Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknek, lányoknak mindig...

A nőknek, lányoknak mindig hazudni kell, hogy ennyi meg annyi lánnyal voltam együtt és mindig én szakítottam, mert nem voltak elég jók nekem?

Figyelt kérdés
Még nem voltam 28 évesen nővel. Kb 6 lánnyal beszéltem erről, ebből 4 nél azt mondtam, hogy 5-6 éve nem voltam nővel, a másik kettőnek pedig az igazat. Mind a 6 hanyatt homlok menekült, nem is volt több randi, vagy ha neten beszélgettünk, akkor már nem írtak vissza. Azt hitték mind, hogy ufo vagyok, hogy nem voltam nővel csak x éve vagy sosem. Mintha bűn lenne és kerülni kell az ilyen pasit. Arra gondolok azért, mert ők ilyenkor (vagyis a nők) arra gondolnak, hogy jajj Istenem, ez a pasi nem tud kapcsolatban élni, nem jó egy nőnek sem, anyuci kicsi fia, nehogy már én legyek az a nő, aki elkezd egy ilyen alakkal járni, aki nem tudja miről szól egy kapcsolat. Erre gondolok. Pedig nem a plázanőknél mondtam ezt, tökre átlag lányok voltak, de mind menekültek. Itt a gykn meg a sok őrült lány mindig leírja, hogy valljuk be az igazat. De miért? Hogy rögtön kosár legyen? Mert ezt tapasztalom. Az itteni kommentekkel csak még jobban a magányba taszítják az ilyen pasikat,
2014. febr. 25. 16:48
 51/102 anonim ***** válasza:

azt áruld el, hogy mi a fenének tesztek ti föl pasik ilyen kérdéseket?


- ha válaszolnak rá a nők, hogy mit miért tesznek, próbálják megértetni veletek, az nem jó


- ha ellenvéleményt kaptok, az nem jó


- ha azt mondják változtassatok, az nem jó


mi lenne a jó? hogyha megmondanák nektek, hogy mi van a homlokára írva a normális lányoknak? ti csak vitázni jöttök ide, és mind a saját igazatokat hangoztatjátok, semmin nem gondolkodtok el. szerintetek mindent jól csináltok. na most ha tényleg mindent jól csináltok, akkor miért nem vagytok boldogok? ezen kéne elmélkednetek, nem azon, hogy hogyan szidjatok mindenkit.


pénzéhes lennék? :) miért, már az is tilos, hogy valaki esetleg jobb módúval jöjjön össze? amikor megismertem és megkedveltem, fogalmam sem volt az anyagi körülményeiről. sokáig nem tudtam róla semmit. az, hogy esetleg örökölt, eszetekbe sem jut? :O vagy hogy keményen tanult, amiért eljutott idáig? vagy hogy szülői segítséget kapott? és akkor még a lányok a felszínesek és a sekélyesek.... lányok, ezentúl csak és kizárólag olyan pasikkal lehet összejönni, aki a szüleinél lakik 35 évesen is.


egyébiránt 4 évet voltam együtt egy sráccal, aki csak épp annyit keresett, hogy magát fenn tudja tartani. koleszban lakott, szülei nem támogatták, mert nem tudták, szegény család volt. mégis imádtam. no ennyit erről.


szóval nektek semmilyen tanács nem jó, akkor minek a kérdés? fröcsögni a hasonlóan járt férfitársakkal? a kérdésedre válaszoltak többen is, de te folyton csak ellentmondasz mindenkinek. nézz magadba. illetve ha így tökéletesnek gondolod magadat, akkor maradj így, és folytasd azt az életet, ahol most tartasz. biztos jobb lesz.

2014. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 A kérdező kommentje:
4 évig voltál együtt a szegény pasival, még nem egy nap felnyílt a szemed és magasabbra téve a mércét, lecserélted egy tehetősebbre. Tündérmese ami valósággá vált, tipikus női viselkedés.
2014. febr. 27. 18:14
 53/102 anonim ***** válasza:

:DDDD bemagyarázás megy ezerrel :D amikor elkezdtem "hajtani" a páromra, akkor még 28 évesen a szüleinél lakott, és kilátásban nem volt az, hogy lakást vesz, sőt, sokáig azt sem tudtam, mit dolgozik, mégis találkozgattam vele :D na ezt vajh mivel magyarázod? hagyjuk már. tudod mit? maradj olyan, amilyen vagy. látszik, hogy eddig is tök sikeres voltál, majd ezután is ilyen sikeres leszel ;)


tudod a természetnek meg az evolúciónak van egy törvénye, ami már évmilliók óta működik. az az állat marad életben, az tudja továbbörökíteni a génkészletét, aki hajlamosabb, jobban tud alkalmazkodni. amennyiben nem, akkor eltűnik. ilyen egyszerű a képlet. kicsit másképp kell manapság alkalmazkodni, de kell. ha te nem teszed, hanem azt várod, hogy a világ alkalmazkodjon hozzád, akkor egészségedre. de akkor ne várj semmit. majd rájössz, ha felnősz. mert ezzel a gondolkodással még nagyon nem vagy felnőtt, 28 év ide vagy oda.


további szép életet! :)

2014. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 LeftBehind ***** válasza:
De mégis min változtassak? Mindent megteszek és mégis gyűlölöm magam mert senki nem tud szeretni, ezen nem tudok változtatni! Mindig kevésnek érzem magam, annyira nagy kérés hogy valaki, csak egyetlen egy valaki feltétel nélkül önmagamért szeressen? Van ötleted? Vagy egyáltalán bármi fogalmad róla, miről beszélek egyáltalán? Elegem van már mindenki okoskodásából, hogy mindenki olyan k/urva magas lóról beszél! Én csak azt szeretném hogy életemben egyszer elég legyek valakinek. Mindent,bármit megteszek csak valaki mondja már meg,hogy mit!
2014. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
te gyűlölöd azt az embert, aki vagy. akkor más miért szeretne?
2014. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 LeftBehind ***** válasza:
Pont azért gyűlölöm mert senki se szeret, pont ez a probléma! Ezen egyedül hogy változtassak?
2014. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 A kérdező kommentje:
82%, ezek szerint te tiszteled az evolúciót és az állatvilágot és beállsz a bikák sorába. Te állat!
2014. febr. 27. 18:35
 58/102 anonim ***** válasza:

tudom, hogy ez ezzel jár, nagyon jól ismerem a problémádat. de azt értsd meg, hogyha nem tudsz semmi pozitívumot felmutatni magadról, nem vagy kibékülve magaddal (nem kell, hogy imádd magad!), akkor más mégis mit szeretne meg? te nem látsz magadban semmi értékeset... akkor más miért látna?


tudom, hogy az, hogy mások nem szeretnek, azzal jár, hogy te sem szereted magadat, de az önbizalomnak, az önszeretetnek és az önértékelésnek ettől valamennyire függetlennek kell lennie. minden embernek fel kell építeni egy egészséges szintet ebből a 3-ból (nem szinonimái egymásnak, külön jelentéssel bírnak). tudnod kell magadról, miben vagy jó, azt hangsúlyozni. ha tudod magadról, hogy te egy jó ember vagy, ilyen meg ilyen jó tulajdonságaid vannak, ezek és ezek a hibák vannak benned, amiken majd változtatsz, akkor már van mit felmutatnod! de így csak egy gyűlölt embert tudsz felmutatni magadnak.


az emberek magukkal mindig elnézőbbek szoktak lenni. na most te semmit nem nézel el magadnak, akkor mások miért néznének el neked bármit? hiszen ők is magukkal elnézőbbek...


meg kell tanulnod egyedül boldogulni. ha ennyire akarsz kapcsolatot, azzal azt fogod elérni, hogy ki fognak használni. ahogy azt már meg is tették. és ez nem azért van, mert a nők köcsögök, engem is használt ki pasi, amikor hasonló állapotban voltam, mint te.


tegyél olyan dolgokat, amikben örömödet leled, amikhez értesz. te tudod, mi az, amit szeretsz, amihez van tehetséged. igyekezz benne minél előrébb jutni, lekötni magadat, ez az önbizalmadat is növelni fogja. sajnos aki gyerekkorban nem kapott a szüleitől feltétlen visszajelzést, mint például én, annak nehezebb a dolga. idősebb emberek, pl az én párom is úgy gondolja, hogy nem az ő dolga rendbe tenni mások önbizalmát. ahogy idősödsz, egyre inkább ezzel fogsz találkozni.


a nők magabiztos férfira vágynak, akinek vannak céljai. nem, nem kell, hogy gazdag legyen. céljai legyenek, ne a langyos vízben ücsörögjön. egy nő sem fog téged a semmiből felépíteni. egymást fogjátok építeni, de azt nem a nulláról kell kezdeni.

2014. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 A kérdező kommentje:

Leftbehind!


Megtehetik, hogy magas lóról beszélnek le és osztják az észt, hogy változz meg, mert nekik sikerük van a másik nemnél. Ez olyan, hogy a gazdag családban született német gyerek beszél az etióp csontváznak gyereknek, hogy változzon meg, mert éhen hal. Csak nem gondolnak bele a másik helyzetébe, hogy bizony ez nem könnyű, sőt szinte lehetetlen, főleg ha nincs pozitív visszajelzés.

2014. febr. 27. 18:39
 60/102 LeftBehind ***** válasza:
Még egyszer utoljára leírom - vannak céljaim,dolgozom és van hobbim amit rendszeresen csinálok. Ez viszont nem elég,mert ezek a dolgok a kutyát se érdeklik! Bármit csinálok, mindig úgy érzem hogy ha egy magamfajta szerencsétlen meg tudta csinálni akkor biztos bárki képes rá. Hisz látszólag a legnagyobb gyökerek is össze tudják hozni hogy legyen mellettük valaki, akkor én milyen szinten lehetek nyomorék hogy még ez se jön össze? Ismerek tucat embert akik semmit nem csinálnak az iváson kívül, semmilyen jövőképük nincs, de a pinát nem tudják levakarni magukról. Akkor mégis miről beszélünk? Hogy tudják egyes emberek istennek érezni magukat ha semmit nem csinálnak az életükkel és én miért érzem magam egy féregnek mikor mindent megteszek ami az erőmből futja?
2014. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!