Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknek, lányoknak mindig...

A nőknek, lányoknak mindig hazudni kell, hogy ennyi meg annyi lánnyal voltam együtt és mindig én szakítottam, mert nem voltak elég jók nekem?

Figyelt kérdés
Még nem voltam 28 évesen nővel. Kb 6 lánnyal beszéltem erről, ebből 4 nél azt mondtam, hogy 5-6 éve nem voltam nővel, a másik kettőnek pedig az igazat. Mind a 6 hanyatt homlok menekült, nem is volt több randi, vagy ha neten beszélgettünk, akkor már nem írtak vissza. Azt hitték mind, hogy ufo vagyok, hogy nem voltam nővel csak x éve vagy sosem. Mintha bűn lenne és kerülni kell az ilyen pasit. Arra gondolok azért, mert ők ilyenkor (vagyis a nők) arra gondolnak, hogy jajj Istenem, ez a pasi nem tud kapcsolatban élni, nem jó egy nőnek sem, anyuci kicsi fia, nehogy már én legyek az a nő, aki elkezd egy ilyen alakkal járni, aki nem tudja miről szól egy kapcsolat. Erre gondolok. Pedig nem a plázanőknél mondtam ezt, tökre átlag lányok voltak, de mind menekültek. Itt a gykn meg a sok őrült lány mindig leírja, hogy valljuk be az igazat. De miért? Hogy rögtön kosár legyen? Mert ezt tapasztalom. Az itteni kommentekkel csak még jobban a magányba taszítják az ilyen pasikat,
2014. febr. 25. 16:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért hiszitek azt, hogy egy tapasztalatlan férfi nem képes komoly párkapcsolatra. Nagyon utálom az ilyen logikátlan vádakat!
2014. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 A kérdező kommentje:
Furák a lányok, úgy döntenek pasikról, hogy még nem is beszélgettek velük, nem ismerték meg jobban. Az a baj, hogy megtehetik,mert minden ujjukra jut pasi, így csak válogatniuk kell ezerrel. Az előítéletességük pedig félelmetes, pár pillanat alatt döntenek a pasikról, hogy jöhet vagy kuka. Ismerkedni nem nagyon hajlandóak, csak durr bele, ha jól néz ki a pasas.
2014. febr. 25. 19:31
 13/102 anonim ***** válasza:
Azért ne legyél előítéletes! Vannak olyan lányok, de nem mindegyik olyan! Szerintem kezdetben ne mond el, hogy nem voltál még nővel, mert azt fogják gondolni, hogy nagyon zavar téged és görcsösen akarod elveszteni, ez nekik inkább taszító, mint vonzó. De ha vársz egy kicsit a témával, és nem úgy adod elő, mint egy mártír, akkor akár még örülni is fog, hogy te vagy neki az első. Légy pozitív és akkor sokkal könnyebben érvényesülsz az élet többi területén is!
2014. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben már én is voltam, mikor hol bevallottam, hol szerencsémre nem került szóba a dolog.

Általában mindig így szokták kérdezni : "Mióta vagy egyedül?" ~ "Régóta" , nem tudom, hogy neked, hogy hogyan tették fel a kérdéseket, de mindenre meg lehet találni a legjobb választ, hogy ne hazudj és ne is mond el amit nem akarsz. Ha megvannak a sablon kérdések akkor azt használja kb. mindenki, így könnyebb elkerülő választ tenni.

Amikor először kérdezte tőlem valaki, akkor elmondtam az igazat... nem kellett volna. Randiztunk még párszor, de úgy kezelt végig mint egy kisiskolást, és egy idő után már nem is bírtam, úgyhogy én vetettem véget neki. De amikor sejtelmes választ adtam, akkor vagy jobb volt vagy rosszabb, attól függően, hogy elhitte e vagy nem a másik.

De volt olyan is aki emiatt lépett le.

Úgyhogy aki nem kérdezi meg az első randin, annak örülök a legjobban, mert ez az én dolgom, ha akarom elmondom, ha nem akkor meg nem.

N

2014. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
0%

Nőknél ez teljesen más szerintem, bár itt is azért sokszor van olyan ok ami elijesztheti a másikat. Én úgy figyeltem meg, hogy azok a nők vannak sokáig egyedül akiknek valamilyen lelki problémájuk van (rossz gyerekkor pl.), de az más.

Hiába szerinted furák a lányok, előítéletesek. Ez van.


Én pl. tuti nem kezdenék olyan majd 30 éves férfival akinek még senkije sem volt, őszinte leszek egyből hagynám az egészet ahogy ez kiderül.

Nem egy kiforratlan, sehogy sem szocializálódott kisfiút szeretnék, aki hiába állítja, hogy mindent megadna, stb...

Ha eddig nem volt párja akkor biztos hiányzik belőle valami, és nem utolsó sorban nem is tudja mi kell a nőknek.


Te ennél olyan étteremben ahol ott áll az étel a pulton (tudod ilyen plázás kajáldákban) vagy ott ennél ahol többen vannak és friss a kaja? És valószínűleg jobb is, hiszen az kell az embereknek...

Talán ezt kevés nő vallja be, de az ágyban sem olyannal akarunk lenni aki azt se tudja hova nyúljon, mit-hogy...


L

2014. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 A kérdező kommentje:
Na de kedves utolsó, nem minden pasi kezdi ezt az életet 16-18 évesen. Valaki később, 25 felett akarja ezt megízlelni. Megint csak az előítélet süt ebből, nem szabad, ez nem jó, ez aljasság. Most gondold el, mindenki kezdi valahol, valahonnan. Ha nem kapja meg az esélyt pl tőled, akkor hol kezdje el? Lehet avilág legjobb emberét veszíted el, mert előítéletes vagy és leírod, hogy nem szocializálódott. Komolyan mondom ez olyan mint a munka. Szinte az összes munkáltató 3-5 év szakmai tapasztalatot vár el. De a kezdőknek ez nincs. Honnan legyen nekik? Vegyenek a piacon? Tehát rugalmasabbnak kellene lenni az ő irányukba, mert mi lenne, ha te lennél ilyen helyzetben? Örülnél ha minden pasi azt mondaná neked, 25 felett, hogy bocs, de nem járok veled, mert nem voltál együtt xy számú pasival? Na ugye, hogy nem tapsolnál örömödben...Szemléld a dolgokat a másik szemével, mert úgy szép és úgy igazságos.
2014. febr. 26. 14:30
 17/102 LeftBehind ***** válasza:
Tessék, megkaptad a választ. Hazudj és játszd meg magad, akkor talán lesz nőd.
2014. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
Hogyha hazudtak arra egyből rájövünk :) picikét egyszerű a gondolkodásmódotok.
2014. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 A kérdező kommentje:
Azért nem úgy van az, hogy egyből rájöttök. A legtöbb lány ótvar buta, képtelen összefüggésekben gondolkodni, kombinált módon, mint a fiúk. A tudósok 95% a is férfi, mert oda értés is kell és nem csak visszamondani, amit könyvből olvastatok. A másik meg az, hogy a legtöbb lány megérzésekre hagyatkozik, ha jól hazudsz (nekem ez nem megy) és manipulálod a nőt, akkor hamar a tiéd lesz.
2014. febr. 26. 18:17
 20/102 LeftBehind ***** válasza:
19. Szóval ha hazudok akkor rájöttök, de ha igazat mondok akkor el leszek utasítva? Fasza, tényleg! Miért nem vágjátok el mindjárt a torkom? Hálás is lennék érte!
2014. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!