Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne megszólítani egy...

Hogy lehetne megszólítani egy lányt tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jut eszembe amit mondhatnék, de annyira gyönyörű lány és ma láttam másodszorra (bár most nem ültem a közelében). Nem tudom, hogy lehetne megszólítani egy lányt úgy, hogy ne legyen nyomulás. Egyáltalán lehet így ismerkedni? Amúgy fülhallgató volt a füleiben, így még nehezebb :/


Vagy ha leszáll menjek utána, kövessem és szólítsam meg úgy?



2015. máj. 6. 18:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#9


Jézusom, az a stílus amit lenyomsz... úristen. Hálát adok az összes élő és holt vallás istenének, hogy nem ismerlek...

2015. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

akkor nyugodtan lehetek magabiztos, ha helyes vagyok :) amúgy helyes vagyok, csak talán a hajam nem annyira jó (kócos+kicsit hosszabb) + kicsit túl vékony vagyok, de az arcom helyes és a szemem is szép :D


a helyességbe mennyire számít bele, hogy izmosnak kell lenni?

2015. máj. 6. 18:57
 13/27 anonim ***** válasza:

10-es, akkor mondd meg nekem, hogy kell lanyokkal beszelni, ha mar ilyen jol tudod.


9-es

2015. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

11-es, magyarazd el akkor, hogy mi a problema a stilusommal. (Szivesen fogadom a kritikat, ha az jol van magyarazva)


9-es

2015. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Pedig én is így szoktam, 9-es :) köszi szépen! :) Bár általában lányok szólítanak meg engem xD (olyankor viszont tök könnyű beszélgetni :D)


De akkor, ha fülhallgató van a fülében? Amúgy most nem volt mellette hely, kb 3 üléssel arrébb ültem.

2015. máj. 6. 19:00
 16/27 A kérdező kommentje:
Én se értem, mi volt a baj a stílusával?
2015. máj. 6. 19:00
 17/27 anonim ***** válasza:

Kerdezo, az sosem problema, ha gyursz az izmaidra. Persze nem kell bodybuilder szinten nyomni.


9-es

2015. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha fülhallgató van valaki fülében, akkor az egyértelműen azt jelenti, hogy nem akarja hogy zavarják, mert más csinál. Szerintem elég illetlenség ilyen esetben leszólítani valamilyen komolyabb ok nélkül. Ja tudom, neked az ismerkedés elég komoly ok, de általánosságban nem az. Követni valakit leszállás zután meg egyenesen ijesztő, főleg egy nő számára...
2015. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

Szia, leulhetek melled? -> ez még oké lenne

XY vagyok, teged hogy hivnak? -> kéretlen nyomulás, adathalászat

Milyen zenet hallgatsz? -> rohadt unalmas / átlátszó

Merrefele mesz, elkiserhetlek? -> sorozatgyilkos duma, főleg 4-5 mondat beszélgetés után

2015. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam utlosó, ezért is nem tettem semmit se eddig, mert nem éreztem normálisnak. Csak így meg olyan mintha töketlen lennék, bár szerintem nem nagyon volt alkalmam. De akkor miért figyeltem fel rá 2x is és miért foglalkoztat ennyire?
2015. máj. 6. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!