Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknek, lányoknak mindig...

A nőknek, lányoknak mindig hazudni kell, hogy ennyi meg annyi lánnyal voltam együtt és mindig én szakítottam, mert nem voltak elég jók nekem?

Figyelt kérdés
Még nem voltam 28 évesen nővel. Kb 6 lánnyal beszéltem erről, ebből 4 nél azt mondtam, hogy 5-6 éve nem voltam nővel, a másik kettőnek pedig az igazat. Mind a 6 hanyatt homlok menekült, nem is volt több randi, vagy ha neten beszélgettünk, akkor már nem írtak vissza. Azt hitték mind, hogy ufo vagyok, hogy nem voltam nővel csak x éve vagy sosem. Mintha bűn lenne és kerülni kell az ilyen pasit. Arra gondolok azért, mert ők ilyenkor (vagyis a nők) arra gondolnak, hogy jajj Istenem, ez a pasi nem tud kapcsolatban élni, nem jó egy nőnek sem, anyuci kicsi fia, nehogy már én legyek az a nő, aki elkezd egy ilyen alakkal járni, aki nem tudja miről szól egy kapcsolat. Erre gondolok. Pedig nem a plázanőknél mondtam ezt, tökre átlag lányok voltak, de mind menekültek. Itt a gykn meg a sok őrült lány mindig leírja, hogy valljuk be az igazat. De miért? Hogy rögtön kosár legyen? Mert ezt tapasztalom. Az itteni kommentekkel csak még jobban a magányba taszítják az ilyen pasikat,
2014. febr. 25. 16:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:

legyetek melegek, ha a férfiak olyan tökéletesek, akkor ez a megoldás :D a nők úgyis mindig csak kihasználnak, meg nem adnak esélyt, meg szánalmasak és buták. nem hisztizni kell, hanem keresni egy másik irányt :D


kérdezőnek pedig: az az irány a megfelelő a változásra, amelyikben jobban érzed magad. ennyi. nem másoknak kell megfelelni, és mások elvárásai szerint változni. olyan irányba kell változnod, amitől te boldogabb leszel. azt az irányt meg nem más fogja megadni, hanem te választod. ennyi a nagy titok.

2014. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
én például annyit tettem a jelenlegi páromért, mikor még nem voltunk együtt, hogy segítettem neki felújítani a lakást, kifesteni, elmentem neki a boltba, ha kellett valami, bármit megbeszélhetett velem, ha volt valami problémája. jókat szórakoztunk együtt egy közös baráti körben. mióta meg együtt vagyunk, hiába, hogy én is dolgozok, főzök neki (habár sokszor együtt főzünk, mert úgy szeretjük), mosok rá, takarítok, és továbbra is támasza vagyok. végülis tényleg csak a két lyukat mutattam fel a lábam között... :D
2014. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
Ezeket én is megtette már nőért, sőt sokkal nagyobb dolgot is, olyat, ami konkrétan a jövőjéről döntött, mégis a kikosarazás volt a köszönet.
2014. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy hogyha az egyik fél csak támaszkodik a másikra, az már hamvában holt kapcsolat. Nem kezdek el magyarázni, csak szólok, hogy a támasztó fél egyszercsak elfárad és akkor annyi.
2014. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
nekem meg jól sült el a dolog. hát kövezzetek meg érte, tényleg, az én k*va anyámat :D
2014. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
ajj, savanyú a szőlő. csak azt írtam le, amit én tettem, amit ő, azt nem. mindig egyenlő volt a mérleg, nem az volt, hogy én tettem ki a lelkem érte. ő is megtett értem millió egy dolgot, ami segített az életben. úgyhogy ennyi.
2014. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 LeftBehind ***** válasza:
Akkor cseszd meg, OK? Neked szerencséd volt az élettel, gratulálok hozzá!
2014. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 A kérdező kommentje:

,,segítettem neki felújítani a lakást"


Ugye, mondtad azt, hogy most 28 éves a pasid. Akkor belegondolok, hogy már 24-25 évesen volt saját lakása, ami valljuk be, 10 ből 8 vagy 9 pasinak nincs. Pénzéhes vagy? Lakással rendelkező pasi kellett? Ne tagadd. Köszönjük. Innentől nem kérünk a válaszaidból.

2014. febr. 27. 17:29
 49/102 A kérdező kommentje:
Kb 200-300 ilyen kérdés van itt a gykn, hogy a lányok mit tesznek bele egy kapcsolatba a pun.ijukon kívül? Nem véletlen, hogy ennyi kérdés erre irányul, valószínű hogy van nem csekély valóságalapja. Ritka az, amikor egy nő is hoz valamit otthonról vagy együtt építik fel a jövőt, hanem az a trendi ha a pasi rommá dolgozza magát egy saját lakásért, autóért, amibe szeretnek beülni a nők. Válásnál meg megy a marok, hogy fifty-fifty.
2014. febr. 27. 17:33
 50/102 anonim ***** válasza:

Az itt kommentelő...siránkozó "férfiak" tényleg mit várnak?

Ha mi olyan semmitérőek vagyunk, tessék elmenni melegnek.

Nekünk csak a pénz kell, meg kihasználunk titeket akkor mit hisztériáztok itt?

Egy kapcsolat nem működhet úgy, hogy az egyik fél egy rakás szerencsétlenség és csak azért kell neki valaki, mert egyedül képtelen mindenre.

Normális kapcsolat két egész ember között működik. Nektek pszichiáter kell, nem barátnő.

Az meg, hogy annyit tesztek az ügy érdekében, hogy elhordjátok itt mindennek a nőket, és megállapítják, hogy ti nem vagytok hibás semmiben...

Ha meg szerintetek úgyis csak a "puninkat" rakjuk egy kapcsolatba akkor mire is kellünk?

Ha ezt gondolod és ennyire vered magad közben akkor ez elég (neked) is.


Az a férfi aki csak egy lyukat lát egy nőben, nem csoda, hogy egyedül van.

Az eddig hozzászólásaitok alapján melyik nő járna veletek? Szerintetek?

Egyre mélyebbre ássátok magatok ezzel.

2014. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!