Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni több férfivel egyszerre mondjuk4-5pasival, állandóan ezen jár a gondolatom. Milyen lehet ha többen kényeztetenek egyszerre?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla.de mi lesz ha a férjem megtudja félek,meg atól is hogy elválik tölem és elveszi az 3gyerekünket mit tegyek?
2008. jún. 24. 14:43
 51/98 anonim ***** válasza:
100%
nem vok pelenkás sem, de ahhoz elég nagy vagyok már, h belássam a dolgokat és azt is eltom dönteni, h te mekkora barom vagy!!!!!!!
2008. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 A kérdező kommentje:
kébzeld szeresük egymást Ö ÉLETEM NAGY SZERELEME MEGIS MONDTAM NEKI HA MEGSZERETNE DUGNI EGY MÁSIK NÖT OKÉ CSAK TUDJAK RÓLA MEG SZERTETNÉK ÉN IS OTT LENNI....
2008. jún. 24. 21:50
 53/98 anonim ***** válasza:
100%
ha valóban szeretnétek egymást nem kéne másokat dugnia meg te se dugatnád meg magad másokkal :D ez szted milyen házasság? mert normális az biztos nem:D szegény faszi... tudom sajnálni, h ilyen "felesége" van.. xD
2008. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kepes vagy megtenni akkor hagyd hadd kurjak szejjel a nagy pinad.Az lenne a legjobb ha a ferjed elvalna elvinne a gyerekeit te meg kurasd tovabb magad azzal az ot pasival.Annyi eszed van mint egy tyuknak.Jah es lany vagyok,van pasim ,es soha ebbe a budos eletbe nem fordult meg olyan a fejembe hogy mittomen hany pasival megcsaljam a baratom.Ha neked nincs lelkiismereted nyugottan csinald meglatjuk mi lesz a kovetkezmenye.Majd ird meg milyen volt meg minden.Marhara igazad van...hogy eddig hogy nem kurattam meg magam 5 pasival?Lokott libaja!Le lehet pontozni,igazat mondtam!
2008. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 A kérdező kommentje:
BAROM AZ AKI NEM ENGEDI MEG A PÁRJÁNAK VAGY FÉRJÉNEK HOGY MÁS KEFÉLJEN NÉHA.AZT CSODÁLKOZTOK HOGY A PASIK FÉRE MENNEK....MEG MEGCSALNAK...NÖK JOBB HA ENGETEK A FÉRJETEKNEK HA TITOKBAN MEGY FÉRE VALAKI AZ SOKKAL ROSSSZABB HIGYÉTEKK
2008. jún. 24. 21:54
 56/98 anonim válasza:
100%
Szerintem neked egy pszihológus kéne, vagy járjatok párterápiára, ha ennyire nem tudod magad túltenni azon, h megcsalt.
2008. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora ribancot meg nem baszott Europa eskuszom!!!!utolso elotti valaszolo vagyok!Le lehet siman pontozni igazam van!
2008. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%
mi értelme van egy olyan házasságnak ahol mindenki félrekúr amikor csak akar??? Az nem is házasság te béna :D
2008. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 A kérdező kommentje:
KÖSZ A TIPET TE ELÖZÖ VÁLASZ ADÓ! A FÉRJEM PSZIHOLOGUS A SZAKMÁJA.
2008. jún. 24. 21:59
 60/98 A kérdező kommentje:
AZ ÉN SZAKMÁM MEG TALÁLJÁTOK KI HOGY MI?NAGYOT FOGTOK NÉZNI...DE ELÖBB ÜLJETEK LE DRÁGÁIM
2008. jún. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!