Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni több férfivel egyszerre mondjuk4-5pasival, állandóan ezen jár a gondolatom. Milyen lehet ha többen kényeztetenek egyszerre?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla.de mi lesz ha a férjem megtudja félek,meg atól is hogy elválik tölem és elveszi az 3gyerekünket mit tegyek?
2008. jún. 24. 14:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
100%

Uff, bíró punna és egy pszihomókus faszi...?

Akkor ott BÁRMI elképzelhető...

Roppant ocsmány kombináció.


Na viccet félre, a kérdés fake, százszor le lett írva, nem lehet egyszerre négy gyereket lerakni, lediplomázni és ordas qrvának lenni.

Nincs itt semmi látnivaló, oszoljunk kérem.

2008. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
:D ez tetszett :D (grat elöttem válaszoló) xDDD
2008. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
100%
húúúúúúúúú hehehe..iet nem étem ..én 14 évesen nem süllyedek le idáig:S:S:S..hehe..jajjjj de jooo röhögni mások primitív hülyeségein...de sajnálom a kölkeidet.. XDXDXDXD.................az ien idiótáktól fog megromlani ez az oldal:/ minek ez a sok kamu lófasz???ha gyerek lennél még haggyán ..de a picsába ..felnött ember vagy...(vagy mégse????..hehe)
2008. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
52%
utolsó válaszoló vaok:) rekord XDXDXD ennyi hülyeséget még senki sem hordott össze itt:))))csak így továb...hülye picsa
2008. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
52%
+ le lehet pontozni
2008. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim válasza:
53%
menj a cigányputriba lesz ott több fasz is
2008. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim válasza:
54%

Ezt tőled idézem: mért hány éves vagy?még picike pelenkás?én 18 voltam mikor elvett a férjem 20 évesen szültem az elsö babánkat-nem is ugy mint egyesek 30 éves elmulanak mire szülnek egyet azt is ugy szedeik ki belölük császárral-mert nem tudják megszülni annyira ......


Nem jutott még eszedbe az, hogy azért szülnek csak később meg azért házasodnak később mert talán kiélik az ehhez hasonló vágyaikat??

2008. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért kell ebből ekkora dolgot csinálni meg egyből már cigányozni stb... B---átok meg mindenki szexel idióták attol h többel akarja még nem kell egyből rasszistáskodni! Ráadásul a mai világban már sok nő vállalja be csak nem mindenki vállalja fel. Ha neki ez kell akkor ez van. B...tok meg mér nem lehet tolerálni mások ,,perverzitásait,,?! Ok szntem se jó 5let de ha neki jól esik felőlem egyszerre 10 is rámászhatnak:D
2010. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!