Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves, rendes, normális...

Kedves, rendes, normális fiúk, válaszolnátok egy egyszerű kérdésre?

Figyelt kérdés

Magyarul a kérdésem azokhoz szól, akiknek sír a szájuk, hogy a nőknek nem kell a jó.

Ti miért alázzátok meg magatokat? Miért csináltok sorozatban hülyét magatokból? És legfőképp miért nem ismeritek azt a szót, hogy "NEM"?

Ha egy lány/nő visszautasít, miért kapartok még mindig?

Miért nem tudjátok felfogni, ha valakinek nem jöttök be, hogy fölösleges esélyért könyörögni, mert akkor sem fognak változni a dolgok?

(Nem, nekem nem a bunkó köc$ögök kellenek, akik játsszák a fa$za gyereket. Azok se jobbak, csak velük nem kell nyüglődni, mert mennek tovább, és nem kell végighallgatni a hegyi beszédet, hogy pedig ő mennyire jó, meg rendes...)



2015. márc. 14. 22:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenkit akasztottak már ki úgy sokadjára, hogy felhúzza magát. Bocs mindenkitől, akit megbántottam a kérdéssel.

De ha olyan $zar jellemem lenne, akkor valszeg meg lenne oldva a probléma, és nem kéne végigfutnom ezeket a köröket, amiket a kérdésben leírtam.

Itt, mint anonim oldalon talán bunkónak és cinikusnak tűnhetek a kérdés miatt. Viszont nincs benne személyeskedés, nem konkrét személyt osztok vele.


Pont ez a baj, hogy nem tudok bunkó lenni valakivel.

És ha már normálisan beszélek egy pasival, rögtön azt hiheti, hogy érdekel.

Ha finoman próbálom lekoptatni, nem veszi a lapot, próbálkozik tovább. Ha határozott vagyok, jön a sértődés ("Ha neked nem kell a jó, akkor szenvedjél egyedül"...-> Hát inkább, mint olyannal lenni, aki nem érdekel.)


És egyébként meg, akinek nem inge, ne vegye magára.

2015. márc. 14. 23:23
 23/32 A kérdező kommentje:
21: NEM
2015. márc. 14. 23:23
 24/32 anonim ***** válasza:
Legyen határozott a nem, mást úgyse csinálhatsz.
2015. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ez esetben kérlek ne haragudj!
2015. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Tényleg sok a bunkó aki ilyen értetlen és ennyi intelligencia se szorult belé hogy felfogja, de azért nem kéne rögtön általánosítani, mert egyáltalán nem mindenki ilyen. Én is megvetem az ilyeneket, és szánalmasnak tartom.

36f

2015. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem akarok általánosítani, de az is kicsit unallmas, hogy itt gyk-en is sorozatban ömlenek a kérdések az ilyen típusú pasiktól, akik az egész női nemet hibáztatják azért, ha x nő visszautasítja őket.

2015. máj. 30. 21:27
 28/32 anonim ***** válasza:
utolsó: hát azért abból a szempontból ez se meglepő, ha mondjuk 20-ból 20 lány vagy válaszra se méltatja az embert, vagy elutasítja őket. sajnos tényleg ilyen arányok vannak. ettől függetlenül, semmi értelme leállni utána bunkózni, mert semelyikük se fogja meggondolni magát ettől.
2015. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Vegyünk alapul egy internetes társkeresőt.

Ha válaszolok, azzal reményt keltek.

Ha nem válaszolok, bunkó vagyok. De ez még mindig a jobbik eset. Ugyanis volt olyan (és ugyanaz a személy nem egyszer), hogy nem válaszoltam, utána vissza kérdezett, hogy "mi van, csak fizetős ajánlatokra reagálsz?"


Na most erre mit lehet írni?....

2015. máj. 30. 22:31
 30/32 anonim ***** válasza:
Válaszolsz, hogy: "Bocsi, nem". Mi olyan nehéz ebben?
2015. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!