Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni több férfivel egyszerre mondjuk4-5pasival, állandóan ezen jár a gondolatom. Milyen lehet ha többen kényeztetenek egyszerre?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla.de mi lesz ha a férjem megtudja félek,meg atól is hogy elválik tölem és elveszi az 3gyerekünket mit tegyek?
2008. jún. 24. 14:43
 81/98 anonim ***** válasza:
100%

Megmodom pontosan ki ez:

A szóhasználatából itélve \"pl. több férfi kényeztessen\" gyakran olvassa prostituáltak hirdetééseit, nézeget posnó filmeket.

Nem lehet más nagyon fiatal erre is utalnak a szófordulatai, ugyanakkor elég primitiv a gondolkozdása. Valamilyen büntető ügye volt már, ez aból utal, hogy a bírónő milyen központi motívum nála.

A válás epizód is elég erőteljesen és fájdalommal jelenik meg, ez valamilyen családi eseményre utalhat.

Tehát összefoglalva: 30-35 éves férfi akinek még nem volt barátnője, prostiknál keres vigaszt, de nem mindig sikerül teljesítenie ott sem, kisebb bűncslekményeket elkövetett amiért felfüggesztett börtönbüntetést kapott, lelkileg még mingig gyerek, aki nem tudja feldolgozni szülei válását.

Egy kis nyomoronc.

2008. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Ez teli-találat, azóta csendben van.

Biztos sír a sarokban.

2008. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
Ez még kamukérdésnek is szánalmas. Legalább humorérzéked lenne, vagy írnál helyesen. De egyik sem... Ezzel is csak magadat égetted, de nem picit. Az értelmi szinted meg kétlem, hogy magasabban áll az itt bemutatottnál. Ide kellett volna egy tarkónlövős beszólás, nem a többihez... Az is azon a szinten van mint te.
2008. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok én nö vagyok és most várom a negyedik gyerekemet és örülten szerelemes vagyok a férjembe.
2008. jún. 25. 00:08
 85/98 A kérdező kommentje:
Naqgyon sok hülye kérdés válasz.megcsalnak stb...hát mért is?Nézetek bele saját fejetekbe,mindenek megvan a ...következmnénye
2008. jún. 25. 00:10
 86/98 anonim ***** válasza:

idióta barom... 27 éves vagy? Egy 27 éves ÉPESZŐ NŐ ne jön fel erre az oldalra és kérdezget ilyen baromságot. Nem jár a fejében olyan ami neked. És a helyesírása sem ennyire béna, mert egy tisztességes nő kijárta az általánost és megtanult írni. Nos... Ami rád nem igaz:

- nem vagy 27 éves, és szerintem nő sem, mert egy normális igazi nő aki házasságban él az tiszteli a férjét annyira, hogy nem akarja megdugatni magát 5 pasival. És hidd el.. abból nem kényeztetés lett volna..

- nem jártad ki az általánost mert nem tudsz írni.

- ha lenne IGAZI gyereked ráadásul 3 akkor velük foglalkoznál nem a dugással. 3 gyerek elég sok energiát vesz igénybe és nem hiszem, h akkor lenne időd ilyeneken gondolkodni, mert még az ilyen nők azért panaszkodnak, mert nincs idejük szexelni. Szal... Gondolkozz el kicsi rigó, hogy kinek hazudozol és teszel fel kamu kérdéseket!!

2008. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
én voltam az akivel "veszekedtél" (előző)
2008. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
100%
manapság minden idióta szülhe yereket???Szétbaszatnád maad, miközben a gyermekedet hordod a szíved alatt??Gondolkozzál már!!
2008. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
52%
bocs, else olvastam,hogy szivatsz!Felhúztam maeam, már az elején...lájátok...ez magyaroroszág...mi lesz velünk, ha már a bíróknak is ennyi eszük van??szégyen..letagadnám hogy magyar vagyok..gci...ekkora égést...
2008. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
3 gyereked van és birónö vagy?melyik szülésnél jártad a sulit?
2008. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!