinten már nem megy olyan jól a dolog.

6 nyelven beszélni 21évesen az szép teljesítmény, Én 19 éves létemre csak magyarul tudok, angolul (nem perfektül) meg tanulgatom a japánt.

Élet cél? Egyenlőre felszeretnék költözni Budapestre, és ott valami munkát találni. Majd később, ahogy hozza az élet kimennék japánba.

Metál koncert? (Ha már itt tartunk, lehet megyek slipknot koncertre, ha összejön) Bár én inkább a rockosabb stílust kedvem mint slipknot, rammstein, metallica, attól ugyanolyan kedvel meghallgatok bármilyen metál műfajt.

Operát annyira nem kedvelem, akkor már inkább színház.

Nálad magasabb vagyok kb 10 centivel, vékony-átlag között ingadozok.

Tervezem hogy szakállat növesszek, egyenlőre egy gyengébb kecskére futja belőle, hosszú hajat nem szoktam bevállalni mert a rövid és a hosszú közötti út nekem a szénakazal útja :)

Azt mondják jó a humorom, én szoktam a legjobbakat nevetni ha valaki beugrat, sértődni nem az én műfajom, ezzel szemben az empátia, a hűség a türelem jellemző rám úgy általában.

19/F


Lehet egyeseknek úgy tűnik magas a mérce, de szerintem nem az, csak szeretnél egy hasonló érdeklődésű embert magad mellé.Kamu nélkül szinte minden elvárásodnak megfeleltem,(sajnos 19 évesen még nem vagyok annyira "férfias", szerintem legalábbis) szóval nem hiszem hogy nehéz dolgod lesz olyat találni aki megfelel az elvárásaidnak, legalábbis remélhetőleg még van pár hasonló érdeklődésű ember mint mi :)

2014. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
2014. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, én is hasonló vagyok. Külön jó pont, hogy nem várod el a diplomát, nekem sincs abbahagytam az egyetemet, nem láttam értelmét, de sokkal műveltebb vagyok mint sok diplomás ember.

Simán fogsz ilyeneket találni, csak egy jó tanács a végére: sose villogj a műveltségeddel az ismerkedés elején! :)

30F

2014. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen elvárások, de nem sok ember felelne meg az összesnek szerintem. Nekem van diplomám (bár csak sima anglisztika szakos, de amúgy én sem várnám el senkitől, hogy legyen nekik), angolul jól tudok, nemrég kezdtem japánul tanulni. Majd ha eljutok középszintre tervezek is kimenni dolgozni, aztán még a végén ki is költözök véglegesen :D, majd kiderül. Most szakmát tanulok, mert nem árt, ha van az is. Ha meg már találtam még egy olyan dolgot, amit szeretek, akkor miért ne. Én mondjuk nagyon sértődős vagyok és egyáltalán nincs humorom. Hetente borotválkozok, mert nekem nagyon kényelmetlen a szakáll. A hosszú hajat meg feladtam, mert hihetetlen sok időt vett igénybe a karbantartása, ezért áttértem a rövidre. Azért a 6 nyelv nem semmi szóval elismerésem :D. 21/F
2014. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

oké kislány, hát akkor kezdjünk el beszélgetni a programozásról, az OOP-ről, esetleg a programtervezési mintákról :D


nah, komolyabban. Irták "az ellentmondások embere vagy" - egyáltalán nem biztos, én úgy mondanám, hogy sokrétegű. Én pl tudok erre összebújva lassúzni: https://www.youtube.com/watch?v=PgdqrbrcGOo máskor meg magamon kivűl ordítok koncerten erre: https://www.youtube.com/watch?v=Z590mDXHpLk


szerintem ha valaki beszél angolul, azért az csak "elég". Énis csak azt tudom, persze amúgy ha lenne időm, pénzem, energiám, énis tanulmányoznék még párat, mert egyszerűen érdekel a természetük, összefüggéseik...


"Legyenek céljai az életben, ne csak a fotelben punnyadás munkanélküli segélyből." nincs nő, akinek ez bejönne.

A külsőre meg azért ne legyünk álszentek, hogy "legyen csak magasabb" :D mit szeretsz, hosszú fekete hajat, barna szem, 175cm? Holnap jön egy olyan, és úgyis a tüsi szőke hajú, kékszemű pasi kell majd... amúgy hosszú hajat tényleg ne nagyon várj, nekünk pasiknak akkor jobban hullik, és tudod, nekünk nem nő vissza.

2014. dec. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
ó igen, egy idézet: "ha egy nő okosabb, mint egy férfi, akkor az MINDEN férfinál okosabb..."
2014. dec. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
29%
én is tudok hat nyelven beszélni, ha részeg vagyok. De gyanítom, ha hirtelen meg kéne szólalni komolyabb szinten valamelyikből lefagynál. Nem szeretjük, ha egy nő okoskodik.
2014. dec. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...de lehet azért mondom mert én is ilyen vagyok.
2014. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!