Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves, rendes, normális...

Kedves, rendes, normális fiúk, válaszolnátok egy egyszerű kérdésre?

Figyelt kérdés

Magyarul a kérdésem azokhoz szól, akiknek sír a szájuk, hogy a nőknek nem kell a jó.

Ti miért alázzátok meg magatokat? Miért csináltok sorozatban hülyét magatokból? És legfőképp miért nem ismeritek azt a szót, hogy "NEM"?

Ha egy lány/nő visszautasít, miért kapartok még mindig?

Miért nem tudjátok felfogni, ha valakinek nem jöttök be, hogy fölösleges esélyért könyörögni, mert akkor sem fognak változni a dolgok?

(Nem, nekem nem a bunkó köc$ögök kellenek, akik játsszák a fa$za gyereket. Azok se jobbak, csak velük nem kell nyüglődni, mert mennek tovább, és nem kell végighallgatni a hegyi beszédet, hogy pedig ő mennyire jó, meg rendes...)



2015. márc. 14. 22:02
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

7-es: Megértem, és ez más helyzet. Azzal én sem tudok egyet érteni, ha valaki hülyíti, szédíti a másikat, miközben nem akarja, aztán meg tipli van.

8-as: Akkor rád nem vonatkozik a kérdés.

9: Most komolyan azért nem vagyok normális, mert nem hülyítek senkit, hanem egyenesbe megmondom, hogy nem szeretnék semmit, és nem érti meg, meg jönnek a "látom, nem kell a jó" jellegű válaszok?... Ne már...

2015. márc. 14. 22:12
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok.Egy cseppet sem,látszik hogy nem érted.Nem azzal van a baj amit írsz,hanem ahogy írod.A jellemeddel van a baj,nagy a valószínűsége hogy az a csomó pasi meg is bánná hogy megismer,de nem ismerlek így ezt nem tudhatom.
2015. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"4" "6" ''7"/10/

Istenem.....

2015. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatomat írom le.

Szóval az egyik barátom húgába belezúgtam de rendesen, el is kezdtem neki flörtölni, udvarolni. Mivel előtte is pár évig odajártam a bátyjához meg együtt töltöttünk sok időt ezért ő is megkedvelt. De csak mint barátot, egyszer részegen még azt is mondta, hogy úgy szeret mintha a testvére lennék... Mondanom sem kell nem erre vágytam.

Ezután abbahagytam az udvarlást és szép lassan direkt módon elnyomtam az érzelmeim.

Most nemrég meg épp miközben beszélgettünk előjött a barátzóna, persze mondtam neki, hogy abból nincs kiút, vagy megszakítani kell az olyan kapcsolatot vagy elfogadni csak barátnak.

Erre ő azt mondja, hogy ez nem igaz mert van egy srác akire csak barátként tekintett aztán mivel folyton próbálkozott ezért már több neki. Nem én vagyok az.

Szóval még a nők sem tudják mit akarnak...

2015. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
47%
Nem mellesleg kösd fel magad :)
2015. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

MErt egy gyökér r*banc vagy

vége.

2015. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Úgy tudtam, a r1banc az, aki mindenkivel összefekszik.

Gyökér meg aki nem fogja fel a dolgokat inkább...


De akkor itt és most esedezem bocsánatért az összes férfiútól, akit vissza mertem utasítani. Hogy lehetek ekkora ge ci? Hogy lehet minden nő ekkora ge ci, hogy nem jön össze mindenkivel? Nem is értem... :D

2015. márc. 14. 22:59
 18/32 anonim ***** válasza:
Te még mindig nem érted hogy nem a visszautasítás a baj.Hanem a jellemed.
2015. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező férfiként egyetértek veled. Csináld tovább ahogy eddig, ha meg nyomul a nem után, taposs a lelkébe.
2015. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat segít, ha a "nem" közben még le is köpöd

Az eszed megvan hozzá

2015. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!