Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknek, lányoknak mindig...

A nőknek, lányoknak mindig hazudni kell, hogy ennyi meg annyi lánnyal voltam együtt és mindig én szakítottam, mert nem voltak elég jók nekem?

Figyelt kérdés
Még nem voltam 28 évesen nővel. Kb 6 lánnyal beszéltem erről, ebből 4 nél azt mondtam, hogy 5-6 éve nem voltam nővel, a másik kettőnek pedig az igazat. Mind a 6 hanyatt homlok menekült, nem is volt több randi, vagy ha neten beszélgettünk, akkor már nem írtak vissza. Azt hitték mind, hogy ufo vagyok, hogy nem voltam nővel csak x éve vagy sosem. Mintha bűn lenne és kerülni kell az ilyen pasit. Arra gondolok azért, mert ők ilyenkor (vagyis a nők) arra gondolnak, hogy jajj Istenem, ez a pasi nem tud kapcsolatban élni, nem jó egy nőnek sem, anyuci kicsi fia, nehogy már én legyek az a nő, aki elkezd egy ilyen alakkal járni, aki nem tudja miről szól egy kapcsolat. Erre gondolok. Pedig nem a plázanőknél mondtam ezt, tökre átlag lányok voltak, de mind menekültek. Itt a gykn meg a sok őrült lány mindig leírja, hogy valljuk be az igazat. De miért? Hogy rögtön kosár legyen? Mert ezt tapasztalom. Az itteni kommentekkel csak még jobban a magányba taszítják az ilyen pasikat,
2014. febr. 25. 16:48
 61/102 anonim ***** válasza:

Itt van egy rakás értelmes válasz, tanács.

Erre azt mondjátok, hogy képtelen vagytok változni, de tudod mit nem is akartok.

Szétteszitek a kezetek bármit mondanak és abban látjátok a megoldást, hogy majd egy kapcsolatban milyenek lesztek.

Csak magadon segíthetsz, mások tanácsot adnak, de senki nem fog jótékonyságból járni sem veletek, sem senkivel sem.

Rinyálni mindenki tud, tenni azért, hogy boldogabb legyen az életük már csak kevesen tesznek.


12\L

2014. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 LeftBehind ***** válasza:
Ha az emberek magukkal mindig elnézőbbek akkor ezek szerint én nem vagyok ember.
2014. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 LeftBehind ***** válasza:
Azért egy 12 éves nekem ne akarja nekem megmondani tutit, a te korodban én még legóztam. Majd beszélünk 5 év múlva.
2014. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:

azért, mert nem rí le róluk messziről, hogy görcsösen akarnak valakit maguk mellé. boldogulnak. JÓL ÉRZIK MAGUKAT A BŐRÜKBEN. lehet kifogásokat keresni (a kérdezőre már nem is reagálok, mert egyre nagyobb primitívségről ad tanúbizonyságot, mellesleg a szövegértelmezési képessége is nagyon hiányos, inkább az értelmesebb emberekkel foglalkoznék, akik esetleg keresnek megoldást.), de tényleg rendbe kell tenned magad. tudom, miről beszélek, én is átestem ezen nő létemre, szóval pontosan át tudom érezni, milyen helyzetben vagy, bármilyen hihetetlen is ez.


az első dolog, hogy legyél/legyetek már nyitottabbak a segítségre... legyetek nyitottak arra, hogy elgondolkodjatok. nekem nagyon sokat segítettek a másik nem megértésében is, meg az önbizalom fejlesztésében is könyvek. csak persze sokan azt mondják, hogy jaj, sok hülye nem tud magával mit kezdeni, kiad ilyen könyveket. hát nem is mindegy, melyiket olvasod.


csak egy dolgot jegyezzetek meg. a kapcsolat nem fog rendbetenni senkit. ideig óráig lehet. de ha nincs önbizalmad, a kapcsolatban sem fogod megállni a helyed. aztán ha megint egyedül leszel, ugyanaz a problémád lesz. ez olyan, amikor csak tünetileg kezelnek valamit, attól az alapprobléma még ott marad.

2014. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
nah, ez megint egy szép hozzáállás. a 12 éves leányzó nagyon okos dolgokat mond, csak azért meg nem hallgatni, mert 12 éves, rendkívül beszűkült és primitív dolog.
2014. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 LeftBehind ***** válasza:
És milyen könyveket ajánlasz?
2014. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 LeftBehind ***** válasza:
Azért álljon meg a gyászmenet, hogy egy 12 éves taknyos akar engem kioktatni szerelemről és lelki problémákról! Majd meglátjuk az aranyköpései mennyire fogják kisegíteni a saját problémáiban.
2014. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:

mivel te még nagyon a kezdeteknél tartasz, ezért ezeket javasolnám kezdésnek:


Christophe André, Francois Lelord - Önbecsülés

Paul Hauck - Légy jó önmagadhoz

Paul Hauck - Mélyponton. Hogyan lábaljunk ki a depresszióból?


mindet olvastam, nagyon sokat tudnak segíteni, hogyha tényleg el is gondolkodsz azon, amit olvasol, és alkalmazod őket.

2014. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 A kérdező kommentje:

Left.


El ne hidd már, hogy 12 éves. Szerinted egy 12 éves tud így, ennyire helyesen írni? 1000 ből 1. Szóval fake.

2014. febr. 27. 19:20
 70/102 anonim ***** válasza:

Egy 12 éves nem tudhat helyesen írni, és véleménye sem lehet?

Ha ilyen okos itt minden "nagy" fiú, hogy lehet, hogy ennyire boldogtalanok?

Pár év múlva mehettek galambokkal kártyázni a parkba ha ilyen nyitottak vagytok, mert tényleg senki nem fog szóba állni veletek.

2014. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!