Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez már? Azt mondta egy nő,...

Mi ez már? Azt mondta egy nő, azért nem ismerkedik velem (neten), mert nem vagyok fent facebookon, és biztos titkolni valóm van? He?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 07:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A nőket, meg az ostoba kislányokat ne keverjük már össze. Köszi.
2015. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

10: Miféle "lenyomozni" való van azon, ha valaki beírja a nevét, mondjuk az iskoláit, meg feltesz pár ártalmatlan kirándulós, hobbys képet?


Ez már üldözési mánia :D

2015. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nem, nem az - nagyon sokan ott élik az életüket
2015. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Oké.


Kedves Kérdező!

66%-os barátunknak van igaza. Ha egy lány egyetlen kívánsága hogy regisztrálj Facebookon, mert nem hiszi hogy kamus vagy, akkor ugye neked már úgyis felejtős, sajnos, az a lány meg az a kapcsolat.


Szóval ha ugye a csaj neked nem ér meg annyit, hogy kiadd nagad, és lenyomozzon az FBI, és ilyen veszélyeknek tedd ki magadat, akkor ha nem bánod, átirányítanád őt hozzám? Neked ezzel már úgysincs mit vesztened. Viszont én már úgyis regisztráltam a Facebookra, tahát nekem már úgyis kampec. Legalább addig hadd ne legyek már magányos.


Ja, és ha akarod, teszünk fel közös képeket a Facebookra a csajjal, hogy majd lásd, jó kezekbe került és neki is így a legjobb. :D

2015. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
:D :D (jól van Mister, legalább humorod van:)
2015. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ad1: Nem nõ, maximum lány.

Ad2: Fogd fel ezt úgy, mint egy szûrõt. Aki a fb profilod után nyafog, valószínû csökkent értelmi képességekkel rendelkezik. Ôk rögtön le is morzsolódnak, nem húzzák feleslegesen az idõdet... Csak pozitívan ;)

2015. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
A csak egy barom. Ha nem hiszi el h te vagy kapcsolj kamot. Ha meg nem bizok benned akkor ez van. Egy kapcsolat a bizalmon alapul. Igaz sok a kamus, en 25 eves vagyok es pl minden kamus pasi betalal, de ez nem azt jelenti h egyből ferde szemmel neznek a masikra mert nincs egy hulye facebookja.
2015. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
14. Oké, tegyük fel hogy a kedvéért regisztrálok, de az akkor mennyiből lesz hihetőbb,hogy nem lesz ismerősöm, nem igazolok vissza senkit, nem posztolok, stb? Mert én hogy a büdös életbe többet fel nem lépnék, az tuti, mert minek?
2015. márc. 24. 09:18
 19/23 A kérdező kommentje:
Tehát nem értem mennyivel hihetőbb, ha oda rakok fel 2-3 képet, annál, minthogy email-ben küldöm el neki, ha amúgy inaktív lennék a facebokon? Ja vagy most a kedvéért kezdjek el posztolgatni is meg bejelölgetni embereket, mert legközelebb meg azt kapnám,hogy tuti kamu profil, ha nem használom?
2015. márc. 24. 09:25
 20/23 anonim ***** válasza:

Az én barátom fenn van, de semmi kép, semmi információ, csak azért regisztrált, hogy olvasgatni tudjon pár csoportot. Nem tudom, az miért lenne baj.

Lehet, hogy bizalmatlan a lány, mert már átverték. Bevallom, a kapcsolat elején engem is zavart, hogy nincs normális profilja a barátomnak, mert féltem, hogy átver, vagy már van barátnője stb., szerintem azért ez is megérthető.

2015. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!