Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves, rendes, normális...

Kedves, rendes, normális fiúk, válaszolnátok egy egyszerű kérdésre?

Figyelt kérdés

Magyarul a kérdésem azokhoz szól, akiknek sír a szájuk, hogy a nőknek nem kell a jó.

Ti miért alázzátok meg magatokat? Miért csináltok sorozatban hülyét magatokból? És legfőképp miért nem ismeritek azt a szót, hogy "NEM"?

Ha egy lány/nő visszautasít, miért kapartok még mindig?

Miért nem tudjátok felfogni, ha valakinek nem jöttök be, hogy fölösleges esélyért könyörögni, mert akkor sem fognak változni a dolgok?

(Nem, nekem nem a bunkó köc$ögök kellenek, akik játsszák a fa$za gyereket. Azok se jobbak, csak velük nem kell nyüglődni, mert mennek tovább, és nem kell végighallgatni a hegyi beszédet, hogy pedig ő mennyire jó, meg rendes...)



2015. márc. 14. 22:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ha elutasítod, azzal nem keltesz reményt. A legtöbben igénylik hogy legalább válaszra méltassák őket és mondjanak nekik egy igent vagy nemet, ha már egyszer nem véletlenül tiszteltek meg azzal hogy kezdeményeztek, ill. reménykednek hogy van esélyük nálad. Ez alapvető kultúra kérdése. Tudom-tudom, sok a bunkó aki nem tudja normálisan lereagálni az elutasítást, de azokkal nem kell foglalkozni.
2015. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Sokszor nem is mondanak nemet, hanem csak utalnak rà. Jelekkel operàlnak, azt hiszik, mindegyik jelet ugyanùgy értik a fiùk/férfiak, ahogy a nők.... pedig az igazsàg az, hogy ez koràntsem ìgy van. Visszautasìtàs terén a jeleket (pl. bepróbàlkozàs utàn vagy csak nevet, mint egy idiòta (s itt nem a tizenéves csitrikre kell gondolni!), màsik verzió a màr nem is köszön, ràm se néz) én màr ìgy harminc felett rutinosan vàgom.
2017. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!