Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne megszólítani egy...

Hogy lehetne megszólítani egy lányt tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jut eszembe amit mondhatnék, de annyira gyönyörű lány és ma láttam másodszorra (bár most nem ültem a közelében). Nem tudom, hogy lehetne megszólítani egy lányt úgy, hogy ne legyen nyomulás. Egyáltalán lehet így ismerkedni? Amúgy fülhallgató volt a füleiben, így még nehezebb :/


Vagy ha leszáll menjek utána, kövessem és szólítsam meg úgy?



2015. máj. 6. 18:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%

Hu, fulhallgato, igy nehezebb. Szerintem pl megerintheted 1-2-szer a vallat (ne tolakodoan), hogy figyeljen rad, es levegye a fulest. Ilyenkor pl kezdhetned ugy, hogy: 'Bocsi, hogy zavarlak...stb'


Az, hogy helyes az arcod, es a lanyok szoktak megszolitani, mar eleve jo kezdet. Ha meg egy kicsit izmosodsz is, megallithatatlan leszel. Hajra! :)

2015. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ja, 9-es voltam (egyben a 21-es is).


Sotozatgyilkos duma...Na de ha nem kerdez tole semmit, akkor meg mit csinaljon?

2015. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
76% ne haragudj de téged honnan szalajtottak? xD Én lány vagyok de ha valaki (szándékosan! mert ha véletlenül hozzámér a metrón vagy ilyenek az más) elkezd tapizni, akkor biztos nem az jut róla eszembe, hogy barátkozzak vele! Ne adj már ilyen tanácsokat szerencsétlen srácnak, mert megjárhatja...
2015. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Azert nem azt mondtam, hogy a mellet stb fogdossa, csak enyhen erintse meg a vallat. De ha ez durva a szamotokra, akkor probalok masik megoldast talalni.

Pl, a lany szemebe nezhetne es elkezdhetne beszelni hozza. Ilyenkor altalaban az emberek (en is) leveszik a fulhallgatot es megkerdezik, mit mondott nekik a masik. Igy mondjuk el lehetne kezdeni egy beszelgetest.


9-es

2015. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
senkinek nem jut eszébe használni a szemeit és a mosolyát? mert aki unottan bambul ki azt megszólítani egy ilyen gáz dumával tuti kosár. de akivel két megálló óta szemezel, és mosolypárbaj van, azt meg gáz duma nélkül is sián meg lehet szólítani :D:D:D:D
2015. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Konkrét leszólítás: egyértelműen jó külsőre írt dolog.

Valami spontán közös szituáció: már nem annyira külsőtől függő, lehet valami (nem túl mesterkéltnek tűnő) módon folytatni a beszélgetést, de ha látod, hogy kellemetlenül alakul, akkor inkább hagyd abba.

2015. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
kérdezz tőle utcát, merre van, vagy mennyi a zidő, vagy keresztrejtvénybe egy szót, vagy állj elé majd engedd előre.
2015. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!