Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni több férfivel egyszerre mondjuk4-5pasival, állandóan ezen jár a gondolatom. Milyen lehet ha többen kényeztetenek egyszerre?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla.de mi lesz ha a férjem megtudja félek,meg atól is hogy elválik tölem és elveszi az 3gyerekünket mit tegyek?
2008. jún. 24. 14:43
 31/98 A kérdező kommentje:
ja és akkor amikor vissza fogatam azt hittem könyen tul teszem magam rajta ,de tévetem
2008. jún. 24. 19:03
 32/98 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem az a megoldás, hogy egyszerre 5 pasival csalod meg. Miért nem elég neked ő? Ez nem bosszú. Te csa arra vágysz, h jó tág legyen és a végén már egy ló sem lesz neked elég. Ezt akarod? INkább ülj le vele beszélni. De, ha te ezt már elrendezted és már vannak jelentkezők úgysem tud senki sem lebeszélni róla szal csináld nyugodtan. majd megtudod a következményeket. Mellesleg ha utálod a gumit kitudja milyen ínyencséget szedsz össze a srácoktól...
2008. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:
de nekem böven elég lenne ö-megérdemli az t amit kap minek ment férre...
2008. jún. 24. 19:22
 34/98 anonim ***** válasza:
akkor csináld.. ha ennyire hülye vagy. de akkor már inkább 1-el..
2008. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 A kérdező kommentje:
TE NÖ VAGY VAGY PASI AKI ELÖTTEM IRT VÁLASZT,?
2008. jún. 24. 19:49
 36/98 anonim ***** válasza:
Ha télleg szeretnéd eszedbe se jutna ilyen baromság, hanem próbálnád elfelejteni, hogy férrelépett. Lassan 4 gyereked lesz és kockáztatod a békességet a családodat ilyen hülyeség miatt.Akkor megérdemelnéd, hogy elhagyjon a gyerekekkel együtt.
2008. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű, egészséges nő ilyeneken nem gondolkodik! Maximum az, hogy milyen lehet egy másik pasival. De hogy öttel?

Jóra ne számíts ha belefogsz ebbe a dologba, rongyosra fogják kúrni a pinádat, meg nyelheted majd a spermát literszámra.

De majd miközben dugnak, gondolkodj el azon, hogy a gyerekeid mit szólnak majd, ha egyszer megtudják. De lehet, jobb is, hogy nem tudják meg, mert én se örülnék neki, ha egy ócska ribanc lenne az anyám.

Nekem még nincsenek gyerekeim, 5 éve van barátom, de komolyan mondom, te nem vagy normális.

De tedd, a te puncid...

2008. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
(vegyétek már észre hogy szivatva vagytok...)
2008. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 A kérdező kommentje:
Ez nem szivatás komoly.Szerintem hazudik az a nö aki nem gondolkodot azón hogy milyen lehet ha egyszerre több pasi kényezteti .Na jó ha nem öt de mondjuk kettö vagy három.Nind egyszerre puszilgasssa simogassa kényezteti.Most mi rossz van ebben?
2008. jún. 24. 21:26
 40/98 A kérdező kommentje:
Kébzeljátek amugy az elöbb beszéltem a férjemmel és bele ment .De olyan fura azóta és furcsán néz rám,nem értem.Azt mondta ö nem, száll be 6diknak,de végig szeretné nézni hogy tényleg megteszem-e?Na erre nem számitottam hogy csak nézni szeretné...Azt hittem hogy vagy részt vesz benne vagy nem.De mért akarja nézni végig?Ja azóta nagyon furcán néz rám..nem értem
2008. jún. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!