Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez már? Azt mondta egy nő,...

Mi ez már? Azt mondta egy nő, azért nem ismerkedik velem (neten), mert nem vagyok fent facebookon, és biztos titkolni valóm van? He?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 07:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

lehet ő is kamu

bár én se szeretem az olyat, akiről semmit nem tudok, csak találkozni akar, jó úgyse lesz belőle

2015. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

a 18.-ra:


Én a helyedben nem tennék fel ilyen kérdést, csak regisztrálnék, és kész. Ha most a csaj csak ettől hisz neked jobban, akkor az már legyen az _Ő_ problémája.


De mondom, ha neked ennyire fáj egy 10 perces művelet, hogy csak akkor vagy hajlandó, ha részletesen meg van ideologizálva, hogy minek, miért, mi módon is lesz ettől olcsóbb a kenyér, akkor NE regisztrálj, és ez meg maradjon a TE problémád.


Csak a csajnak szóljál már, hogy ÉN regisztrálva vagyok, három különböző néven is, úgyhogy hozzám jöhet nyugodtan.

2015. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nekem sincs facebookom 15 éves lány létemre,nem érzem fontosnak.Más akaratára meg ne csinálj ha nem akarsz:)
2017. ápr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!